شرکت فراز پشتیبان

عمده فعالیت این شرکت در جهت نصب تعمیر و تامین قطعات لوازم خانگی شامل لباسشویی-ظرفشویی-سایدبای ساید یخچال و فریزر-ماکروویو-فر گاز- هود وانواع قهوه ساز وانواع جاروبرقی میباشد.

شرکت فراز پشتیبان از سال ۱۳۹۰ واردات قطعات لباسشویی وظرفشویی AEG را آغاز کرد و پس از آن توانست قطعات دیگر محصولات تحت گارانتی و خدمات دهی خود را هم وارد نماید، و هم اکنون بیشتر قطعات مصرفی محصولات AEG و نف و بوش واریستون را در انبارهای خود موجود دارد.

کلیه پرسنل و تکنسین های شرکت افرادی مجرب و تحصیل کرده و دوره دیده میباشند که در هنگام مراجعه به منزل شما مشترک محترم ملزم به پوشیدن لباس فرم و ارایه کارت شناسایی میباشند.

شرکت فراز پشتیبان جهت فعالیت دارای مجوز از اتحادیه مربوطه میباشد و کلیه فعاتیت های این شرکت تحت قوانین آن اتحادیه محترم میباشد.

فراز پشتیبان این افتخار را داردکه در سرتاسر ایران بزرگ دارای نمایندگان مجربی میباشد که همگی انان به جهت سپری کردن آموزشها و دورهای مفیدبه علم و دانش روز اگاهی کامل را دارند تا رضایتمندی شما هموطنان عزیز را در ارایه خدمات نوین جلب نمایند.

فراز پشتیبان همایش سه روزه ای را در بهمن ماه ۱۳۸۹ در هتل ونوس تهران جهت آموزش و رفع اشکالات کلیه نمایندگان خود برگزار کرد.

فراز پشتیبان فعالیت عمده خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده است که با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در ارایه خدمات پس از فروش لوازم خانگی در خدمت شما هموطنان عزیز میباشد.

آدرس شرکت : تهران – سهروردی شمالی – تقاطع مطهری – پلاک ۲۷۳ – طبقه سوم – واحد ۱۱

تلفن : ۰۲۱۸۶۰۲۴۰۲۷ با ۱۰ خط ویژه – ۸۶۰۲۴۰۳۵ – ۰۹۱۲۱۴۹۷۷۶۰

ایمیل : info@farazposhtiban.ir

اهداف شرکت : ارایه خدمات نوین- جلب هر چه بهتر و بیشتر در جهت رضایت مندی مشترکین محترم – ارایه خدماتی متمایز با انچه تا کنون دیده اید- ارایه دادن گارانتی به معنای واقعی – تفاوت در نحوه گفتار و استفاده از ادبیات مناسب از پرسنل شرکت -تفاوت در نحوه کارکردن و داشتن تخصص کافی در پرسنل شرکت فراز پشتیبان و ما میدانیم که خئمات برتر یعنی نشاندن لبخند بر روی چهره شما عزیزان پس از اتمام خدمات ارایه شده

درباره ما

فراز پشتیبان، پشتیبان لوازم خانگی شما