تعمیر گاه مرکزی بوش

محصولات بوش

یخچال بوش طلایه دار تولیدات کارخانجات بوش میباشد. زیرا در سال ۱۹۳۳ اولین یخچال بوش ساحته و به بازار عرضه گردید. وتا هم اکنون هم ادامه دارد. کارخانجات بوش انواع محصولات برودتی نظیر یخچال – فریزر – یخچال فریزر (کومبی) و ساید بای ساید را تولید می نماید. که در سال های جدید موتورهای این دستگاه ها بصورت اینورتور طراحی و ساخته شده اند. که ۴۵% کاهش مصرف انرژی را بهمراه دارند و از صدای کمتری هم برخوردار میباشند.

 شرکت فراز پشتیبان به عنوان نماینده تعمیرگاه مرکزی بوش، در حال حاضر مدیریت خدمات پس از فروش کلیه محصولات بوش در سرتا سر ایران را با گارانتی رسا بعهده دارد.

کلیه تکنسین های شرکت افرادی دور دیده و مجرب میباشند که به علم و دانش روز اشراف کامل دارند.

محصولات بوش

فراز پشتیبان توانایی واردات کلیه قطعات محصولات بوش را دارد و با داشتن مهندسین فنی قادر به رفع خیلی از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات بوش میباشد.

ما مجهز به داشتن ترجمه فارسی کلیه محصولات بوش شما مشترک عزیز در ایران هستیم کافیست مشخصات کامل دستگاه خود را برای ما ایمیل نمایید تا ترجمه درخواستی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. حتی در صورت تمایل شما میتوانیم ترجمه دستگاه شما را بصورت سی دی در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از افتخارات ما نداشتن حتی یک مشتری شاکی و گله مند در مراجع ذیصلاح میباشد. زیرا ما میدانیم که مشترکین از یک واحد خدمات پس از فروش چه انتظاراتی را دارند .

ما قادر هستیم مشتری مداری را به نحو احسن برای شما هموطنان عزیز تعریف و ارایه دهیم.

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۶۰۲۴۰۲۷ با ۱۰ خط ویژه

آدرس: سهروردی شمالی تقاطع مطهری پلاک ۲۷۳ طبقه سوم واحد ۱۱

مطالب مرتبط