بررسی و خرید ماشین لباس شویی الکترولوکس (بروزرسانی ۲۰۱۸)

ماشین لباسشویی الکترولوکساگر قصد سفر به کشور سوئد را دارید اما امکان تامین هزینه های این سفر را ندارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که ماشین لباس شویی الکترولوکس، ساخت کشور سوئد را به منزل خود بیاورید.

الکترولوکس یک برند سوئدی است که انواع لوازم برقی از جمله یخچال، جاروبرقی و… را تولید می کند، اما زمانی که صحبت از ماشین لباس شویی، فقط می توان از ماشین های لباس شویی درب جلوی الکترولوکس نام برد.

در واقع الکترولوکس قبلا ماشین های لباس شویی درب بالا هم تولید می کرده که چندان تکنولوژی پیشرفته ای نداشته و سازگار با محیط زیست نبودند. اما امروزه الکترولوکس صرفا به تولید ماشین های لباس شویی درب جلو با این ویژگی ها می پردازد.

 

حال به این نکته می پردازیم که آیا خرید ماشین لباس شویی الکترولوکس از لحاظ اقتصادی به صرفه است یا خیر؟

ماشین لباسشویی الکترولوکس درب جلو:

الکترولوکس شامل پنج مدل متنوع در زمینه ماشین لباس شویی درب جلو است که ظرفیت آن ها از ۷.۵ تا ۱۰ کیلو گرم متغیر است.

کارخانه الکترولوکس ابتدا در کشور استرالیا تاسیس شد و پس از آن به کشور تایلند انتقال یافته، با این حال شما می توانید هم چنان شاهد همان میزان کیفیت تولیدی در کشور استرالیا باشید.

ماشین لباس شویی الکترو لوکس مدل EWF12753 7.5kg Vapour Action System

ماشین لباسشویی الکترولوکس
در بین پنج مدل مختلف ماشین لباسشویی الکترولوکس درب جلو، این مدل با ۱۲۰۰ دور در دقیقه بیشترین سرعت چرخش را دارا بوده و ۷.۵ کیلو گرم ظرفیت دارد.

اصلی ترین و جذاب ترین ویژگی این مدل ماشین لباس شویی الکترولوکس درب جلو، برنامه شستشو با بخار آن است.

شستشو با بخار، شامل ۲۱ دقیقه چرخش ماشین و شستشوی لباس ها بدون نیاز به آب و مواد شوینده بوده و این سیستم به تازه بودن و آسیب ندیدن البسه شما بسیار کمک می کند.

در واقع با سیستم بخار شوی مایشن لباس شویی الکترولوکس، چروک ها و بوی بد البسه از بین رفته و شما دیگر نیازی به اتو کشیدن لباس های خود ندارید و می توانید با اطمینان از حفظ کیفیت و استایل لباس، به شستشوی آن ها بپردازید.

از دیگر ویژگی های این مدل از لباس شویی درب جلوی الکترولوکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مدیریت زمان شستشو

شما به دو روش می توانید زمان شستشوی لباس های خود را تعیین کنید. هم به صورت اتوماتیک و تنظیم زمان ماشین لباس شویی و هم به صورت دستی.

یعنی در واقع شما این اختیار را دارید که هر زمان و به هر دلیلی که می خواهید، به شستشوی لباس ها پایان بدهید.

این ویژگی می تواند در زندگی های پر مشغله امروزی بسیار مفید واقع شود.

سیستم شستشو با جریان پر فشار آب

در این مدل البسه به شکل آرام تری شسته می شوند. در واقع به جای این که لباس های کثیف شما با شدت و چنگ زدن شسته شوند، توسط یک سیستم شستشوی آرام و مداوم توسط فشار آب و مواد شوینده، ماساژ داده می شوند. که همین امر موجب کاهش آسیب های وارده به لباس، هنگام شستشو می شود.

شستشوی لباس های پشمی

این ویژگی برای شستشن لباس هایی با الیاف پشمی طراحی شده است. شما با خرید این مدل از ماشین لباس شویی الکترولوکس می توانید بدون نگرانی از آب رفتگی و تخریب لباس های قیمتی پشمی خودتان، به شستشوی آن ها بپردازید.

سیستم شستشوی سریع

این ویژگی برای مواقعی که شما عجله دارید و می خواهید سریعا لباستان شسته شود بسیار مفید است. شما می توانید با ۱۸ دقیقه شستشوی سریع، لباس های نیمه کثیف خود را، فوری و تمیز تحویل بگیرید.

شما با خرید این مدل ماشین لباس شویی الکترولوکس می توانید از ۱۱ نوع برنامه متفاوت شستشو بهره مند شوید.

یکی از بزرگ ترین مشکلات سایر ماشین های لباس شویی درب جلو این است که پس از بسته شدن درب ماشین و شروع شستشو، شما دیگر امکان اضافه کردن لباس جدید را ندارید، و باید تا پایان سیکل شستشو صبر کنید.

اما این مدل ماشین لباس شویی الکترولوکس به شما امکان و فرصت اضافه کردن لباس جدید، حتی در حین شستشو را می دهد.

فقط فراموش نکنید که این امکان برای شما تا زمانی فراهم است که آب ماشین لباس شویی پایین تر از سطح درب بوده و دمای آب نیز کمتر از ۶۰ درجه سانتی گراد باشد.

این مدل با شعار موتوری کم سر و صدا وارد بازار شده و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارد.

در کل ماشین لباس شویی مدل EWF12753 7.5kg Vapour Action System الکترولوکس قابلیت تنظیم آب مصرفی و زمان شستشو با توجه به مقدار لباس ها را داشته که همین امر موجب صرفه جویی در وقت و انرژی می شود.

