ساخت ماشین لباسشویی زانوسی از کجا شروع شد؟

زانوسی، تولید کننده لوازم خانگی کار خود را در سال ۱۹۱۶ میلادی در ایتالیا شروع کرد. این تولید کننده در سال ۵۰-۱۹۴۰ میلادی بود که فعالیت بین المللی خود را شروع کرد و توانست برند خود را در سال ۱۹۷۰ با نام زوپاس در بریتانیا به مردم بشناساند. زانوسی همواره برای خلاقیت و کیفیت در محصولات خود معروف بوده است. البته امروزه این شرکت توسط شرکت سوئدی الکترولکس که خود شرکتی با فعالیت های بین المللی است، اداره می شود.

ماشین لباسشویی زانوسیآیا ماشین های لباسشویی زانوسی قابل اعتماد هستند؟

زمانی که صحبت از قابل اعتماد بودن ماشین لباسشویی زانوسی می شود این برند تقریبا در وسط رتبه بندی ها قرار می گیرد. میزان اعتمادی که خریدارن این برند داشتند در سال های اخیر عالی بوده است. در چند سال گذشته احساس شد که رغبت افراد به این برند کمتر شده باشد و آن هم به این دلیل بود که برخی از قطعات مخصوص آن به سختی در بازار پیدا می شد، البته قطعات معمولی آن به وفور در دسترس افراد بود. در برخی موارد هم قطعاتی که پیدا می شد هزینه ی زیادی داشتند. شرکت زانوسی برای اینکه این مشکل را حل کند از دو استراتژی استفاده کرد:

بالا بردن کیفیت و مقاومت قطعات

بیشتر قطعات حساسی که گفتیم کم پیدا می شدند و یا هزینه زیادی داشتند به قدری با کیفیت بودند که کمتر نیاز باشد تعمیر شوند. بالا بردن کیفیت و مقاومت قطعات ماشین لباسشویی زانوسی ایده ی خوبی بود، ولی کار دیگری هم باید انجام می شد.

ماشین لباسشویی زانوسیایجاد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی

کار دیگر ایجاد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در همه ی شهرهایی بود که این برند ارائه می شد. ما نیز تحت عنوان فراز پشتیبان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی و سایر تولیدات این برند را به عهده داریم. تفاوتی که ما داریم این است که تعمیرکاران ما با تماس از طرف مشتری در محل حاضر می شوند و در کمترین زمان ممکن تعمیرات را انجام می دهند. همچنین از قطعات اورجینال برای تعمیرات استفاده می شود.

انواع ماشین های لباسشویی

بیشتر ماشین های شستشوی زانوسی یا با نام Lindo 100 یا Lindo 300 به بازار عرضه می شوند. هرکدام از آن ها هم در سایز ها و با آپشن های مختلف عرضه می شوند.

گنجایش:

برخی از مدل ها دارای گنجایش کمتر یا بیشتری دارند ولی اغلب آن ها بصورت متوسط دارای گنجایش ۷ یا ۸ کیلوگرم هستند. بزرگترین گنجایشی که از این برند ارائه شده است ۱۰ کیلوگرم است.

ساخت:

 همه ی محصولات این برند دارای ساخت با کیفیت و زیبایی هستند.

رنگ:

 محصولات زانوسی در رنگ خود تنوع زیادی ندارند و اکثرا دارای رنگ سفید هستند.

سرعت چرخش:

 ماشین های لباسشویی زانوسی بصورت میانگین سرعت چرخش بین ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ چرخش در دقیقه دارند.

امکانات

بسته به مدل ماشین لباسشویی امکانات و آپشن های آن ها متفاوت است. نمایشگر های دیجیتال و پنل های کنترل الکترونیکی از امکانات بیشتر محصولات زانوسی است، البته نه در همه ی آنها. همچنین امکاناتی مانند تایمر های تاخیر، نیمه پر بودن، سرعت شستشو و چرخش های متفاوت نیز در مدل های مختلف تولیدی زانوسی وجود دارند. برخی از چرخه های مخصوص مانند شستشوی دستی، بار لباس مختلف، پشم و حسگر خودکار نیز در برخی مدل های مخصوص وجود دارند.

ماشین لباسشویی زانوسیبهینه بودن

ماشین لباسشویی زانوسی از لحاظ بهینه بودن بسیار عالی هستند. تقریبا همه ی مارک های آن دارای برچسب انرژی +++A هستند. اگر به دنبال صرفه جویی در انرژی هستید می توانید با خرید ماشین لباسشویی زانوسی به خواسته ی خود برسید.

قیمت محصولات زانوسی

بیشتر محصولاتی که تولید شرکت زانوسی هستند قیمتی مناسب دارند که نسبت به سایر برند ها در میانه قرار دارد. به همین دلیل میزان فروش این شرکت بیشتر و بیشتر می شود.

ارزش

منظور از ارزش این است که خرید شما نسبت به هزینه ای که پرداخت کرده اید ارزشش را داشته باشد. اگر به دنبال خرید ماشینی هستید که نسبت به پولی که داده اید کار خود را به نحو احسن انجام دهید شک نکنید و یکی از مدل های زانوسی را خریداری کنید.

مدل های تولیدی زانوسی عملکرد خوبی دارند و مشکلات خاصی هم در استفاده از آن ها وجود ندارد. تمام برنامه ها و امکاناتی که به دنبال آن ها در برند های گران تر می گردید را می توانید با خرید یک ماشین لباسشویی زانوسی با قیمتی پایین تر کسب کنید. عمر مفید محصولات زانوسی هم بسیار عالی است.

در پایان

اگر تصمیم خود را برای خریداری ماشین لباسشویی زانوسی گرفته اید باید بگوییم که انتخاب خوبی کرده اید. اگر هم خرید خود را انجام داده اید و فکر می کنید ماشین لباسشویی شما عملکرد مناسب را ندارد می توانید با فرازپشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. فعالیت های ما محدود به یک محصول نیست و تعمیرات را برای سایر محصولات برند زانوسی هم انجام می دهیم.

مطالب مرتبط