خط سیر تکنولوژی در محصولات لوازم خانگی

لوازم خانگی جزو آن دسته از محصولات هستند که در طول تاریخ خود دچار تحولات بسیار زیادی شده اند و هر سال تکنولوژی های جدیدی در سخت آنها استفاده شده است. در ادامه قصد داریم تا جدیدترین فناوری های انواع لوازم خانگی را به طور مختصر معرفی نماییم.

جدیدترین تکنولوژی ها در تولید یخچال

یکی از فناوری های جدید در تولید یخچال های امروزی مربوط به کنترل دیجیتال دما است که با تنظیم دقیق دما از تاثیر گذاشتن تغییرات دمایی بر کیفیت مواد غذایی داخل یخچال جلوگیری می کند.

یکی دیگر از فناوری های جدید در مورد یخچال مربوط به نواحی مختلف دمایی می باشد ک در این فناوری تمامی قسمت های یخچال از یک دمای خاص برخوردار نبوده بلکه مواد غذایی مختلف در دمای مورد نیاز خودشان نگهداری خواهند شد.

انجماد سریع دیگر فناوری مدرن یخچال است که با استفاده از آن می توانید در زمانی بسیار کوتاه یک ماده غذایی را منجمد کنید. فناوری Door-in-Door از دیگر فناوری های جالب یخچال های امروزی است که به شما اجازه می دهد با فشار دادن یک دکمه به نوشیدنی های مختلف خود دسترسی پیدا کنید.

به همه این ها باید به پیشرفت تکنولوژی در زمینه طراحی و تنظیمات فضای داخل یخچال نیز اشاره داشته باشیم.لوازم خانگی

جدیدترین تکنولوژی ها در تولید ماشین لباسشویی

یکی از قابلیت های ماشین های لباسشویی مدرن مربوط به قابلیت شستشوی هم زمان انواع لباس است. با استفاده از این فناوری ماشین لباسشویی قادر خواهد بود تا انواع لباس های مختلف را در دو محفظه به صورت جداگانه شست و شو دهد. این موضوع باعث تسریع روند شست و شو و کاهش مصرف برق خواهد شد.

از دیگر فناوری هایی که موجب کاهش زمان شست و شوی لباس ها شده است فناوری توربو واش می باشد.

این فناوری علاوه بر کاهش زمان شست و شو موجب افزایش قدرت شست و شوی ماشین لباسشویی نیز می شود. از دیگر فناوری های جدیدی که در مدرن ترین نسل های ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد فناوری ترموجت است.

فناوری ترموجت موجب کاهش زمان مصرف انرژی و همچنین کاهش مصرف آب شده و زمان شست و شو را تا ۳۰ دقیقه کاهش می دهد. به طور کلی ماشین لباسشویی های امروزی فوق العاده هوشمند شده و به فناوری های نظیر تشخیص حجم و حتی نوع لباس نیز مجهز شده اند که باعث افزایش کیفیت شست و شو شده است.

لوازم خانگیجدیدترین تکنولوژی ها در تولید ماشین ظرفشویی

Storm wash یکی از فناوری های جدید در تولید ماشین های ظرفشویی است که به معنی شست و شوی ظروف با فشار آب بسیار بالا می باشد. این تکنولوژی باعث شده که حتی سخت ترین لکه ها نیز از ظرف پاک شوند. از دیگر پیشرفت هایی که در سالیان اخیر در حوزه تولید ماشین ظرفشویی اتفاق افتاده مربوط به صدای آن است.

ماشین های ظرفشویی نسل جدید بر خلاف نسل های قبلی سر و صدای بسیار کمی را تولید می کنند. وجود سنسور دیجیتال نشت آب از دیگر فناوری های نوین در خط سیر پیشرفت تکنولوژی ماشین های ظرفشویی است.

وجود این فناوری از هرگونه نشت آب به داخل خانه شما جلوگیری می کند. علاوه بر این ها باید به پیشرفت هایی که در زمینه طراحی داخلی و خارجی این ماشین های ظرفشویی اتفاق افتاده نیز اشاره داشته باشیم.

لوازم خانگیتکنولوژی های جدید و تعمیرات لوازم خانگی شاید بپرسید که تکنولوژی های جدید لوازم خانگی چه ارتباطی با تعمیر این لوازم دارد. طبیعتا هر چه تکنولوژی لوازم خانگی پیشرفته تر شود تعمیر لوازم خانگی نیز تخصصی تر شده و نیاز به علم و دانش روز خواهد داشت.

فراز پشتیبان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی است که از پرسنل مجرب و آموزش دیده بهره می برد. تکنسین های این مرکز به جدیدترین فناوری های روز لوازم خانگی احاطه داشته و بر همین اساس تعمیر انواع لوازم خانگی مجهز به مدرن ترین فناوری ها از جمله تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال و… را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

مطالب مرتبط