خرید ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه چگونه است؟

ماشین های ظرفشویی در مقایسه با یخچال ها و اجاق گاز ها بخش های کمتری دارند که تولیدکنندگان می توانند طراحی جدیدی به آن بدهند. با این وجود زمانی که برای خرید ماشین ظرفشویی می رویم می بینیم که در سال های گذشته چقدر تغییر کرده اند.

برخی از تولیدکنندگان ظاهر ظرفشویی را ساده تر کرده اند. برخی از آن ها برند خود را از روی صفحه ی آن حذف کرده اند. با حذف شدن برند و حتی در برخی موارد دستگیره ها از ماشین های ظرفشویی سازندگان پی برده اند که ظرفشویی ها با رویه ی استیل خود می توانند به خوبی با سایر لوازم خانگی استیل در آشپزخانه هماهنگ شوند.

ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه از دید افراد در چند سال گذشته آن هایی بود که دکمه هایش معلوم نبود و امروزه افراد نمی خواهند هیچ چیزی روی قسمت جلویی آن ها دیده شود.

صاحبخانه هایی که آشپزخانه خود را بازسازی می کنند یا اخیرا این پروژه را به اتمام رسانده اند، دوست دارند که بیشتر کابینت های خود را نشان دهند و سایر وسایل را از دید پنهان کنند;  آشپزخانه هایی که ترکیب دکوراسیون مدرن و معاصر هستند چنین ویژگی ای را برای آنها ممکن می سازد. ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه ای با چنین ویژگی هایی ماشین هایی هستند که طراحی ساده ای دارند.

در ادامه می خواهیم تعدادی از این ماشین های ظرفشویی مناسب آشپزخانه را به شما معرفی کنیم. اینگونه شما نیز به هنگام خرید ماشین ظرفشویی انتخاب بهتری خواهید داشت.

ماشین ظرفشویی مناسبقصد خرید ماشین ظرفشویی دارید؟

  1. بوش سری ۸۰۰، SHPM78W55N

طراحیماشین ظرفشویی بوش ۸۰۰ SHPM78W55N هیچ نشانی از برند در رویه خود ندارد و همچنین دکمه های آن نیز در لبه ی بالایی درب آن قرار دارند و زمانی که بسته باشد دیده نمی شوند. دستگیره ی جیبی آن هم کار خود را به خوبی انجام می دهد. نیازی هم نیست نگران باشید که بدانید ماشین ظرفشویی در حال کارکردن است یا خیر، این ماشین ظرفشویی بوش چراغ قرمز رنگی دارد که نشان می دهند در حال کار است.

عملکرددر خرید ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه عملکرد خوب خیلی مهم است. این ماشین ظرفشویی بوش کار تمیز کردن را به خوبی انجام می دهد و ظروف تمیز و خشکی را تحویل شما می دهد. برند ماشین ظرفشویی بوش هم یکی از برند های قابل اعتماد است.

۲٫ می تگ MDB8959SFZ

ماشین ظرفشویی مناسبطراحیاین برند قیمت پایین تری دارد ولی مانند همانند مدل قبلی طراحی ساده ای دارد. در ماشین ظرفشویی می تگ دکمه های پنهان شده ای دارد که آنها را دور از دسترس کودکان قرار می دهد;  زمانی که ماشین ظرفشویی می تگ در حال کار کردن است چراغ سبزی روشن می شود. کسانی که قصد خرید ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه دارند این مدل را جزو یکی از بهترین ها می دانند.

عملکرد: این ماشین ظرفشویی در شستشو و خشک کردن عملکرد خوبی دارد ولی کمی سر و صدای بیشتری نسبت به سایر مدل ها  دارد.

۳٫ کیچن اید KDPE234GPS

طراحی: ماشین ظرفشویی کیچن اید KDPE234GPS حالت دستگیره ی جالبی دارد و یک نوار نشان دهنده ی چرخه شستشو در پنل نمایشگر مشکی وجود دارد; زمانی که ماشین ظرفشویی در حال کار کردن است خط تیره هایی نمایش داده می شود. زمانی که چرخه شستشو تمام می شود کلمه ی Clean روی نمایشگر دیده می شود;  دکمه های این ماشین ظرفشویی کیچن اید در قسمت بالایی درب آن قراردارد و در صورت نیاز به آن ها در زمان کارکردن ماشین می توانید به راحتی درب را باز کنید.

عملکردقدرت شستشوی این ماشین ظرفشویی خیلی خوب است اما عمل خشک کردن می توانست کمی بهتر هم بشود.

۴٫ کیچن اید KDTM804ESS

ماشین ظرفشویی مناسبطراحی: در خرید ماشین ظرفشویی گزینه های گران تر طراحی بهتری را هم دارا هستند;  این مدل هم دارای دستگیره ای با روکش است. یک چراغ روی درب ماشین ظرفشویی کیچن اید قرار دارد که نشان می دهد در حال کار کردن است. یک چراغ هم در داخل ظرفشویی قرار دارد که به هنگام باز کردن درب آن روشن می شود;  این چراغ به هنگام شستشو خاموش می شود و نمی توانید در حین عمل شستشو به خوبی داخل ظرفشویی را مشاهده کنید.

عملکرد: کسانی که می خواهند کار ها زودتر انجام شود بهتر است در خرید ماشین ظرفشویی این مدل را انتخاب کنند چون سرعت خوبی برای شستشو و دارد و همچنین عمل شستشو را به خوبی انجام می دهد.

۵٫ کن مور ۱۴۵۷۳

طراحیماشین ظرفشویی کن مور دکمه و برند خود را از رویه ی خود برداشته است و این طراحی زیبا را به خود گرفته است. قیمت ماشین ظرفشویی کن مور ۱۴۵۷۳ برای کسانی که قصد خرید ماشین ظرفشویی را دارند نیز مناسب است.

یک چراغ سبز رنگ در قسمت جلویی قرار دارد که به هنگام کار کردن ظرفشویی روشن می شود.

عملکرد: این ماشین ظرفشویی با صدای نسبتا پایین خود عمل های شستشو و خشک کردن را نیز به خوبی انجام می دهد.

۶٫ وایکینگ RVDW103SS

طراحی: این ظرفشویی برند خود را جلوی درب آن قرار داده است. دکمه های این ظرفشویی پنهان شده اند. به هنگام کارکردن هم نوری روی کف اتاق می تابد.

عملکرد: این ماشین ظرفشویی هم سرعت خوبی در عملکرد خود دارد. البته در خشک کردن نیاز به ارتقا دارد و صدای به نسبت زیادی هم دارد.

خلاصه کلام

مدل هایی که معرفی کردیم تعدادی ماشین ظرفشویی مناسب آشپزخانه بودند که برای خرید گزینه های خوبی هستند. اگر ماشین ظرفشویی دچار خرابی شده باشد می توانید با تماس با متخصصان ما مشکل خود را در کمترین زمان ممکن حل کنید.

مطالب مرتبط