لباس های خود را با بهترین ماشین های لباسشویی درب بالا شستشو دهید

با معروف شدن ماشین های لباسشویی درب جلو ماشین های لباسشویی درب بالا که با نام های ماشین لباسشویی سطلی یا دو قلو هم شناخته می شوند کمتر پیدا می شوند. گفته می شود که ماشین های لباسشویی درب جلو بهتر لباس ها را تمیز می کنند و در مصرف انرژی هم بهینه تر عمل می کنند، از طرفی ماشین لباسشویی درب بالا نیاز به خم شدن به هنگام بیرون آوردن یا گذاشتن لباس ها در لباسشویی را از بین می برد و اکثر مواقع هم قیمت پایین تری دارند. در برخی از این ماشین های لباسشویی هنوز هم قسمت میانی چرخش می کند، برخی از آن ها باله یا پارو هایی دارند که به چرخش لباس ها کمک می کنند. در برخی مدل های دیگر چرخنده های پروانه مانندی وجود دارد که جریان هایی را ایجاد می کنند تا لباس ها به چرخش در بیایند.

در این مطلب بهترین ماشین لباسشویی های سطلی را از برند های مختلف معرفی کرده ایم تا بتوانید انتخاب مناسب تری برای خرید ماشین لباسشویی داشته باشید. ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی سطلی سامسونگ WA50M7450AW

ماشین لباسشویی سطلی سامسونگ کارایی بسیار خوبی ارائه می کند. این ماشین لباسشویی درب بالا به اندازه ای گنجایش دارد که می توانید همه ی لباس های خانواده را در یک سری شستشو تمیز کنید. حتی شستن مواردی مانند حوله و ملحفه ها هم خیلی آسان می شود. ماشین لباسشویی درب بالا سامسونگ ۱۱ چرخه شستشو دارد که می توانید مورد دلخواه و مناسب خود را از بین آن ها انتخاب کنید. همچنین می توانید دما و میزان چرخش را در هر شستشو بصورت دستی تنظیم کنید.

ماشین لباسشویی درب بالا سامسونگ WA50M7450AW شاید برخی از قابلیت های پیشرفته ی شستشو را نداشته باشد، اما همه ی موارد ضروری و مورد نیاز برای یک خانواده را دارد. در ثانی بیشتر این قابلیت های پیشرفته خیلی کم استفاده می شوند. گنجایش زیاد این ماشین لباسشویی خیلی از افراد را به خود جلب کرده است. در برخی موارد برداشتن لباس ها از انتهای لباسشویی ممکن است مشکل باشد که با استفاده از یک چهارپایه یا گیره می توان این مشکل را حل کرد. ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی درب بالا هم کمتر به خرابی این ماشین لباسشویی برخورد کردیم و این نشان دهنده ی این است که ساخت خوبی داشته است.ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی درب بالا ای جی WT7200CW

این مدل ماشین لباسشویی درب بالا ال جی یکی از بهترین ماشین های لباسشویی در مصرف بهینه انرژی است. این ماشین لباسشویی از ۶ حرکت متفاوت برای تمیز کردن لباس ها استفاده می کند و همچنین عملکرد آن طوری است که هیچ آبی هدر نرود. سیستم SenseClean در ماشین لباسشویی درب بالا ال جی WT7200CW میزان لباس های درون ماشین را شناسایی می کند و بصورت اتوماتیک میزان آب و زمان لازم برای شستشو را تنظیم می کند. این ماشین لباسشویی سطلی ال جی قابلیت های دیگری هم دارد که استفاده از آن را بسیار آسان می کند.

سیستم ضد لرزش این ماشین لباسشویی میزان صدای آن در حین کار کردن را کاهش می دهد تا صدای آن شما را اذیت نکند. سیستم StainCare این ماشین لباسشویی هم برای از بین بردن انواع لکه ها در حین شستشو است. لگن شستشوی این ماشین لباسشویی هیچوقت زنگ نمی زند و نیازی به نگرانی از این بابت نیست. همچین هیچ نقطه ی تیزی هم در درون آن وجود ندارد و امکانش نیست که لباس های شما به جایی گیر کرده و پاره شوند. با تکنولوژی هوشمند این ماشین لباسشویی می توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید شستشو را زیر نظر داشته باشید و یا آن را از هرجایی که هستید متوقف کنید. بدلیل فناوری پیشرفته و هوشمندی که در ساخت این ماشین لباسشویی درب بالا به کار رفته است در صورت بروز خرابی باید تعمیرات آن را به تکنسین های حرفه ای سپرد، تکنسین هایی که در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی درب بالا حضور دارند.

