تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit

طراحی و ساخت یخچال های ساید تحولی بزرگ در دنیای لوازم خانگی محسوب می شود. ظاهر بسیار زیبا و طراحی جادار آن باعث شد، خیلی زود بین انواع یخچال های دیگر جا باز کرده و طرفداران زیادی در سراسر دنیا برای خود دست و پا کند. کیفیت بالا و ماندگاری زیاد این یخچال ها فروش آنها را به خصوص در سال های اخیر بسیار بالا برد. در نتیجه تعمیرگاه های زیادی برای رفع نواقص این مدل یخچال ها تاسیس گردید. تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit مانند همه لوازم خانگی دیگر باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و متخصص انجام شود تا صدمات بیشتری ندیده و هزینه کمتری هم روی دست مشتری بگذارد. 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit

در این مطلب به برخی از عیوب فنی این مدل یخچال ها اشاره می کنیم تا در صورت بروز آنها بهتر و زودتر بتوانید برای تعمیر آنها اقدام کنید:

۱- اگر اتومات یخچال به خوبی کار نمی کند، می تواند به دلیل جدا شدن لوله بلو آن باشد. لوله بلو یکی از اجزای ترموستات است، جاگذاری لوله بلو را خودتان هم می توانید، انجام دهید ولی اگر جای آن را نمی دانید حتما با کارشناس خدمات تعمیرگاههای مجاز مشورت کنید.

۲- در صورت خرابی ترموستات هم، اتومات دستگاه خوب کار نخواهد کرد در یک چنین شرایطی حتما باید تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۳- اگر اواپراتور دستگاه برفک می زند، می تواند به دلیل گذاشتن غذای گرم در یخچال، خرابی لاستیک دور یخچال و یا خرابی دیفراست اتوماتیک باشد. در صورت ایراد خرابی دیفراست و لاستیک دور یخچال باید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit با تعمیرگاه مجاز ارتباط برقرار کنید.

 ۴- در صورتیکه کمپرسور ساید بدون هیچگونه توقفی کار می کند و به حالت اتومات برنمی گردد، ممکن است به دلیل کم شدن گاز یخچال، خراب شدن کمپرسور و یا خرابی فن باشد، همه ایرادهای ذکر شده فنی بوده و باید توسط فرد متخصص برطرف شود. برای همین قطعا باید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت۵- یک ایراد دیگری که باعث می شود برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit به تعمیرگاه مراجعه کنید اینکه یخچال قبل از روشن شدن یک صدای خاصی داده و بعد از کار می افتد. این ایراد می تواند به دلیل خرابی اورلود، نیم سوز شدن موتور، بسته شدن مسیر گردش گاز در یخچال و خراب بودن رله استارت باشد. همه ایرادهاییکه ذکر کردیم، بسیار مهم هستند و باید در اصرع وقت برطرف شوند تا هزینه تعمیرات افزایش پیدا نکند.

۶- گاهی یخچال با صدای زیاد و گاهی صداهای عجیب کار می کند، در این حالت ممکن است، یخچال تراز نباشد و یا موتور فن آسیب دیده باشد و یا اینکه خود موتور خراب شده باشد. در هر صورت با بروز صداهای غیر طبیعی در یخچال باید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید.

۷- یخچال های ساید عموما یخ ساز هم دارند اگر بعد از مدتی مشاهده کردید که یخ های تولید شده کوچک و یا پوک هستند احتمالا فیلتر آب کثیف و یا مسدود شده است که باید عوض شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت
نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید چه کاری انجام می دهد؟

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید ایندزیت indesit بعد از تماس مشتری با اعزام یک متخصص و تعمیرکار اقدام به عیب یابی دستگاه کرده و بعد از عیب یابی مشتری را در جریان روند و هزینه های تعمیر خواهند گذاشت و بعد از اطلاع و موافقت مشتری با تعمیر، رفع عیوب دستگاه را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط