راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها

تعمیر هود گران قیمت

راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها

تاکنون چند بار شده است که شروع کرده‌اید به سرخ کردن سیب زمینی یا هر غذایی دیگر و تازه بعد از پختن غذا متوجه شده‌اید که خانه پر شده است از دود؟ یادتان رفته که هود را روشن کنید. حالا شمایید و دودی که خانه را گرفته. این مورد اهمیت هود آشپزخانه را نشان می‌دهد. حالا فکر کنید که یک روز هود آشپزخانه خراب شود، مشکل بزرگی می‌شود، مگرنه؟ احتمالاً برای اینکه راحت‌تر باشید مدل گران قیمت‌تر آن را نیز خریداری کرده‌اید. برای تعمیر هود گران قیمت خود چه کار خواهید کرد؟ اصلاً چقدر در این مورد اطلاع دارید؟ در این مطلب می‌خواهیم به موضوعات زیر بپردازیم:

راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها
راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها

 •        برندهای تولید کننده‌ی هود گران قیمت و با کیفیت بالا
 •        خرابی‌های رایج هود
 •        مشکلات تعمیر هود گران قیمت
 •        راه حل برای تعمیر هود گران قیمت
 •        بهترین راه حل برای تعمیر هود گران قیمت کدام است؟

برندهای زیادی در زمینه‌ی تولید هود مشغول هستند ولی اگر بخواهیم برندهایی که طرفداران بیشتری دارند را معرفی کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

سامسونگ

تلفیق فناوری، خلاقیت و کیفیت را می‌توان در محصولات پیشتاز سامسونگ مشاهده کرد. هود آشپزخانه‌ی تولیدی شرکت سامسونگ به دلیل کارکرد عالی طرفداران زیادی در ایران دارند.

ال جی

رقیب هم کشوری سامسونگ، شرکت ال جی است. محصولات این شرکت نیز از دیرباز است که مورد استقبال قرار گرفته‌اند و در زمینه‌ی تولید هود آشپزخانه نیز مهارت بالایی دارند.

بوش

شرکت آلمانی بوش که در تولید لوازم خانگی از برترین شرکت‌های تولیدی است؛ هود آشپزخانه نیز تولید می‌کند. اگر شما هم یکی از محصولات گران قیمت و با کیفیت این شرکت را خریداری کرده باشید تا مدت‌ها خیالتان بابت کارکرد آن باید راحت باشد.

اخوان

محال است صحبت از هود آشپزخانه شود و نامی از محصولات شرکت ایرانی اخوان برده نشود. هودهای آشپزخانه‌ی اخوان از دیرباز آزمون خود را پس داده‌اند و طرفداران زیادی نیز دارند. خریدارانی که از محصولات اخوان خریداری کرده‌اند کیفیت محصولات آن را تأیید می کنند.

آاگ

آاگ که شرکتی آلمانی است همانند بوش در تولید محصولات با قدرت و کیفیت زبانزد است. تنوع محصولات آاگ بسیار مناسب بوده و طرفداران زیادی به خاطر کیفیت محصولات دارند.

بیمکث

بیمکث شرکتی ایرانی است که بیشتر شهرت خود را به دلیل هودهای آشپزخانه‌ی بی صدا، با کیفیت و قدرتی که تولید می‌کند دارد. کیفیت محصولات بیمکث جهانی است.

 

فرقی نمی‌کند که از کدامیک از شرکت‌های بالا یا شرکت‌های خوب دیگر خرید کرده باشید. هر دستگاهی ممکن است پس از مدتی دچار خرابی شود. بهتر است با خرابی‌های رایج که شما را نیازمند تعمیر هود گران قیمت‌تان می‌کند آشنا شوید:

 

خرابی‌های رایج هود آشپزخانه

سر‌و‌صدای غیر عادی: این مشکل به احتمال زیاد مربوط به موتور هود است. موتور باید پروانه‌ای که مکش را ایجاد می‌کند را بچرخاند و اگر صدای زیادی داشته باشید یعنی در چرخاندن پروانه مشکل دارد. برای تعمیر هود گران قیمت در این مورد نیاز به تکنسین دارد چون ممکن است نیاز به تعویض موتور باشد.

