تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر

یکی از لوازمی که نمی‌توانیم زندگی را بدون آن تصور کنیم یخچال فریزر است. یخچال فریزری که میوه‌های ما را برای مدت بیشتری تازه نگه می‌دارد و مواد خوراکی‌ای که می‌خواهیم منجمد کنیم را هم برایمان منجمد می‌کند. همه‌ی وسایلی که ساخته‌ی دست بشر هستند روزی دچار مشکل شده و خراب می‌شوند. این خرابی‌ها یا به خاطر مدت زیادی است که از وسیله استفاده شده است و یا اینکه ضربه‌ای به آن وارد شده است. به هرحال یخچال فریزرها هم از این مشکل مستثنی نیستند و حتماً روزی خواهد رسید که دچار خرابی خواهند شد. تعمیر یخچال فریزر را  باید در سریعترین زمان ممکن انجام داد و البته باید به شیوه‌ی درستی نیز تعمیر کرد. در این مطلب می‌خواهیم شما را با خدمات فراز‌پشتیبان برای تعمیرات یخچال فریزر از انواع اقسام برندها آشنا کنیم.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

سامسونگ شرکتی کره‌ای و یکی از معروفترین و پرطرفدارترین شرکت‌های لوازم خانگی در ایران است. یخچال فریزر‌های سامسونگ به دلیل کیفیت موادی که در ساخت آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته و بهینه بودن در مصرف برق طرفداران زیادی دارد.

درست است که کیفیت لوازم تولیدی سامسونگ بسیار بالاست اما باز هم ممکن است که دچار خرابی شوند.

بسیاری از خانه‌های ایرانی هستند که از یخچال فریزرهای سامسونگ استفاده می‌کنند. خرابی یخچال فریزر سامسونگ مشکلی است که هر کدام از این خانواده‌ها ممکن است با آن مواجه شوند. شرکت سامسونگ برای اینکه سرویس دهی را به مشتریان خود در سطحی استاندارد ارائه کند نمایندگی‌هایی را مشخص کرده است تا کار تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را انجام دهند.

شرکت فراز‌پشتیبان نیز یکی از این نمایندگی‌هاست. اینکه فراز‌پشتیبان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ است برای کسانی که از خدمات فراز‌پشتیبان استفاده می‌کنند فواید زیر را دارد:

  •        استفاده از قطعات اورجینال و تأیید شده‌ی سامسونگ
  •        کارشناسان مجرب جهت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ
  •        تضمین تعمیر انجام شده

چه خرابی‌هایی ممکن است پیش بیاید؟

خرابی یخچال فریزر ممکن است از دستگاه به دستگاه فرق کند ولی برخی از خرابی‌های رایجی که ممکن است برای شما هم پیش بیایند عبارت است از:

دمای یخچال فریزر ثابت نیست. 

این مشکل در برخی از موارد پیش آمده است و نمی‌توان آن را بدون تماس با تکنسین تعمیر یخچال فریزر سامسونگ حل کرد. 

یخچال فریزر روشن نمی‌شود.

در صورت مشاهده‌ی این خرابی توصیه شده است که اتصالات برق را بررسی کنید و در صورتی که از نظرتان مشکلی وجود نداشت ولی باز یخچال فریزر روشن نمی‌شود می‌توانید با فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید. 

نیاز به یادآوری است که تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به دلیل فناوری‌ای که در ساخت آن استفاده شده است باید توسط تکنسین مجرب انجام شود.

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

هیمالیا شرکتی ایرانی است با محصولاتی که در سطح استاندارد جهانی هستند. یخچال فریزرهای هیمالیا نیز از فناوری خاص خود استفاده کرده‌اند و کیفیت بالایی نیز در ساخت آن وجود دارد. خاص بودن محصولات این شرکت کاملاً برای تکنسین‌های تعمیر یخچال فریزر هیمالیا مشخص است. متاسفانه گاهی اوقات به دلیل بی دقتی، برخی از مشتری‌ها تعمیر خرابی یخچال فریزر هیمالیای خود را به دست افراد غیر متخصص می‌سپارند. این کار گاهی اوقات نه تنها خرابی قبلی را درست نمی‌کند، بلکه خرابی دیگری اضافه می‌شود یا خرابی قبلی شدیدتر می‌شود.

همه‌ی عزیزانی که از یخچال فریزر هیمالیا استفاده می‌کنند و نیاز پیدا کرده‌اند که یخچال آن‌ها سرویس شود می‌توانند با فراز پشتیبان تماس بگیرند. تکنسین‌های ما تماماً به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا آشنا هستند و در تعمیر خود نیز از قطعات اورجینال استفاده می‌کنند تا کاملاً مطمئن شوید که دستگاه شما دوباره درست مانند روز اولش کار خواهد کرد.

خرابی‌هایی که ممکن است با آن مواجه شوید:

یخچال فریزر بیش از اندازه سرد می‌کند.

خوب این مشکل شاید چندان مهم به نظر نرسد ولی هم مواد غذایی شما صدمه خواهند دید و همچنین ممکن است هزینه‌ی برق شما نیز بیشتر شود؛ به همین دلیل مهم است که در صورت بروز این مشکل حتماً با تکنسینی تماس بگیرید.