این ماشین، در سیستم امتیاز دهی WELS

۴ ستاره برای مصرف انرژی و ۴.۵ ستاره برای مصرف آب دریافت کرده است.

 

ماشین لباس شویی الکترولوکس مدلEWF14013 10kg Ultimate Care System

ماشین لباسشویی الکترولوکسظرفیت ۱۰ کیلو گرمی این مدل از ماشین لباس شویی الکترولوکس به شما امکان شستشوی حجم زیادی از لباس در یک وعده را می دهد.از ویژگی های مشترک این مدل با مدل قبلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنظیم سنسور شستشو با توجه به میزان لباس داخل ماشین

قابلیت شستشو با بخار و کاهش میزان چین و چروک لباس ها

توانایی شستن لباس های پشمی

شستشو با فشار آب

تنظیم زمان شستشو

امکان اضافه کردن لباس هنگام چرخش ماشین و شروع شستشو

میزان صدای این مدل، کمتر از مدل قبلی است.

ویژگی های منحصر به فرد این مدل از ماشین لباس شویی الکترولوکس:

سنسور نمایشگر وزن

این سنسور با نمایش میزان وزن لباس های داخل ماشین لباس شویی، مواد شوینده مورد نیاز برای آن مقدار را تعیین می کند.

چراغ ال ایی دی داخل صفحه گردان

چراغ تعبیه شده در داخل ماشین لباس شویی به شما این امکان را می دهد که متوجه حضور لباس های رنگی که به اشتباه بین لباس های سفید داخل ماشین شده اند، بشوید و نسبت به خارج کردن آن اقدام کنید.

برنامه شستشوی مورد علاقه من

این ویژگی به شما امکان ذخیره کردن تنظیمات شستشویی که بیشتر مواقع از آن استفاده می کنید را می دهد، که این امر می تواند موجب سرعت عمل شما در مواقعی که عجله دارید بشود.

قابلیت ترکیب آب و مواد شوینده

این سیستم قبل از شستشو، آب و مواد شوینده لازم را با یک دیگر مخلوط کرده و تا هنگام شستشوی لباس های بسیار کثیف، نیازی به دمای بالای آب نباشد.

با وجود ظرفیت بالایی که دارد، میزان مصرف آب و انررژی آن بسیار کم و به صرفه بوده و امتیاز ۴.۵ ستاره برای مصرف آب و ۵ ستاره برای مصرف انرژی را از آن خود کرده است.

میزان آب مصرفی توسط این مدل از ماشین لباس شویی الکترولوکس ۸۴ لیتر در هر بار شستشو بوده و ۲۱۴ کیلو وات بر ساعت انرژی مصرفی سالانه آن است.

که این مقدار مصرف آب و انرژی در انواع ماشین های لباس شویی درب بالا، دو برابر این میزان است.

ماشین لباس شویی الکترولوکس خشک کننده:

الکترولوکس دو مدل دیگر ماشین لباس شویی تحت عنوان و ظرفیت های زیر دارد:

ماشین لباسشویی الکترولوکس۵kg/4.5kg Vapour Action System (EWW12753)

۱۰kg/6kg Ultimate Care System (EWW14013)

با وجود قیمت بالای این مدل ها در نظر اول، باید یادآور شویم که شما با صرف این هزینه صاحب دو وسیله به جای یک وسیله می شوید. ماشین لباس شویی و خشک کن. هر چند که ظرفیت خشک کن این مدل ها کم است، اما این موضوع نباید باعث شود که شما از خرید دو وسیله در یک پکیج با ویژگی های فراوانی که گفتیم منصرف شوید.البته فراموش نکنید که ظرفیت این ماشین لباس شویی برای خانواده های ۴ نفری مناسب است و اگر شما خانواده ی پر جمعیت تری هستید، باید به دفعات عمل شستشو را انجام دهید. انگار که قرار نیست هیچ وقت ماشین لباس شویی شما خاموش شود.

میزان مصرف انرژی مدل ۱۰kg/6kg Ultimate Care System (EWW14013)

۲۱۴ کیلو وات بر ساعت بوده که نسبت به مدل های قبلی با میزان مصرف ۴۳۶ کیلو وات بر ساعت، بسیار کمتر است.

میزان آب مصرفی این مدل جزو ویژگی های بارز آن بوده و با مصرف ۶۴ لیتر آب در هر بار شستشو، امتیاز ۴.۵ ستاره را از آن خود کرده است. نکته ی حائز اهمیت، میزان پول شماست.

حال این سوال مطرح می شود که خرید ماشین لباس شویی الکترولوکس، ارزش صرف کردن این مقدار هزینه را دارد یا خیر؟

با این که ماشین لباس شویی الکترولوکس به ارزانی ماشین های لباس شویی برند سیمپسون نیست، اما در مقایسه با برند میلر و بوش قیمتی کمتر، با همان امکانات میلر و بوش را دارد.

با خرید ماشین لباس شویی الکترولوکس می توانید با خیال راحت و بدون ترس از خالی شدن جیبتان، یک ماشین لباس شویی با امکانات فروان داشته باشید.

خریداران استرالیایی در سال ۲۰۱۸، امتیاز سه ستاره از پنج ستاره را به ماشین های لباس شویی الکترولوکس داده اند.فراز پشتیبان به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین لباس شویی، پاسخگوی شما عزیزان در راستای هر گونه خرابی و تعمیرات خواهد بود.

مطالب مرتبط