ارتباط خدمات پس از فروش با خرید ماشین ظرفشویی مناسب

آیا قصد خرید ماشین ظرفشویی مناسب را دارید؟ آیا برای انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی دچار شک و تردید هستید؟ در این مطلب قصد داریم تا مهم ترین نکات در خرید ماشین ظرفشویی را عنوان کرده و به طور خاص در مورد خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی و نقش آن در یک خرید مناسب صحبت کنیم.

ابعاد ماشین ظرفشویی

قبل از اینکه هر اقدامی برای خرید ماشین ظرفشویی انجام دهید نیاز است که فضای مناسبی را برای ماشین ظرفشویی در نظر بگیرید و ابعاد آن را به طور دقیق اندازه گیری کنید. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید دستگاهی را انتخاب کنید که ابعاد و اندازه آن با ابعاد فضایی که قرار است ماشین ظرفشویی در آنجا قرار بگیرد متناسب باشد.

ظرفیت ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی در انواع و اقسام تولید و عرضه می شوند. ظرفیت ماشین های ظرفشویی مختلف دارای تفاوت بوده و بر اساس نفر می باشد. شما باید ظرفیت ماشین ظرفشویی خود را به نحوی انتخاب کنید که اولا پاسخ گوی نیازتان باشد و ثانیا از مقدار نیاز شما بیشتر نباشد. به عنوان مثال اگر خانواده ای کوچک و کم جمعیت دارید اصلا منطقی نیست که بخواهید یک ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره را خریداری نمایید. بنابراین قبل از خرید ماشین ظرفشویی حتما مشخص کنید که مدل چند نفره آن را نیاز خواهید داشت.

خرید ماشین ظرفشوییجنس ماشین ظرفشویی

به طور کلی پیشنهاد می کنیم که از بین ماشین ظرفشویی استیل و ماشین ظرفشویی پلاستیکی حتما نوع استیل آن را انتخاب نمایید. ماشین ظرفشویی استیل بدون هر گونه لکه ظرف های شما را شست و شو داده و ضد رسوب و ضد زنگ هستند. البته کیفیت بالاتر ماشین ظرفشویی استیل موجب بالاتر بودن قیمت این نوع ماشین لباسشویی نیز شده است.

تعداد و نوع قفسه ها

بهتر است ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید که دارای تعداد زیادی قفسه در انواع مختلف باشد تا بتوانید تمامی ظروف خود را اعم از قاشق، چنگال، بشقاب، قابلمه و… در قفسه مخصوص به خود قرار بدهید. این کار باعث شست و شوی بهتر ظرف ها خواهد شد.

خرید ماشین ظرفشوییهوشمند بودن ماشین ظرفشویی

اگر یک ماشین ظرفشویی هوشمند را بخرید خیالتان از بابت کیفیت شست و شو و همچنین میزان آب و انرژی مصرفی راحت خواهد بود. در ماشین های ظرفشویی جدید سنسوری قرار می گیرد که میزان کثیفی ظرف ها را تشخیص داده و بر اساس آن انرژی مصرف می کند. همچنین وجود برنامه های مختلف شست و شو بر اساس نوع ظروف از دیگر امکانات ماشین های ظرفشویی هوشمند می باشد.

 خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی

اما در آخر برسیم به یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمینه خرید لوازم خانگی مطرح می باشد. خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی جزو مهم ترین فاکتورهایی است که باید در خرید هر نوع لوازم خانگی بدان توجه داشت. دلیل این موضوع هم استفاده زیاد از این نوع لوازم می باشد که احتمال خرابی و نیاز به تعمیر این لوازم را افزایش می دهد. وجود گارانتی مناسب برای ماشین ظرفشویی جزو الزاماتی می باشد که حتما باید مد نظر قرار داده شود. در صورتی که ماشین ظرفشویی شما از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد می توانید از خدمات نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی و همچنین سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بهره مند شود. ضمن اینکه تا چند سال از بابت تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مشکلی نخواهید داشت و تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی برای شما رایگان خواهد بود.

تمامی این امتیازات بستگی به این موضوع دارد که ماشین ظرفشویی شما گارانتی معتبری داشته باشد و مراکز معتبر در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیر ماشین ظرفشویی از محصول شما پشتیبانی کنند. بنابراین متوجه می شوید که یک گارانتی خوب تا چه حد در خرید ماشین ظرفشویی مناسب تاثیرگذار است.

مطالب مرتبط