طریقه حمل یخچال ساید بای ساید

اگر در دوره ای از زندگی خود مستاجر بوده باشید و فرآیند اسباب کشی را تجربه کرده باشید حتما می دانید که این فرآیند چه دردسرها و زحمت هایی را دارد. حمل وسایل و لوازم علاوه بر اینکه کار پرزحمت و سختی است موضوعی حساس نیز محسوب می شود. اگر در حمل لوازم به اندازه کافی دقت نشود ممکن است باعث وارد آمدن خسارت به وسایل شود. یکی از این وسایل که حمل آن بسیار حساس است یخچال می باشد. یخچال ها لوازمی هستند که در صورت بی دقتی در حمل هم به لحاظ ظاهری و هم به لحاظ فنی ممکن است دچار صدمه و آسیب شوند. از جمله یخچال هایی که حمل آنها دشوار و نیازمند دقت بالا می باشد یخچال ساید بای ساید است. در این مطلب قصد داریم تا در مورد طریقه حمل یخچال ساید بای ساید صحبت کنیم.

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید

در جمل یخچال ساید باید ساید باید یک سری موارد رعایت شود; تا از وارد آمدن هر گونه آسیب به این نوع یخچال جلوگیری شود; در ادامه این مطلب قصد داریم تا برخی از مهم ترین موارد را در رابطه با حمل یخچال ساید بای ساید عنوان کنیم.

یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است به وجود بیاید; ایجاد خط و خش و همچنین قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن است; این اتفاق در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک است بیشتر می افتد; یکی از راه حل های این موضوع این است که درب یخچال از بدنه آن جدا شود; در این شیوه باید یک تکنسین مجرب در حوزه فنی یخچال وارد عمل شده و درب یخچال را جدا کند; در چنین حالتی می توان درب یخچال را به صورت جداگانه بسته بندی کرد; و در نتیجه احتمال خط افتادن و یا قرشدگی در آن را کاهش داد; بعد از اینکه کار اسباب کشی تمام شد; و یخچال در منزل جدید مستقر گردید می توانید از همان تکنسین بخواهید که درب یخچال را مجددا در سر جای اول خود قرار دهد.

نکته دیگری که باید بدان دقت کنید این است که تمامی وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را باید از آن خارج نمایید; به عنوان مثال قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن خارج نمایید; تا کار حمل یخچال ساید بای ساید راحت تر انجام بگیرد; اگر درب یخچال را از آن جدا نمی کنید حداقل با چسب های مخصوص دور آن را چسب کار کنید; تا از باز شدن درب یخچال در هنگام جابه جایی جلوگیری کند.

دقت کنید که یخچال را به صورت عمودی جا به جا کنید; تا از ورود روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز ممانعت شود; و حتما دقت داشته باشید که یخچال در هنگام جا به جایی کج نشود; همچنین لازم است که از قسمت پشت یخچال اقدام به حمل آن نکنید; زیرا احتمال وارد آمدن آسیب به یخچال و در نتیجه معیوب شدن آن وجود دارد.

حمل یخچال ساید بای سایدیکی از آپشن هایی که برای حمل یخچال ساید بای ساید وجود دارد و جابه جایی آن را ساده تر می کند استفاده از چرخ حمل بار می باشد. استفاده از چرخ حمل بار باعث روان تر شدن حرکت یخچال می شود و جابه جایی عمودی آن را ممکن می سازد. در کل پیشنهاد می کنیم که برای حمل یخچال ساید بای ساید از کارگران شرکت های باربری استفاده کنید تا خیالتان از بابت حمل یخچالتان راحت باشد. هزینه ای که به کارگر پرداخت می کنید به مراتب کمتر از هزینه ای است که در صورت ایجاد مشکل در یخچال باید برای تعمیر یخچال بپردازید. ضمنا بعد از رسیدن یخچال به مقصد حداقل تا ۵ ساعت آن را به برق نزنید. بعد از گذشت این مدت یخچال را به برق وصل کنید. اگر در مدت زمان ۷۲ ساعت یخچال به دمای خنک کننده اش نرسید با مراکز تعمیر یخچالتماس بگیرید. فراز پشتیبان یکی از این مراکز معتبر تعمیر یخچال ساید بای ساید می باشد.

مطالب مرتبط