خصوصیات منحصر به فرد ماشین لباسشویی زانوسی

زانوسی یکی از برندهای لوازم خانگی است که هم اکنون محصولات آن در کشورمان نیز وجود دارد. یکی از معروف ترین و پرفروش ترین محصولات این برند ماشین لباسشویی زانوسی می باشد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا خصوصیات منحصر به فرد ماشین لباسشویی زانوسی را به شما معرفی کنیم.

خصوصیات انواع مدل های ماشین لباسشویی زانوسی

در ادامه ۲ مدل از بهترین و پرفروش ترین مدل های ماشین لباسشویی زانوسی را معرفی کرده و ویژگی های خاص آنها را بررسی می کنیم.

ماشین لباسشویی زانوسی مدل ZWF91483WH

ماشین لباسشویی زانوسی مدل ZWF91483WH یکی از پرطرفدارترین ماشین های لباسشویی این برند است که در اتحادیه اروپا تولید می شود. این ماشین لباسشویی ۷۶ کیلوگرم وزن داشته و درب آن در قسمت جلویی تعبیه شده است.

این ماشین لباسشویی که ظرفیت شست و شوی ۹ کیلوگرم لباس را دارد دارای سرعت چرخش موتوری برابر با ۱۴۰۰ دور در دقیقه است. از لحاظ ظاهری این ماشین لباسشویی ظاهری نسبتا ساده داشته و یک صفحه نمایش ال سی دی نیز بر روی بدنه آن قرار گرفته است;

از لحاظ ابعاد نیز این ماشین لباسشویی دارای ۶۰۰ میلی متر عرض، ۶۰۰ میلی متر عمق و ۸۵۰ میلی متر ارتفاع می باشد.

 از ویژگی های این ماشین لباسشویی باید وجود دمای ۴ سطحی و اتوکشی ساده آن اشاره کرد که خاصیت ضد چروک به آن داده است; همچنین این دستگاه دارای قابلیت آبکشی اضافه می باشد;

درب این ماشین لباسشویی دارای قفل بوده و همچنین قفل کودک نیز برای دکمه های آن در نظر گرفته شده است. وجود قفل Aqua از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی می باشد.

 از لحاظ مصرف انرژی باید گفت که این ماشین لباسشویی بسیار عالی عمل می کند و از کلاس انرژی +++A بهره می برد. ماشین لباسشویی زانوسی مدل ZWF91483WH دارای خشک کن قدرتمند با ۱۴۰۰ دور در دقیقه می باشد; از سوی دیگر باید به کیفیت بالای موتور اینورتر این دستگاه نیز اشاره کرد که فوق العاده بادوام بوده و کم مصرف می باشد.

از خصوصیات منحصر به فرد ماشین لباسشویی زانوسی باید به سنسور تشخیص بار آن اشاره داشت که بر اساس حجم لباس ها میزان آب و انرژی مصرفی را تعیین می کند. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی جذاب وجود سیستم نشت آب است که یک مزیت مهم برای آن محسوب می شود;  ضمنا این دستگاه از گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بسیار خوبی در کشورمان برخوردار است.

ماشین لباسشویی زانوسیماشین لباسشویی توکار زانوسی مدل ZWI71201WA

 ماشین لباسشویی زانوسی مدل ZWI71201WA از جمله ماشین های لباسشویی توکار موجود در بازار کشورمان است که از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار می باشد.

این ماشین لباسشویی ساخت کشور ایتالیا دارای ظرفیت شست و شوی ۷ کیلوگرمی بوده و ۶۳ کیلوگرم وزن دارد. طراحی آن ساده بوده و درب آن از جلو باز می شود.

برای این ماشین لباسشویی یک صفحه نمایش دیجیتالی در نظر گرفته شده است. میزان مصرف برق این دستگاه ۱ کیلو وات ساعت و میزان مصرف آب آن ۵۱ لیتر می باشد.

تعداد ۱۷ برنامه شست و شوی مختلف برای این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده که در نوع خود کم نظیر است. کلاس انرژی ++A این دستگاه باعث شده تا صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی داشته باشد.

این ماشین لباسشویی مانند مدل قبلی از سنسور هوشمند تشخیص بار بهره برده است;  ضمن اینکه سیستم ضد نشت و ویژگی ضد چروک نیز در این ماشین لباسشویی به کار گرفته شده است.

در نهایت باید گفت که گارانتی و خدمات پس از فروش این ماشین لباسشویی به وسیله مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی در ایران به طور کامل پشتیبانی می شود;  یکی از مراکز سرویس وتعمیر ماشین لباسشویی زانوسی فراز پشتیبان است.

ماشین لباسشویی زانوسی

مطالب مرتبط