راهنمای خرید ماشین لباسشویی

آیا نیازمند خرید یک ماشین لباسشویی جدید هستید؟

این راهنمای خرید ماشین لباسشویی به شما توصیه های تخصصی برای خرید ماشین لباسشویی را می دهد که با بودجه، سبک زندگی و نگرانی های مصرف انرژی شما متناسب خواهد بود;
انواع مختلفی از ماشین های لباسشویی وجود دارند، اما همگی اساساً حمام های بزرگی هستند; که با آب پر می شوند، گردش می کنند; تا لباس ها را بشورند و آبکشی می کنند تا آب را تخلیه بکنند; البته، علاوه بر این وظایف اصلی، آنها می توانند دارای ویژگی های پیچیده متعددی باشند; اکثر ماشین های لباسشویی دارای کنترل کننده ها و تایمرهای الکترونیکی هستند.

بخاطر اینکه یک ماشین لباسشویی یک مصرف کننده بزرگ انرژی و آب است، کلید انتخاب و خرید ماشین لباسشویی درست، خرید مقرون به صرفه ترین مدل از نظر انرژی است که با سبک زندگی و فضای شما متناسب است; و همواره از مقدار مناسب شوینده متناسب با لباس ها و سختی آب استفاده می کند.

از نظر سبک زندگی، به این فکر بکنید که چه اوقاتی از ماشین لباسشویی استفاده می کنید و چه چیزی را می شویید; اگر شما لباس های زیادی را شستشو می دهید، حمام از جنس فولاد ضد زنگ بهترین عملکرد را برای شما به ارمغان خواهد آورد; اگر شما کم از آن استفاده می کنید، احتمالاً می توانید از ماشین لباسشویی با جنس محفظه فولاد با پوشش پرویلین یا پلاستیک های کیفیت بالا استفاده بکنید.

اگر ماشین لباسشویی شما دارای طیفی از لباس ها و سطوح مختلفی از کثیفی است، ماشین لباسشویی را انتخاب کنید که چرخه های خاص مانند ظریف یا خیس اضافی و نیز آبکشی ثانویه را برای شما ارائه می دهد; تنظیمات چندگانه سطح آب به شما تضمین کارآمدترین شستشو برای بارهایی با اندازه های مختلف را می دهد; برخی ماشین ها می توانند دمای آب را بالا ببرند تا بار را همگن بکنند;
اگر فضای شما محدود است، می توانید از واحد های شستشو انجماد که در اندازه های کامل یا با ظرفیت های اندازه آپارتمانی وجود دارند، استفاده کنید; بخاطر بسپارید که اندازه ماشین لباسشویی که انتخاب می کنید با ظرفیت خشک شوی شما مطابقت داشته باشد.

اقلام دیگر که بایستی در نظر گرفت شامل تنظیم کننده های خودکار دما در آب و هوای سرد، بایستی تضمین دهند; که آب با دمای ثابت به داخل ماشین لباسشویی وارد می شوند; بعلاوه عایق ها و قاب های تقویت شده اضافی برای کاهش سروصدا هستند.

ماشین لباسشوییزمان خرید ماشین لباسشویی به گارانتی آن توجه کنید; در مورد شرایط و موارد پوشش آن آگاهی یابید; همچنین مواظب باشید برخی از ماشین های لباسشویی خیلی راحت تر از بقیه کار می کنند; برخی انواع جدید کابینت که جداسازی آنها و بلند کردن آنها برای دسترسی به بخش های آنها ساده است.

دو نوع ماشین لباسشویی وجود دارد; بار از بالا، که رایج ترین مدل است، بار از جلو که مقرون به صرفه ترین حالت انرژی را فراهم می آورد.
ماشین لباسشویی با بارگذاری از بالا، که بخاطر اینکه اختلاط کننده های آنها بر روی محور عمودی روشن می شوند بعنوان محور V نیز شناخته می شوند، به شما اجازه دسترسی به حمام  شستشو بدون خم شدن را می دهند; در حالیکه ماشین های لباسشویی با بارگذاری از جلو در وهله اول دارای قیمت پایین تر هستند; و در بلند مدت از نظر انرژی مقرون به صرفه هستند; این ماشین لباسشویی از شوینده منظم استفاده می کند و بهترین انتخاب مدل ها و گزینه ها را ارائه می دهد.

یک ماشین لباسشویی درب جلو، که بخاطر اینکه اختلاط کننده آن بر روی محور افقی روشن می شود بعنوان محور H نامیده می شود بخاطر مقرون به صرفه بودن از نظر انرژی محبوب شده اند. این نوع از یک سوم تا نصف آب مصرفی ماشین های درب بالا استفاده می کند، که به معنی انرژی کمتر مصرف شده برای گرمایش است. و بخاطر گردش سریعتر، لباس ها خشک تر بیرون می آیند و زمان کمتری برای خشک کردن لازم دارند. اگرچه این ماشین های لباس های در هزینه های انرژی صرفه جویی می کنند، اما هزینه خرید آنها گرانتر است و ممکن است به شوینده خاصی نیاز داشته باشند.

مطالب مرتبط