خرید بهترین یخچال

بهترین یخچال برای خانواده شما کدام است؟ این راهنمای تخصصی بررسی کنید تا بدون تعصب راهنمای خرید یخچال جدید را ارائه دهد.

به یک یخچال جدید نیاز دارید؟ بهترین یخچال برای خرید کدام است؟ خوشبختانه، حتی اقتصادی ترین یخچال های موجود امروزی مزایای بسیاری نسبت به مدل های قدیمی دارند. کم صداتر هستند، نیازمند یخ زدایی نیستند، و کاملاً از نظر انرژی با صرفه تر هستند. اما کدام مدل و ویژگی ها را شما بایستی در نظر بگیرید.

راهنمای خرید یخچال برای رنگ یخچال

زمانی که زیبایی شناسی مد نظر قرار می گیرد، شما بایستی رنگ های فولاد ضد زنگ ( یا شبیه آن) ، نقره ای، سفید یا سیاه را بخرید، و مدل هایی که با کابینت شما تناسب دارند. نمای آشپرخانه و دیگر لوازم خود را در نظر بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که بیشترین تنسب را با آن دارد.

نکته مهم: فولاد ضد زنگ یک رنگ محبوب امروزی است; و می تواند ارزش فروش مجدد خانه شما را بالا ببرد، اما فولا ضد زنگ تنها زمانی انتخاب هوشمندانه است که با آشپزخانه شما متناسب باشد; برای مثال، بسته به رنگ های دیگر در آشپرخانه های قدیمی یا بسته به سبک یک کشور زیبا نباشد.

یک نکته اضافی در مورد فولاد ضد زنگ: فولاد ضد زنگ واقعی می تواند نگهداری  زیادی لازم داشته باشد; زیرا به سادگی اثر انگشت و لکه بر روی آن باقی می ماند; برخی سازندگان اکنون فولادهای ضد زنگ با قابلیت ضد زنگ را پیشنهاد می دهند که تمیز نگه داشتن آنها و فروش آن ها با قیمت های پایین تر ساده تر است.

خرید یخچال
راهنمای خرید یخچال برای ویژگی های یخچال

زمانی که بهترین یخچال را برای نیازهای اصلی خود در نظر می گیرید; در مورد ویژگی های آسایشی آن فکر کنید که بیشترین اهمیت را برای خانواده شما دارند; برای مثال، شما نیازمند یک ترکیب کننده آب و یخ داخلی هستند؟ یا ممکن است قفسه ها و سبدهای کشویی در بخش فریزر آن برای شما مهم باشد؟ آیا کنترل رطوبت برای بخش های ذخیره سازی غذا و سبزیجات فاسد شدنی را نیاز دارید؟ تمام این ها و موارد بسیار دیگری وجود دارند; در نتیجه، شما بایستی تکلیف خود را مشخص کنید.

راهنمای خرید یخچال برای ملاحظات هزینه

در رابطه با هزینه، این بستگی به شما دارد. زمانی که بهترین نوع و مدل یخچال را برای خانواده خود انتخاب کردید، انتخاب های خود را در فروشگاهای لوازم خانگی محلی و آنلاین بررسی کنید; برای مثال، گزارشات مشترین، رتبه دهی ها و مرورها را بخوانید; در صورتی که می خواهید یخچال را از فروشگاههای محلی خریداری کنید و یا می خواهید دستگاه را به صورت آنلاین خریداری کنید; همواره در مورد هزینه خرید، تحویل و نصب آن سوال بپرسید; اگر خراش ها یا تورفتگی های جزیی یخچال برای شما مهم نیست، حتما در خرید آنها را لحاظ کنید; برخی مواقع فروشندگان یخچال های دارای خراش یا تورفتگی را با تخفیف های بسیار به فروش می رسانند.

اگر این نکات گفته شده در هنگام خرید یخچال به شما کمک نکرد و احتیاج به اطلاعات تخصصی تر و کارشناسی تر هستید با متخصصین تعمیرات یخچال فرازپشتیبان تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط