تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit

ایندزیت یک برند معروف ایتالیایی در تولید لوازم خانگی است که در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد; و تا به امروز توانسته مشتریان زیادی از سراسر دنیا برای محصولات خود جذب کند; یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit یکی از این محصولات است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و سالانه در سراسر دنیا به تعداد زیادی به فروش می رسد. برخی ایرادات در این وسیله می تواند شما را مجبور به تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit کند. در ادامه برخی از این نواقص فنی را ذکر می کنیم.

http://farazposhtiban.ir/تعمیر-یخچال-فریزر-دوقلو-ایندزیت/عیب یابی یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit

۱- یکی از ایراداتی که باعث می شود شما مجبور به تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit  بشوید، خنک نکردن مواد غذایی داخل آن است; این موضوع می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد; مثلا شارژ گاز یخچال تمام شده یا اینکه ترموستات آن خراب شده باشد; اگر کمپرسور،لاستیک درب و یا اینکه فن دچار آسیب شده باشند هم مواد غذایی در یخچال خنک نخواهد شد; و باید برای تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit با نمایندگی مجاز تماس بگیرید.

۲- این مدل یخچال فریزرها یخ ساز هم دارند; که در برخی موارد ممکن است، آسیب دیده و دیگر یخ تولید نکنند; در این مواقع هم باید با تعمیرگاههای مجاز برای رفع عیب تماس بگیرید.

۳- یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit برای تصفیه آب مصرفی سه عدد فیلتر دارد; در صورتی که این فیلتر ها خراب شده باشند، چراغ مربوط به خرابی فیلتر روشن می شود; اگر دیدید چراغ آلارم فیلتر روشن شده است، حتما برای تعویض فیلتر و تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit با تعمیرگاههای مجاز ارتباط برقرار کنید .

http://farazposhtiban.ir/تعمیر-یخچال-فریزر-دوقلو-ایندزیت/

۴- اگر احساس کردید هنگامی که موتور کار می کند به شدت گرم شده و دمای آن بیشتر از ۸۰ درجه سانتی گراد می شود، توصیه ما به شما تعویض موتور است; برای اینکه موتور خراب شده با نمونه اصل آن جابجا شود حتما از تعمیرگاههای مجاز کمک بگیرید; تا در یک بازه زمانی کوتاه دوباره مجبور به تعویض موتور نشوید.

۵- گاهی یخچال دچار حالتی می شود که میوه و مواد غذایی داخل آن یخ می زند; دلیل این موضوع می تواند به خاطر خرابی ترموستات، جدا شدن لوله بالب از محل مخصوص و یا خرابی سنسور باشد; به هر دلیلی که این اتفاق بیفتد باید برای تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۶- اگر یخچال فریزر ایندزیت شما صدای زیادی ضمن کار تولید می کند; یعنی موتور آن دچار آسیب شده است و باید تعمیر و یا تعویض شود; بهترین کار در یک چنین مواردی این است که برای تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit با افراد حرفه ای و متخصص مشورت کنید.

۷- اگر فریزر یخچال خوب عمل کرد ولی یخچال آن عملکرد مطلوبی نداشت و مواد غذایی را به میزان مناسب خنک نکرد; یعنی گاز یخچال کم شده است که باید دوباره گاز آن شارژ شود.

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit

سیستم فنی و اجزای همه یخچال فریزرها با هم یکسان نیستند; و تفاوتی مهمی با هم دارند; برای همین باید برای تعمیر هر برند از تعمیرکاران حرفه ای همان مارک کمک بخواهید تا تعمیرات درکمترین زمان و با کمترین هزینه انجام شود.

آیا تعمیر یخچال فریزر دوقلو ایندزیت indesit در محل انجام می شود؟

تعمیرگاههای تخصصی و مجاز، تعمیر لوازم خانگی را در همان محل انجام می دهد; چون جابجایی این وسایل می تواند صدمه بیشتری به آنها وارد کند; ضمن آنکه هزینه حمل و نقل هم روی دست مشتری می گذارد; بنابراین با تعمیرگاههای تماس بگیرید که این کار را در همان منزل انجام می دهند.

مطالب مرتبط