لرزش: لرزش غیر عادی ممکن است به دلیل گیر کردن چیزی درون هود باشد. با استفاده از دفترچه می‌توانید درون هود را بررسی کنید.

روشن نشدن: اگر هود به کلی روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل در سیم کشی یا موتور باشد. اگر پس از روشن شدن خاموش می‌شود، به احتمال زیاد موتور دچار مشکل شده است. در هر صورت نیاز است که هود توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد.

هود در مکش مشکل دارد: این مشکل که بسیار رایج هم هست اکثراً بعد از چند روز خودبخود حل می‌شود؛ اما اگر مکرراً به وجود می‌آید حتماً با مرکزی مطمئن جهت تعمیر هود گران قیمت خود تماس بگیرید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در انتخاب خود حساس بوده اید و هود گران قیمتی خریداری کرده‌اید بهتر است سعی نکنید خودتان آن را بررسی کنید. این هودها به دلیل پیچیدگی و حساسیتی که دارند بهتر است که توسط تکنسین مجرب مورد بررسی قرار بگیرند.

 

مشکلات تعمیر هود گران قیمت

نبود تعمیرگاه قابل اعتماد یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند. مثلاً نمی‌دانید که کدام تکنسین کدام تعمیرگاه مهارت لازم جهت تعمیر هود گران قیمت را دارد.

عدم استفاده از قطعات اورجینال جهت تعمیر، کاری است که برخی از تعمیرکاران غیر‌متخصص انجام می‌دهند. این کار باعث می‌شود دستگاه عملکرد سابق خود را نداشته باشد و به احتمال زیاد در مدت زمان کوتاهی دوباره خراب شود.

باز نبودن تعمیرگاه در روزهای تعطیل: همانطور که گفتیم هود از لوازمی است که در پخت هر وعده‌ی غذایی به آن نیاز است و اگر روز تعطیلی دچار خرابی شود پیدا کردن تعمیرگاه فعال سخت است. حتی در روزهای عادی هم پس از ساعات کاری پیدا کردن تعمیرکار بسیار سخت است.

اگر نیاز به حمل هود به تعمیرگاه باشد، کار دو چندان سخت می‌شود. یکی جدا کردن هود و دوم بردن آن به تعمیرگاه در ترافیک بالای تهران و کلانشهرها. پس از اتمام کار برگرداندن هود نیز مشکلات خود را دارد.

 

راه حل بهتر که نه، بهترین راه حل!

خوب مرکزی وجود دارد که می‌تواند همه‌ی مشکلات بالا را حل کند. مرکزی مطمئن که نمایندگی رسمی تعمیرات هود از تمام برند‌هاست.

راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها
راه حلی بهتر برای تعمیر هود گران قیمت در تهران و کلانشهرها

فراز پشتیبان

مرکز تخصصی تعمیر هود گران قیمت فراز‌پشتیبان، ضمن اینکه تعمیر خود را تضمین می‌کند خدمات زیر را نیز ارائه می‌کند:

 •        مشاوره رایگان؛
 •        فعالیت در تمام روزهای هفته و تمام ساعات روز (حتی ایام تعطیل)؛
 •        حمل هود به مرکز و بازگشت آن به محل؛
 •        حضور تکنسین در محل؛
 •        تکنسین‌های دوره دیده و مجرب مخصوص هر برند؛
 •        استفاده از قطعات تمام اورجینال و با تأیید شرکت اصلی؛
 •       ارائه خدمات در تهران و کلانشهرها.
اگر نیاز به تعمیر هود گران قیمت دارید، فراز‌پشتیبان مرکز مطمئنی است که می‌توانید با اطمینان کامل تعمیر را به آن بسپارید.

مقالات خواندنی: 

تعمیر هود در تهران (بروزرسانی جدید)

نمایندگی تعمیر هود بیمکث در تهران

تعمیر هود کن

تعمیر هود ایندزیت

تعمیر هود کندی 

مطالب مرتبط