تعمیر یخچال سامسونگ و دستورالعمل نگهداری از آن (بروزرسانی ۲۰۱۹)

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ و دستورالعمل نگهداری از آن (بروزرسانی ۲۰۱۹)

یخچال سامسونگ بهترین وسیله و بهترین راه برای نگهداری غذا، میوه، سبزیجات است و همچنین می تواند سبب افزایش عمر آن ها شود. دارای طراحی زیبا و جاداری است و میتواند انتخابی مطمئن برای شما باشد. یخچال سامسونگ یکی از کارآمدترین و با کیفیت ترین یخچال های موجود در جهان است. این یخچال دارای کمترین مصرف برق می باشد. اما مانند هر لوازم خانگی دیگری که بر اثر علل مختلف دچار خرابی می شوند ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. ما به شما کمک می کنیم که چگونه از یخچال خود مراقبت کنید که خراب نشود و یا اگر خراب شد چه اقداماتی انجام دهید.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

دستورالعمل استفاده از یخچال سامسونگ

۱- جلوگیری از باز و بسته شدن زیاد درب یخچال بدون نیاز به آن : این کار پس از مدتی منجر به کاهش بازدهی خنک کننده و باعث انباشته شدن برف در فریزر می شود و در نتیجه به عنوان بافر عمل می کند و به غذا آسیب می رساند.

۲- پس از جابجایی یخچال، بلافاصله آن را روشن نکنید. حداقل زمان پس از جابجایی دو ساعت می باشد. روشن کردن یخچال بلافاصله پس از جابجایی منجر به عدم عملکرد صحیح موتور یخچال می شود.

۳- غذای داغ را قبل از قرار دادن در یخچال خنک کنید و سپس داخل یخچال بگذارید.

۴- جلوگیری از پر کردن بیش از حد یخچال: این امر باعث می شود که تهویه هوا به درستی کار نکند و در نتیجه باعث گرم شدن و آب شدن مواد غذایی داخل یخچال و فریزر می شود.

برخی از امکانات یخچال سامسونگ

۱- دارای سیستم خنک کننده جهت نگهداری بهتر مواد غذایی می باشد.

۲- دارای بوگیر است که مانع پخش بوی غذا و مواد گوشتی در محیط داخل یخچال می شود.

۳- فضای داخلی بیشتر بدون افزایش ابعاد بیرونی

۴- عملکرد مناسب و بی سرو صدا با مصرف انرژی کمتر

۵-تنظیم میزان سردی و خنک کنندگی یخچال به طور دلخواه

۶- سالم و تمیز نگه داشتن هوای محیط داخل یخچال: هوا را از طریق فیلتر عبور می دهد، آن را استریل کرده و در عین حال شبکه ی باکتریایی را از بین می برد.

امیدواریم تمام موارد فوق و دستورالعمل ها را رعایت کنید چنانچه مشکلی برای یخچال شما پیش آمد پیشنهاد ما این است به جای خرید یخچال جدید با برند دیگر بهتر است همین یخچال سامسونگ را تعمیر نمایید. چرا که یخچال سامسونگ بهترین برند در جهان است.

قطعا تا الان در زندگی خود متوجه شده اید که بعد از خرید هرگونه لوازم خانگی چنانچه آن وسیله خراب شد، بدون اینکه آن را دستکاری کنید یا به دست تعمیرکاران ناشی بسپارید بهتر است با نمایندگی آن تماس بگیرید تا در سریعترین زمان در محل شما حاضر شوند و آن را تعمیر کنند. و اکنون ما یکی از نمایندگی های تعمیر و نگهداری یخچال سامسونگ را به شما معرفی می کنیم. شرکت فراز پشتیبان با داشتن مهندسین و تکنسین های با تجربه، بهترین مشاورین و تعمیرکاران برتر گزینه ی بسیار خوبی برای تعمیر یخچال سامسونگ شما می باشند. شرکت فراز پشتیبان بهتر از هر مرکز دیگری با قطعات یخچال های سامسونگ آشناست و سریعتر از هر مرکز دیگری یخچال شما را تعمیر می کند.

مزایای تعمیر یخچال سامسونگ توسط شرکت فراز پشتیبان

۱- نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با داشتن مهندسین و تکنسین های برتر در همان لحظه تماس شما را دریافت می کنند و در محل حاضر می شوند و گزارش دقیقی از یخچال را به شما اعلام می کنند.

۲- تعمیر یخچال سامسونگ شما بلافاصله در منزل و بدون نیاز به جابجایی یخچال و با قطعات یدکی اصلی انجام می شود.

۳- صرفه جویی در زمان و هزینه

۴- سرعت عمل در تعمیر یخچال سامسونگ

۵-پیگیری مشتری پس از سرویس دهی و بررسی رضایت مشتری از سطح خدمات و همچنین گوش دادن به نظرات

شرکت فراز پشتیبان با داشتن مجوز اتحادیه یک شرکت معتبر با سابقه طولانی و نیروهای برتر می باشد.

چه زمانی با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیریم؟

۱- ضعیف شدن خنک کننده یا از کار افتادن آن

۲- نشت آب داخل یخچال

۳- نشت گاز

۴- سوختن موتور و یا عدم کار کردن درست آن

۵- صدای زیاد موتور

۶- عدم ایجاد برف در یخچال

مهارت، دقت و کارایی فوق العاده در تعمیر یخچال سامسونگ توسط یک تیم از تکنسین ها و مهندسین آموزش دیده برای حل سخت ترین مشکلات یخچال تنها با یک تماس در خانه شما ممکن می شود و ما سریعترین راه برای رسیدن به شما هستیم. همن الان با ما تماس بگیرید.

خدمات ما: 

نمایندگی سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ

چرا باید ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل ۱۴۷ بخرم؟

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D147

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

مطالب مرتبط