تعمیر کولرگازی

کولرگازی با تبدیل گاز به مایع و بعد مایع به گاز تولید سرما میکنند; کولرگازی در تهویه و تبرید جایگاه خاصی دارد چون به سرعت از گرما می کاهد و برخلاف کولر آبی، رطوبت را افزایش نمیدهد; از این جهت مناسبترین کولر برای مناطق مرطوب میباشند.

انواع کولر گازی :

– کولرهای یک تکه یا پنجره ای
– کولرهای دو تکه ( اسپیلت – split )
– کولرهای پرتابل ( قابل حمل – portable  )
– کولرهای ایستاده

کولر گازیسرویس به موقع کولرهای گازی یک ضرورت است

باید به خاطر داشته باشیم تمامی لوازم و ماشین آلات مکانیکی به  سرویس های دوره ای نیاز دارند; شاید خیلی از مردم به دلیل مشغله بسیار و یا هزینه سرویس کولر های گازی عملا تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه های کولر گازی هیچ گاه به سرویس آن فکر نکنند و این کار را صرفا هزینه ای بی دلیل بدانند.

کولر های  گازی  سرویس  نشده  به  دلیل  کثیفی،  عملا مدت  زمان بیشتری را جهت خنک نمودن محیط صرف می نمایند; این موضوع  در ابتدا باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود; سر انجام بدلیل  کارکرد زیاد کمپرسور و افزایش آمپر مصرفی ممکن است برد دستگاه ، سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب جدی و غیر قابل جبرانی ببیند, این موضوع می تواند برای شما هزینه بیشتری برای تعمیرات را به دنبال داشته باشد.

با سرویس به موقع,  واحد داخلی و بیرونی (پنل و کندانسور) کولرگازی شما شستشو می گردد; همچنین به طور رایگان گاز دستگاه شما چک می گردد. شما ضمن صرفه جویی در مصرف برق هزینه های خود را نیز کاهش داده اید;  همچنین مدت زمان بیشتری با خاطری آسوده از هوای مطبوع دستگاه خود لذت می برید.

** با متخصصین حرفه ای تعمیرات و نگهدار کولر فرازپشتیبان در تماس باشید **