تعمیر گاه مرکزی آریستون

محصولات آریستون

محصولات آریستون جزو اولین لوازم های توکار در داخل آشپزخانه در سرتاسر دنیا میباشد. عمده فعالیت کارخانجات آریستون به تولید انواع فر، ماکروویو، هود، صفحه گاز و قهوه ساز میباشد. که خرید این محصولات و نصب آنها در داخل آشپزخانه باعث راحتی کار مصرف کننده در طول شبانه روز می شود. عدم بوجود آمدن خستگی مفرط بعلت داشتن ابزار و لوازم های مناسب جهت یک آشپزی خوب از مزایا محصولات آریستون است. ضمنا به علت داشتن دیزاین بسیار شیک زیبایی خاصی هم به آشپزخانه شما میدهد. دفتر مرکزی و کارخانجات آریستون در کشور ایتالیا مستقر میباشد.  از آنجاییکه این کشور قدمت و تجربه زیادی در تولید انواع لوازم خانگی دارد محصولات ذکر شده مجهز به بهترین قطعات میباشند. تا مشترکین محترم با خیالی آسوده از وسایل خود بهره مند گردند.

محصولات آریستون

نصب محصولات آریستون

شرکت فراز پشتیبان مدیریت خدمات پس از فروش برخی از محصولات آریستون را به عهده دارد. مانند انواع فر، ماکرویو، هود، صفحه گاز و قهوه ساز . این شرکت جهت نصب محصولات آریستون وتعمیر وتعویض قطعات اورجینال دارای تکنسین های مجرب و تحصیل کرده ای می باشد. که به خوبی آموزش های لازم را جهت بالا بردن بیشتر رضایت شما مشترکین گرامی دیده اند. ضمنا این شرکت دارای یک سیستم اداری و نرم افزاری است که آمادگی لازم را جهت ارائه یک خدمات نوین در طول شبانه روز به شما هموطنان گرامی دارد.

فراز پشتیبان این افتخار را دارد که در سرتاسر ایران بزرگ دارای نمایندگان مجرب و دوره دیده ای میباشد. که از هر لحاظ خیال شما خریداران حال حاضر و قدیمی را نسبت به ارائه خدمات و تامین قطعات آسوده خاطر می نماید. ما قادر به وارد کردن انواع قطعات محصولات ذکر شد در کشور عزیزمان هستیم. ضمنا با داشتن مهندسین بسیار مجرب خیلی از نیازها و ایرادهای فنی محصولات آریستون شما مشترکین محترم را رفع خواهیم کرد. تا جای هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

فراز پشتیبان مطالب بسیار مفیدی از نحوه کار کردن و اطلاعات کاملی از دستگاه های فر، ماکرویو و قهوه ساز را در داخل این سایت تعبیه کرده است. تا شما مشترکین محترم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. و زندگی آرام بخشی را در کنار محصولات آریستون خود سپری نمایید. با آرزوی روزهای خوش شما با آریستون.

از اینکه ما را انتخاب کرده اید از شما متشکریم.

تماس با ما

 

مطالب مرتبط