درب یخچال فریزر به خوبی بسته نمی‌شود.

این مشکل به خاطر نوار پلاستیکی است روی درب قرار دارد. در بیشتر مواقع می‌توان با ریختن آب گرم روی نوار پلاستیکی این مشکل را حل کرد اما اگر شک داشتید و یا نتوانستید خودتان این مشکل را حل کنید حتماً با تکنسین تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که این خرابی‌ها در همه‌ی برندها احتمال وقوع دارند و منظور این نیست که این خرابی‌ها در این برند بیشتر هستند و یا در سایر برندها اصلاً وجود ندارند.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

ال جی، شرکتی با مرکزیت سئول در کره جنوبی و با صادراتی جهانی. شاید نتوان کسی را پیدا کرد که اصلاً نام ال جی را نشنیده باشد و یا از یکی از محصولات آن استفاده نکرده باشد. شرکت ال جی از جمله شرکت‌هایی است که در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند و در هر زمینه نیز از شرکت‌های نوآور و خلاق است.

یخچال فریزرهای ال جی نیز یکی از پرفروش‌ترین لوازم خانگی در ایران هستند و افراد زیادی از آن‌ها در منزل خود استفاده می‌کنند. تأمین قطعات اورجینال و پیدا کردن تکنسینی که کاملاً با تعمیر یخچال فریزر ال جی آشنا باشد از مشکلات عمده‌ای بود که هموطنان ما با آن مواجه بودند؛ اما دیگر این مشکل حل شده است. فراز‌پشتیبان با مجموعه‌ای از تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص در زمینه‌ی تعمیر یخچال فریزر ال جی به تمام نقاط تهران سرویس دهی می‌کند.

مشاهده شده بود که در برخی موارد از قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال فریزر ال جی استفاد نشده است و در نهایت این مشکل به وجود آمده که در مدت زمان کمی دوباره نیاز به تعمیرات بوده است. ما نیز کمی میزان هزینه را برای تعمیر بالا بردیم ولی ضمانت می‌کنیم از قطعاتی استفاده کنیم که توسط شرکت ال جی تأیید شده و اورجینال هستند. اینگونه مشکلی در کارکرد یخچال فریزر مشاهده نخواهد شد و بیشتر عمر خواهد کرد.

خرابی‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

دمای یخچال فریزر ثابت نیست.

این مشکل اغلب به خاطر گرد و غبار است و به این دلیل نیاز به تعمیر فوری دارد که ممکن است مواد غذایی دچار خرابی شوند. تکنسین‌های ما می‌توانند این مشکل را برای شما حل کنند.

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

محصولاتی که در اصفهان تولید می‌شوند و افتخاری هستند برای صنعت ایران. شرکت اسنوا نیز یکی از شرکت‌های ایرانی با صادرات خارجی است و در زمینه‌ی تولید یخچال فریزر نیز خود را اثبات کرده است. شرکت‌هایی مانند اسنوا که تولیداتی با قیمت مناسب و کیفیت خوب دارند طرفدار خاص خود را هم دارند.

ما در فراز‌پشتیبان سعی کرده‌ایم با گردآوری تکنسین‌های مجرب مشکل کمبود متخصص برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در سطح تهران را حل کنیم. خدمات ما به‌صورت حضوری ارائه می‌شود و به خود می‌بالیم که بیشترین میزان رضایت مشتری از سرویس را داریم.

تمام یخچال فریزرهای اسنوا با هر خرابی احتمالی را می‌توانید به تکنسین‌های فراز‌پشتیبان بسپارید و از کیفیت تعمیر و قطعات به کار رفته اطمینان کامل داشته باشید.

خرابی‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

دمای یخچال فریزر خودبخود تغییر می‌کند.

ممکن است درب یخچال فریزر را برای مدتی تصادفاً باز گذاشته باشید، نوار پلاستیکی درب آن خوب کار نکند و یا تنظیم دما را تصادفاً دستکاری کرده باشید. این مشکل ممکن است علل مختلفی داشته باشد. در صورت بروز این مشکل می‌توانید با فراز‌پشتیبان تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما در محل حاضر شده و مشکل را حل کنند.

 

تعمیر یخچال فریزر پارس

یخچال فریزرهای پارس به لحاظ فروشی که دارند عملکرد بسیار خوبی داشته و افراد زیادی از آن‌ها با رضایت خاطر استفاده می‌کنند. نمی‌توان گفت که هیچ محصولی هیچگاه دچار خرابی نخواهد شد و یخچال فریزر پارس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کیفیت قطعات استفاده شده در یخچال فریزر پارس به گونه‌ای است که حتماً باید از قطعات اورجینال در آن‌ها استفاده شود. تعمیر یخچال فریزر پارس با قطعات تقلبی که اصل نیستند باعث خواهد شدکه دوباره نیاز به تعمیر داشته باشید. یکی از مزیت‌هایی که کالاهای ایرانی دارند این است که قیمت قطعات آن‌ها نیز چندان بالا نیست و به همین دلیل مشکلی در تأمین قطعات آن‌ها وجود ندارد.

