ارتباط خدمات پس از فروش با خرید ماشین لباسشویی مناسب

در خرید ماشین لباسشویی باید به نکاتی دقت کنید که یکی از مهم ترین آنها خدمات پس از فروش و تعمیر ماشین لباسشویی می باشد. در ادامه قصد داریم تا ضمن بیان نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی در مورد خدمات پس از فروش این کالا نیز صحبت کنیم.

راهنمایی در خرید ماشین لباسشویی

اگر در انتخاب و خرید ماشین لباسشویی به مواردی که در ادامه می آید توجه کنید می توانید یک ماشین لباسشویی مناسب را تهیه کنید.

مصرف انرژی ماشین لباسشویی

یک موضوع بسیار مهم در خرید ماشین لباسشویی مناسب این است که مصرف انرژی آن در حد استاندارد باشد. بنابراین از خرید ماشین های لباسشویی که گرید مصرف انرژی آنها پایین تر از A است خودداری کنید. این موضوع به ویژه با بالا رفتن هزینه های انرژی بسیار مهم تر شده است و کم مصرف بودن ماشین لباسشویی یک مزیت بزرگ محسوب می شود. بهترین مدل ماشین لباسشویی از نظر مصرف انرژی آنهایی هستند که دارای گرید مصرف انرژی AAA می باشند.

خرید ماشین لباسشوییطراحی و شکل ظاهری ماشین لباسشویی

مشکل و ظاهر ماشین لباسشویی یک نکته مهم در انتخاب آن می باشد زیرا معمولا ماشین لباسشویی در داخل آشپرخانه قرار می گیرد و در نتیجه باید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد. از جمله زیباترین مدل های ماشین لباسشویی آنهایی هستند که تعداد دکمه های روی بدنه آنها کمتر بوده و دارای نمایشگر ال ای دی روی بدنه خود می باشند. رنگ و طرح ماشین لباسشویی نیز موضوعی سلیقه ای است که بستگی به علایق و سلایق شما خواهد داشت.

خرید ماشین لباسشوییبرنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی

امروزه ماشین های لباسشویی دارای برنامه های متنوع و پیشرفته ای برای شست و شوی لباس ها می باشند. دقت داشته باشید که هر چه این برنامه های بیشتر باشند قیمت ماشین لباسشویی نیز بیشتر خواهد شد پس در ابتدا لازم است مشخص کنید که به کدام یکی از برنامه های مختلف شست و شو واقعا نیاز پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال برنامه های مانند شست و شوی اقتصادی، شست و شوی لباس کودک و شست و شو بر اساس جنس لباس از جمله برنامه هایی هستند که بسیار پر کاربرد می باشند و ارزش هزینه بیشتر را دارند. اما برخی دیگر از برنامه ها مانند شست و شوی ضد چروک چندان هم ضروری نیستند و می توانید از آنها چشم پوشی کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی

نکته مهم دیگر در خرید ماشین لباسشویی در نظر گرفتن حجم لباسی است که می توان در یک بار شست و شو داخل ماشین لباسشویی قرار داد. ماشین لباسشویی شما می تواند دارای ظرفیت های مختلف از ۵ کیلویی گرفته تا ۱۲ کیلویی باشد. انتخاب ظرفیت ماشین لباسشویی کاملا بستگی به تعداد اعضای خانواده شما دارد و اگر خانواده پرجمعیتی هستید بهتر است که ماشین لباسشویی شما ظرفیت وزنی بالایی داشته باشد. ماشین های لباسشویی مدرن دارای سنسور تشخص حجم لباس هستند که فوق العاده ارزشمند بوده و کارکرد دستگاه را بر اساس حجم لباس ها تعیین می کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی

خدمات پس از فروش در خرید هر نوع وسیله ای از جمله ماشین لباسشویی جزو مهم ترین موارد است. خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی باید شامل مواردی مانند نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی، تامین قطعات آن و سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی باشد. در صورتی که ماشین لباسشویی خریداری شده شما از کیفیت و پاسخگویی بالایی برخوردار باشد هیچ مشکلی از بابت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی و همچنین هزینه های آن نخواهید داشت. بنابراین سعی کنید در هنگام خرید ماشین لباسشویی در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطلاعات کاملی را به دست آورید.

خرید ماشین لباسشویی

مطالب مرتبط