تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone

کمپانی هاردستون در سال ۲۰۰۱ در انگلستان تاسیس شد و از همان سال شروع به تولید لوازم خانگی از جمله یخچال، سرخ کن، خرد کن، غذاساز، جاروبرقی، آرام پز، لباسشویی، ظرفشویی و بسیاری وسایل دیگر نمود. شعار این کمپانی تولید لوازم خانگی باکیفیت و بادوام بود و دقیقا توانست به این شعار جامه عمل بپوشاند و در طول کمتر از ۲۰ سال به بازارهای بزرگ جهانی راه پیدا کرده و مشتریان ثابت برای خود دست پا کند. با افزایش فروش و مشتریان محصولات این کمپانی تعمیرات و رفع عیب و ایرادهای آن هم لازم شد و تعمیرگاههای متعددی در این خصوص دایر شدند که تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone را بر عهده گرفتند.  تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone یک کار کاملا تخصصی بوده که باید توسط افراد با تجربه و متبحر انجام شود تا به سیستم داخلی و قطعات آن آسیب بیشتری وارد نشود.

تعمیر یخچال فریزر

برای تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone باید به کجا مراجعه کنم؟

قطعا اگر مشکلی در یخچال بوجود آمد، نباید خودتان آن را دست کاری کنید. در مرحله اول باید با یک تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و در مورد نوع مشکل بوجود آمده برای آنها توضیح دهید. بعد از شرح مشکل کارشناسان تعمیرگاه برخی ایراداتی که ممکن است، بوجود آمده باشد را برای شما توضیح می دهند و یک وقت برای بررسی و چک کردن وسیله با شما تنظیم خواهد شد. در تاریخ و ساعت مقرر تعمیرگاه برای بازدید یخچال مراجعه کرده و کار عیب یابی را انجام می دهد. بعد از مرحله عیب یابی، تعمیرکاران حرفه ای نوع ایراد بوجود آمده و نحوه رفع آنها و همچنین هزینه های لازم را به صورت شفاف و دقیق به مشتری اعلام خواهند کرد و در صورت تمایل و رضایت آن، اقدامات مربوط به تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone انجام می شود.

 تعمیر یخچال فریزر

هزینه تعمیر یخچال فریزر دوقلو هاردستون Hardestone چقدر است؟

هزینه های تعمیر لوازم خانگی کلا به نوع نقص و وسعت آن بستگی دارد. هر چقدر نقص بوجود آمده جدی تر و فنی تر باشد قطعا هزینه بیشتری برای تعمیر باید بپردازید. برای همین اگر در همان ابتدای مشاهده ایرادات با تعمیرکار تماس بگیرید، باعث می شود هم نقص فنی بوجود آمده گسترش نیابد و هم اینکه در هزینه های تعمیر صرفه جویی شود. بیشترین هزینه ها برای تعمیر یک وسیله خانگی مربوط به تعمیر موتور آن است و البته لوازم و قطعات فنی داخل دستگاه. ولی اگر خرابی طوری باشد که تعویض و یا تعمیر قطعات اتفاق نیفتد، هزینه خیلی پایین خواهد آمد.

آیا تعمیرگاههای مجاز گارانتی دارند؟

 

برخی تعمیرگاههای لوازم خانگی گارانتی بعد از تعمیر دارند. در این تعمیرگاهها اگر بعد از تعمیر وسیله در یک مدت زمان مشخص دوباره همان ایراد و اشکال بوجود آمد، مشتری می تواند با تماس با تعمیرگاه درخواست تعمیر مجدد کرده بدون اینکه لازم باشد هزینه اضافی بپردازد. این گارانتی شامل همه قطعات و لوازم و همچنین رفع کلیه ایرادات بوده و باعث بوجود آمدن اعتماد بین مشتری و تعمیرگاه خواهد شد.

 تعمیر یخچال فریزر

برای ماندگاری بیشتر یخچال فریزرها چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

اول اینکه حتما برای یخچال محافظ برق تهیه کنید تا در صورت قطع و وصل شدن ناگهانی برق موتور دستگاه آسیب نبیند. درب یخچال را زیاد باز و بسته نکنید تا هوای داخل آن سرد بماند این کار باعث می شود موتور کمتر کار کند و دیرتر فرسوده شود. نکته دیگر اینکه هر چند وقت یکبار با پرداخت هزینه خیلی کم از یک کارشناس بخواهید که همه قسمت های آن را چک کرده تا در صورت بروز مشکل در همان مراحل اولیه کشف و تعمیر شود تا از بروز هزینه های تعمیر سرسام آور جلوگیری به عمل آید.

مطالب مرتبط