تعمیر یخچال ایندزیت indesit

یکی از مشکلاتی که در مورد لوازم خانگی پیش می آید بروز ایراد و خرابی در این وسایل است. این موضوع بسیار طبیعی بوده و حتی ممکن است در روز اول خرید کالا نیز دچار چنین مشکلی شوید. بنابراین یکی از مهم ترین مواردی که باید در خرید و استفاده از هر نوع لوازم خانگی در نظر داشته باشید موضوع گارانتی و تعمیر لوازم خانگی است.

در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با تعمیر یخچال ایندزیت indesit نکاتی را ارائه کنیم.

آشنایی با یخچال ایندزیت

ایندزیت indesit یکی از شرکت های بزرگ لوازم خانگی در ایتالیا است که دفتر مرکزی آن در شهر فابریانو واقع شده است. ایندزیت یکی از کمپانی های مطرح و پیشرو در حوزه تولید انواع لوازم خانگی به شمار می آید و هر ساله جزو برترین کمپانی های جهان قرار می گیرد.

این کمپانی در سال ۱۹۷۵ با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو تاسیس شد و در طول این مدت روند رو به رشدی را در حوزه تولیدات لوازم خانگی طی کرده است.

یکی از محصولات ایندزیت مربوط به یخچال های آن می شود. یخچال فریزر ایندزیت در انواع مختلفی تولید شده و قیمت های گوناگونی را نیز دارد. یخچال های این برند چه به لحاظ طرح و زیبایی و چه به لحاظ عملکرد و کیفیت قطعات در سطح بالایی قرار دارند.

ضمن اینکه برنامه های پیشرفته ای نیز در حوزه فناوری این یخچال به کار گرفته شده است. به همین دلیل یخچال فریزرهای برند ایندزیت از فروش زیادی در سطح جهان برخوردار هستند.

ایرادات و تعمیر یخچال ایندزیت indesit

در ادامه قصد داریم تا شما را با تعدادی از رایج ترین ایرادات یخچال ایندزیت آشنا کرده و در مورد تعمیر یخچال ایندزیت صحبت کنیم.

چرا یخچال خنک نمی کند؟

یکی از ایرادات شایع در مورد یخچال ایندزیت از کار افتادن و عدم خنک سازی است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر متوجه شدید که مواد غذایی از حالت فریز خارج شده اند ابتدا اتصال برق را چک کنید. اگر اتصال برق از طریق سه راهی، محافظ و… می باشد بدون استفاده از این وسایل و به صورت مستقیم دوشاخه را به پریز وصل کنید.

همچنین به روشن یا خاموش بودن لامپ داخل یخچال نیز توجه نمایید. برای اطمینان از سالم بودن پریز برق می توانید دستگاه دیگری مانند سشوار را به پریز بزیند و آن را امتحان کنید. همچنین این مشکل می تواند ناشی از وجود ایراد در دوشاخه باشد.

در صورتی که تمامی موارد را چک کردید و یخچال شما همچنان مشکل داشت باید با مرکز تعمیر یخچال ایندزیت تماس بگیرید.

وجود مشکل در تنظیمات دمای یخچال

گاها پیش می آید که تنظیمات مربوط به دمای یخچال فریزر به هم می خورد. در صورتی که این به هم خوردن دما پس از قطع شدن برق و یا کشیدن دوشاخه از پریز اتفاق افتاده باشد مسئله ای طبیعی است و لازم است که تنظیمات دما را از اول انجام دهید.

همچنین عدم اتصال مستقیم دوشاخه یخچال به پریز برق و یا استفاده از محافظ نیز ممکن است چنین موضوعی به وجود بیاید. اما اگر مشکل تنظیمات دمای یخچال به این موارد ارتباط نداشت باید با یک مرکز سرویس و تعمیر یخچال ایندزیت تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ایندزیت

گرم شدن بدنه یخچال

اگر در بدنه پشتی یخچال گرمایی را حس کردید باید بدانید که این گرما طبیعی است. اما در صورتی که گرمای یخچال شما غیر طبیعی است بهتر است که از یک مرکز سرویس و تعمیر یخچال ایندزیت کمک بخواهید.

به طور کلی برای اینکه یخچال شما دچار چنین مشکلی نشود بهتر است که یخچال از دو طرف و همچنین از طرف پشت و سقف دارای فاصله ای باشد.

مطالب مرتبط