جارو برقی تان روشن نمیشود؟

تعمیر جارو برقی هنگامی که روشن نمیشود

جارو برقی یکی از مهم ترین دستیاران بانوان خانه دار است و در بهداشت و نظافت خانه نقش مهمی دارد; اما گاهی پیش می آید که ناگهان در هنگام نظافت جارو برقی خاموش میشود; و یا با وصل آن به پریز دستگاه روشن نمیشود; در این موارد بهتر است قبل از تماس با یک تعمیر کار ابتدا چند موارد زیر را بررسی کنید; و اگر خود تان موفق به تعمیر آن نشدید با همکاران ما در فراز پشتیبان تماس بگیرید تا بهترین سرویس تعمیر جاروبرقی را به شما ارائه دهند.

جارو برقی۱-شاید پریز دچار مشکل شده

اگر جارو برقی را به پریزی زدید و روشن نشد قبل از هر اقدامی ابتدا پریز برق را امتحان کنید; ممکن است خود پریز دچار مشکل شده; در این حالت جارو برقی را به پریز دیگری وصل کنید تا  از سالم بودن دستگاه مطمئن شوید.

۲-سیم رابط مخدوش شده

اگر پریز و دوشاخه کاملا سالم هستند اولین جایی که باید بررسی کنید سیم جارو برقی است; آیا سیم دستگاه کاملا سالم است؟ اگر در طول سیم شکستگی ها و یا پارگی های غیر معمولی میبینید بسیار احتمال دارد که سیم دچار مشکل شده و برق را به موتور نمیرساند; برای حل این مشکل تنها کافی است سیم دستگاه را تعویض کنید.

۳-کلید روشن و خاموش جارو برقی را بررسی کنید

در صورتی که دو گزینه قبل مشکلی نداشتند و سیم و پریز کاملا سالم و طبیعی بودند جای دیگری که باید کنترل کنید کلید قطع و وصلی دستگاه است; برای اطمینان از سلامت کلید نیاز به یک اهم متر دارید; کارکرد دستگا ه اهم متر بسیار ساده است و در صورت روشن و خاموش بودن دستگاه باید عددی بین صفر تا بینهایت نشان دهد; در غیر این صورت کلید جارو معیوب است و نیاز به تعمیر دارد.

اگر تمام موارد بالا را امتحان کردید وهنوز دچار مشکل بودید بهترین کار تماس با یک متخصص است; نیروی متخصص فرازپشتیبان در تمام ساعات کاری در زمینه تعمیر جارو برقی و دیگر دستگاه ها آماده خدمت رسانی است.

مطالب مرتبط