ورلپول WTW5000DWماشین لباسشویی

ورلپول هم در تولید ماشین لباسشویی درب بالا با مصرف انرژی بهینه مهارت دارد و این ادعای خود را با ساخت ماشین لباسشویی دوقلو WTW5000DW اثبات کرده است. چرخنده های این ماشین لباسشویی به لباس ها صدمه نمی زنند. ماشین لباسشویی دوقلو ورلپول میزان آب مناسب را برای هر میزان لباس استفاده می کند، یک سنسور درون لباسشویی میزان لباس ها را اندازه گرفته و بصورت اتوماتیک و سریع میزان آب مورد نیاز را وارد می کند. چرخنده ی درون لباسشویی لباس ها را به مرکز لگن شستشو هدایت می کند چون در این قسمت لباس ها بیشتر تمیز می شوند.

در برخی از مدل ها چرخنده ها باعث پارگی لباس ها می شوند که در این مدل چنین اتفاقی نمی افتد. ۱۲ چرخه ی مختلف شستشو وجود دارد که به هنگام شستن لباس ها می توانید هر کدام که مناسب شما بود را انتخاب کنید. اگر به دنبال ماشین لباسشویی هستید که در مصرف انرژی و آب صرفه جویی داشته باشد همین مدل را خریداری کنید. در صورتی که خریداری کرده اید و نیاز به تعمیرات دارید هم می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی درب بالا تماس بگیرید تا تکنسین های حرفه ای کار تعمیرات را انجام دهند.ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی می تگ MVWB955FC

اگر خانواده ی پر جمعیتی دارید یا مهمان های زیادی دارید و یا می خواهید هر چند هفته یکبار لباس بشوئید خرید ماشین لباسشویی درب بالا می تگ را MVWB955FC کاملا مناسب شماست. این ماشین لباسشویی گنجایش زیادی دارد و با داشتن ۱۰ چرخه شستشوی متفاوت نیاز های شما را برطرف می کند.

لکه هایی که پاک کردن آن ها دشوار است به راحتی با چرخه ی PowerWash این ماشین لباسشویی دوقلو شسته می شوند. اندازه ی این ماشین لباسشویی بزرگ است و قیمت آن هم تقریبا بالاست. قبل از خرید به بودجه ی خود و همچنین فضای کافی در منزل نگاهی بیندازید.ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی سطلی  با وای فای GE Smart

اگر به دنبال خرید ماشین لباسشویی هستید که با فرمان صوتی شما کنترل شوند و بتوانید آن را بصورت وایرلس از طریق گوشی کنترل کنید این مدل به شما توصیه می شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشید که فراموش کرده اید پس از شستشوی لباس ها آن را به قسمت خشک کن لباسشویی انتقال دهید. با این ماشین لباسشویی این اتفاق نمی افتد و این ماشین با هشدار هایی که به شما می دهد خبرتان می کند.

این ماشین لباسشویی بصورت خودکار شوینده را به لباس ها اضافه می کند. این ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی سرعتی را هم دارد تا لباس هایی که خاکی شده اند و سریع به آن ها نیاز دارید را در مدت زمان کمی شستشو و تحویل می دهد. مصرف انرژی این مدل هم مانند سایر مدل هایی که معرفی کردیم پایین است.

خرید ماشین لباسشویی درب بالا را باید پس از بررسی دقیق نیاز های خود انجام دهید. اگر در منزل خود یک ماشین لباسشویی سطلی دارید و به خوبی گذشته کار نمی کند می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی درب بالا، فراز پشتیبان تماس بگیرید تا تکنسین های ما در محل حاضر شده و دستگاه را مورد بررسی قرار دهند.ماشین لباسشویی

مطالب مرتبط