تفاوت های اصلی ماشین های لباسشویی در برند های مختلف

ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری در هر خانه ای است که بدون وجود آن کار شستن لباس ها بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود. با توجه به اینکه امروزه برندهای مختلفی در زمینه ماشین لباسشویی فعالیت می کنند انتخاب یک برند خوب ماشین لباسشویی کمی دشوار شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مطلب به بررسی تفاوت های اصلی ماشین های لباسشویی در برندهای مختلف بپردازیم.

ماشین لباسشویی ال جی

ال جی از جمله مطرح ترین برندها در زمینه لوازم الکترونیکی می باشد که محصولات آن در تمام دنیا مشتریان پر و پا قرصی دارد. از جمله محصولات این برند معروف کره ای می توان به ماشین لباسشویی ال جی اشاره داشت. از جمله ویژگی های مهم ماشین لباسشویی ال جی می توان به قابلیت شست و شوی سریع، موتورهای اینورتر بدون تسمه، شست وشوی ضد حساسیت به کمک بخار و قابلیت Twin Wash یا شست و شوی همزمان دو دسته لباس اشاره کرد. نکته مهم دیگر در مورد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است که با کمک گرفتن از قابلیت عیب یابی خودکار بسیار راحت تر شده است. قیمت ماشین لباسشویی ال جی نسبت به امکانات آن کاملا مقرون به صرفه می باشد.

ماشین لباسشوییماشین لباسشویی بوش

بوش از بزرگترین و محبوب ترین شرکت های تولید لوازم خانگی در دنیاست که یکی از محصولات فوق العاده آن ماشین لباسشویی است. شاید بتوان مهم ترین ویژگی ماشین لباسشویی بوش را به کیفیت عالی قطعات استفاده شده در آن و در نتیجه عمر بالای نسبت داد. زیبایی ظاهری ماشین لباسشویی بوش و همچنین مصرف انرژی نسبتا پایین آنها از دیگر ویژگی هایی می باشد که باید در مورد ماشین لباسشویی بوش بدان اشاره کرد. ماشین لباسشویی بوش در انواع مدل های گوناگون تولید می شود و دارای آپشن های مختلفی می باشند. اگرچه ماشین لباسشویی بوش دارای گارانتی بسیار معتبری می باشد اما احتمال اینکه به تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیاز پیدا کنید زیاد نیست.

ماشین لباسشوییماشین لباسشویی سامسونگ

از دیگر برندهای معروف در زمینه تولید ماشین لباسشویی برند سامسونگ است. ماشین لباسشویی ساخت سامسونگ در کشورمان مشتریان زیادی را دارد که این موضوع به دلیل تنوع زیاد محصولات این برند و همچنین کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد. یکی از قابلیت های جالب ماشین لباسشویی سامسونگ قابلیت Add Wash است که به وسیله آن می توانید در هر زمان از فرآیند شست و شوی ماشین لباسشویی لباس های جدیدی را به آن اضافه نمایید. از سرعت بالای ماشین لباسشویی سامسونگ که بگذریم باید به آپشن Self-Clean در این ماشین لباسشویی اشاره کنیم که نوعی پاکسازی خودکار ماشین لباسشویی از انواع باکتری و قارچ است. با خرید این ماشین لباسشویی تا مدت زیادی خیالتان از بابت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ راحت خواهد بود.

ماشین لباسشوییماشین لباسشویی اسنوا

آخرین ماشین لباسشویی که در این مطلب بدان خواهیم پرداخت ماشین لباسشویی اسنوا است. ماشین لباسشویی اسنوا مونتاژی از قطعات پیش ساخته کشورهایی مانند چین است. با وجود اینکه ماشین لباسشویی اسنوا به طور مونتاژ تولید می شود اما توانسته رقابت خوبی با سایر رقبا داشته باشد که این موضوع به دلیل وجود ویژگی هایی مانند موتور بدون تسمه، شست و شوی پرسرعت و سیستم ضد چروک در این ماشین لباسشویی می باشد. توصیه می کنیم که ماشین لباسشویی اسنوا را با گارانتی معتبر تهیه کنید تا در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دچار مشکل نشوید. البته وجود سیستم عیب یاب اتوماتیک در این ماشین لباسشویی باعث شده تا کار تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا آسان تر شود.

ماشین لباسشوییبه طور کلی می توان گفت که هر کدام از برندهای ماشین لباسشویی یاد شده دارای ویژگی های قابل ذکری هستند که شما می توانید با بررسی هر یک و همچنین شناخت نیاز خود اقدام به خرید کنید. اما نکته مهمی که در این نوشتار بدان اشاره شده مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی است. تعمیر ماشین لباسشویی در برندهای مختلف دارای تفاوت هایی است که باید در هنگام خرید به آنها توجه نمایید تا در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دچار مشکل نشوید.

مطالب مرتبط