تعمیر هود زانوسی Zanussi

برند و کمپانی زانوسی یک برند ایتالیایی بوده که در سال ۱۹۸۴ اقدام به طراحی و تولید لوازم خانگی نمود. تولیدات متنوع و با کیفیت این کمپانی خیلی زود مشتریان خود را در سراسر دنیا پیدا کرد. هود زانوسی Zanussi یکی از تولیدات این کمپانی محسوب شده که کار جذب هوای گرم و همچنین بوهای تولید شده از طبخ غذا را انجام می دهد و آنها را به بیرون فضای خانه هدایت می کند. وجود یک هود با کیفیت و با کمترین صدا واقعا در هر آشپزخانه ای ضروری است. بدون وجود هود قطعا بوی مواد غذایی و پخت آنها اهالی خانه و همسایه ها را کلافه می کند. برند زانوسی یکی از بهترین و باکیفیت ترین هود ها را طراحی و تولید کرده است. اما تعمیر هود زانوسی Zanussi با وجود معتبر بودن برند آن دور از انتظار نیست و ممکن است بعد از استفاده زیاد دچار نواقصی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

تعمیر هود زانوسیعیب یابی هود زانوسی Zanussi

افرادی که در کار تعمیر و نگهداری تخصصی هود زانوسی هستند به خوبی می دانند، مهمتر از تعمیر این وسیله عیب یابی آن است. یعنی دقیقا تعمیرکار تشخیص دهد ایراد بوجود آمده از چه چیزی ناشی می شود. عیب یابی درست در هزینه ها صرفه جویی کرده و البته باعث می شود، هود ماندگاری بیشتری هم داشته باشد. برخی از عیوبی که عموما باعث می شود نیاز به تعمیر هود زانوسی Zanussi باشد به شرح ذیل هستند:۱- گاهی هود خیلی بیشتر از مواقع قبل صدا تولید می کند در این حالت بیشترین احتمال مربوط خرابی موتور است. بررسی و تعمیر موتور باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. برای این کار حتما با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید تا برای تعمیر هود زانوسی Zanussi کارشناس اعزام کنند.۲- روشن نشده هود می تواند به دلیل نقص در سیم کشی، خرابی برد و یا موتور باشد. هر کدام از این ایرادات نواقص فنی مهمی بوده و رفع آنها از عهده تعمیرکار معمولی برنمی آید. برای همین حتما در صورت بروز یک چنین مشکلی برای تعمیر هود زانوسی Zanussi با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

تعمیر هود زانوسی
۳- کار کردن یکسره هود به دلیل خرابی کلیدها و یا برد آن رخ می دهد. در صورت مشاهده یک چنین ایرادی آن را از برق کشیده و با کارشناس تماس گرفته و از او مشورت بخواهید. تعمیر هود زانوسی Zanussi و برد آن اگر توسط شخص خبره انجام نشود، می تواند، هزینه خرید یک هود جدید را روی دست شما بگذارد.

۴- مکش هود یکی از فاکتورهای کیفی آن محسوب می شود. هر چه مکش هود بیشتر باشد کیفیت آن بهتر بوده و بهتر می تواند بوهای مواد غذایی را خارج کند. کم شدن مکش هود یک ایراد فنی در موتور و یا فیلتر خواهد بود. کارشناس و تعمیرکار مرکز تعمیرات مجاز ابتدا فیلترها را چک می کند، در صورت سالم بودن آنها به سراغ موتور خواهد رفت. گاهی تعویض فیلتر مشکل کاهش مکش را کاملا حل خواهد کرد. برای اینکه مجبور به هزینه بی مورد نشوید، باید عیب یابی درست انجام شود. عیب یابی درست و تعمیر هود زانوسی Zanussi در میزان هزینه های بسیار موثر است.

تعمیر هود زانوسی
هزینه تعمیر هود زانوسی Zanussi چقدر است؟

هزینه تعمیر هود زانوسی Zanussi با توجه به نوع نقص بوجود آمده متفاوت است. اگر قطعه خاص و مهمی آسیب ندیده باشد قطعا هزینه زیاد نخواهد بود اما تعمیر موتور و یا برد هزینه های بیشتری برای مشتری دارد. یک تعمیرگاه مجاز و حرفه ای دقیقا لیست و جزئیات هزینه ها از هزینه رفت آمد و دستمزد تعمیر تا خرید قطعات را به اطلاع مشتری می رساند.

مطالب مرتبط