جدیدترین امکانات لباسشویی ها

چرخه های شستشویی

اگر معمولا پارچه هایی با جنس مختلف و سطوح مختلفی از کثیفی را می شویید، ماشین لباسشویی ای را انتخاب کنید که چرخه های شستشویی مثل “Soak Extra”، “Delicate و ” “Rinse Second . “دارند; یکی از گزینه های جدیدتر “Steam “است که با آب بسیار داغی شستشو را انجام می دهد که کامل لباس را تمیز می کند; بعضی از ماشین لباسشویی ها حتی می توانند دمای آب را به حدی بالا ببرند; که لباس را مثل روز اولش تمیز می کند.

تنظیم چندگانه سطح آب

آخرین ماشین های لباسشویی اتوماتیک، تقریبا کار شستشوی تمام انواع لباس ها را انجام می دهند . که تنظیم چندگانه سطح آب مصرفی، شستشو در بهترین حالت ممکن و لباس های با اندازه های مختلف را تضمین می کند; دستگاه های اتوماتیک، متناسب با نیاز چرخه های مختلف ماشین، نیاز به شوینده ها، نرم کننده و سفید کننده های مختلف دارند; با محفظه شوینده ای بزرگ که برای چندین بار  شستشو فقط کافی است یکبار آن را پر کنید; مدل های با سنسور سنجش میزان لباس تنها مقداری از آب را مصرف می کند; که برای آن نوبت لباسشویی مورد نیاز است; و دمای آب را نیز می توان به صورت اتوماتیک مدیریت کرد.

ماشین لباسشویینمایشگرهای الکترونیکی

نمایشگرهای الکترونیکی راهی عالی برای مشاهده وضعیت شستشو شماست; دیگر مواردی که باید در نظر گرفت، تنظیم کننده های دمای اتوماتیک چیزی که باید ( برای آب و هواهای سرد در ماشین ) وجود داشته باشد، تا آب برای شستشو با دمایی ثابت وارد شود; به اضافه عایق های اضافی و قاب های تقویت کننده که هر دوی آن ها سبب کاهش نویز می شوند.

گارانتی

وقتی یک ماشین لباسشویی جدید می خرید، در مورد موارد گارانتی و محدوده زمانی آن مطمئن شوید; در حالت حداقل باید گارانتی دستگاه تا یک سال را تحت پوشش قرار دهد; بیشتر فروشنده ها، اگر شما یکی از وسایل گرانتر و اتوماتیک را بخرید، گارانتی با مدت زمان بیشتری را پیشنهاد می دهند; که ارزشش را دارد این وسایل برقی، خرابی های زیادی هم دارد; و بخش های کامپیوتری که می تواند صدها هزار تومان قیمت داشته باشد .

مطالب مرتبط