تعمیر یخچال سامسونگ

فرازپشتیبان بعنوان تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ در ایران با سالها سابقه کاری و داشتن تخصص کافی و پرسنلی مجرب قادر به تعمیر فریز و یخچال سامسونگ میباشد. با اطمینان کامل نگهداری محصولات سامسونگ و تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ خود را به ما بسپلرید و مطئمن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

یخچال سامسونگ
یخچال سامسونگ

سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در شهر تائگو (کره جنوبی) توسط بیونگ – چول لی تاسیس شد. آغاز کار این شرکت با صادرات محصولات غذایی مانند ماهی خشک و آرد به چین شروع شد. در دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ سامسونگ وارد کسب وکارهای دیگری از جمله بیمه عمر و تولید منسوجات شد. شاخه سامسونگ الکترونیکز در سال ۱۹۶۹ تاسیس شد. صنعت و تولیدی که بیش از هر محصولی به تولید تلویزیون می پرداخت.

در دهه ۱۹۷۰ سامسونگ دامنه کار خودرا باز هم گسترش داد. بخش پتروشیمی و همچنین تولید انواع لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ماکرویو را آغاز کرد. در دهه ۱۹۸۰ سامسونگ تمرکز بیشتری را بر روی صنایع الکترونیک قرار داد.تولید تلویزیون های رنگی و کامپیوترهای شخصی و ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری را شروع کرد. در این دهه سامسونگ شروع به صادرات محصولات خود به آمریکای شمالی کرد.

رمز موفقیت سامسونگ  زمانی آغاز میگردد که یکی از اولین تلفن های همراه این شرکت در سال ۱۹۹۵ وقتی به بازار عرضه گردید به خوبی کار نکرد و رضایت مشتریان را جلب نکرد. از این رو رئیس هئیت مدیره وقت آقای کان –هی لی متوجه این قضیه شد. وی دستور داد که کل موجودی تلفن ذکر شده را در انبار آن شرکت بسوزانند. هم اکنون سامسونگ یکی از پر فروشترین کارخانجات تولیدات لوازم خانگی و صوتی تصویری و موبایل در دنیا میباشد

مطالب مرتبط