خرابی‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

یخچال فریزر پر سر و صدا شده است.

هر چیزی که در کارکرد یخچال فریزر غیر طبیعی باشد نشان دهنده‌ی این است که مشکلی در بخشی از آن وجود دارد، حتی افزایش صدای آن و برخی صداهای عجیب ممکن است نشان دهنده‌ی مشکلی باشد. اگر این مشکلات ریز را سریعتر حل نکنید با گذر زمان تبدیل به مشکلاتی خواهند شد که شاید پر هزینه‌تر و جدی‌تر باشند. تکنسین‌های ما برای تعمیر یخچال فریزر پارس شما کاملاً آمده هستند.

 

تعمیر یخچال فریزر بوش

همینکه نام شرکت آلمانی بوش شنیده می‌شود کلمات قدرت و کیفیت در ذهن متبادر می‌شود. شرکت بوش از شرکت‌هایی است که بشدت روی محصولات خود حساس است و آن‌ها را حساسیت زیادی تولید می‌کند تا بهترین عملکرد و کیفیت را داشته باشند.

اما با این وجود ممکن است حتی یخچال فریزر بوش که طرفداران زیادی در ایران دارد هم دچار خرابی شوند. تعمیر یخچال فریزر بوش خود را حتماً به نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر بوش بسپارید. به یاد داشته باشید که تکنسین‌های فعال در این نمایندگی‌ها و قطعاتی که استفاده می‌کنند توسط شرکت بوش تأیید شده‌اند. این تأیید شدن دیگر جای سوالی نمی‌گذارد که کاری با کیفیت را شاهد خواهید بود.

ویژگی های یخچال فریزر بوش

نمایندگی بوش / تامین قطعات اورجینال و تعمیر انواع دستگاه های برند بوش

 


تعمیر یخچال فریزر امرسان

شرکتی ایرانی و با افتخار که از سال ۱۳۶۰ مشغول به تولید یخچال فریزرهایی بوده که به خارج از کشور نیز صادر می‌شوند. کیفیت و نوآوری از مهمترین ویژگی‌هایی است که امرسان آن‌ها را در نظر می‌گیرد. محصولات این شرکت هم به میزان بالایی در کشور فروش می‌روند و به همین دلیل است که نیاز بود شرکتی نیز خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان را به مشتریان ارائه کند.

ما در فراز‌پشتیبان تصمیم گرفتیم خدماتی بی همتا و با کیفیت بالا به برای تعمیر یخچال فریزر امرسان ارائه کنیم. میزان رضایتی که مشتریان ما پس از تعمیر یخچال فریزر امرسان خود توسط تکنسین‌های ما نشان می‌دهد نشان دهنده‌ی میزان موفقیت ما در این زمینه بوده است.

چرا باید فراز‌پشتیبان را انتخاب کنیم؟

خدمات تعمیر یخچال فریزر ما به دلایل زیر توسط بسیاری از افراد انتخاب شده است:

خدمت رسانی در تمام روزهای هفته:

کمتر شرکت تعمیر یخچال فریزر پیدا می‌شود که همه‌ی خدمات خود را در همه‌ی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل ارائه کند. پیدا کردن تعمیرکار در عصر جمعه که شنبه‌اش هم تعطیل است و شما هم واقعاً به یخچال فریزر خود نیاز دارید، کار چندان آسانی نیست. ما این مشکل را حل کردیم، هر زمانی که نیاز به بررسی و تعمیر یخچال فریزر خود داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

حمل یخچال فریزر به تعمیرگاه و برگرداندن آن:

یکی از مشکلاتی که خرابی یخچال فریزر را به اتفاقی ناخوشایند تبدیل می‌کند حمل آن در صورت نیاز به تعمیرگاه و دوباره برگشت آن به منزل یا محل کار است. خوب این مشکل را ما حل کرده‌ایم. در صورتی که نیاز باشد تعمیر یخچال فریزر شما در تعمیرگاه انجام شود و ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم و نیازی نیست که نگران حمل و نقل آن باشید.

استفاده از قطعات اصل:

نیازی نیست که این مورد را تکرار کنیم ولی به دلیل اینکه فراز‌پشتیبان نمایندگی رسمی بسیاری از شرکت‌هاست دسترسی آسان به قطعات اصل دارد و می‌توانید از این بابت مطمئن باشید.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر بیشتر برندهای معروف:

سامسونگ، ال جی، بوش، آاگ و بسیاری از شرکت‌های دیگر فراز‌پشتیبان را به عنوان نماینده‌ی رسمی خود جهت تعمیرات لوازم خانگی تولیدی خود می‌شناسند. یعنی متخصصان و لوازم ما تماماً مورد تأیید این شرکت‌ها هستند.

این‌ها دلایلی بودند که بسیاری از هم وطنانمان، فراز پشتیبان را برای تعمیر یخچال فریزر خود انتخاب می‌کنند، شما چکار می‌کنید؟

تعمیر یخچال فریزر
تعمیر یخچال فریزر

 

 

مقالات خواندنی: 

در خرید یخچال فریزر مناسب چه مواردی را رعایت کنیم؟

مطالب مرتبط