تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse

کمپانی وستینگهاوس Westinghouseدر حدود ۹۵ سال پیش تاسیس شد. این کمپانی انواع لوازم خانگی را تولید و روانه بازار کرد و بعد از مدت کوتاهی توانست با برندهای مطرح و مشهور رقابت کرده و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا  جذب نماید. این کمپانی اولین ماشین ظرفشویی قابل جابجایی را در سال ۱۹۳۵ و اولین نگهدارنده گوشت را در سال ۱۹۳۸ طراحی و عرضه نمود. این محصولات واقعا بازار لوازم خانگی را متحول نمودند و مدیران کمپانی  وستینگهاوس   Westinghouse با تولید اولین لباسشویی با درب جلو، اولین سیستم خنک کننده اتاق، اولین سیستم یخ زدایی خودکار، دستگاه شستشو و خشک کن و سیستم یخ و خنک کننده آب در یخچال های ساید بای ساید، خدمت بزرگی به دنیای علم و تکنولوژی کردند. این تولیدات کارهای زیادی که به صورت دستی و یا با زحمت زیاد انجام می شد را آسان کرده و رفاه و آسایش را برای طرفدارانش به ارمغان آورد. محصولات وستینگهاوس   Westinghouseبا همه کیفیت و ماندگاری بالایی که دارند، گاهی نیازمند تعمیر هم خواهند شد و این موضوع اصلا دور انتظار نیست و این اتفاق دیر و یا زود برای همه لوازم خانگی و برقی خواهد افتاد. البته بازه و دوره این تعمیرات بستگی مستقیم با کیفیت محصول دارد. تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse قطعا از این قائده مستثنی نخواهد بود.

تعمیر مایکروفر

برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse به چه تعمیرگاههایی مراجعه کنیم ؟

برای اینکه تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse به درستی انجام شده و البته قابل پیگری هم باشد، بهتر است با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید. این تعمیرگاهها کد شناسایی داشته و از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص استفاده می کنند. مزیت ارتباط با این شرکت ها در این است که تعمیر وسیله به راحتی قابل پیگیری بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل تعمیر و پرداخت هزینه می توانید  با مسئول و مدیر مجموعه صحبت کنید. در این مراکز تعمیرکارها نمی توانند هزینه اضافی گرفته و هزینه با تعرفه و کاملا مصوب شده است.

تعمیر مایکروفر
گارانتی بعد از تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse

گارانتی برای تعمیر لوازم خانگی در واقع یک ضریب اطمینان است. برخی نمایندگی ها و تعمیرگاههای مجاز بعد از تعمیرات به مشتریان برگه گارانتی هم می دهند. در صورت ارائه این گارانتی مشتری می تواند در یک زمان مشخص و محدودی در صورت بروز همان ایراد دوباره به تعمیرگاه زنگ زده و از آنها بخواهد، برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse مراجعه کنند. اگر همان ایراد قبلی پیش آمده باشد، کمپانی هزینه ای دریافت نخواهد کرد.

تعمیر مایکروفر
چه ایراداتی توسط خود مشتری قابل رفع است؟

برخی ایرادات بوجود آمده در مایکروفر وستینگهاوس Westinghouse توسط خود مشتری قابل رفع است و نیاز نیست برای تعمیر آن با تعمیرگاه تماس بگیرید. مثلا ممکن است، مایکروفر روشن نشود. قبل از اینکه با تعمیرگاه تماس بگیرید برق خانه و یا محافظ را چک کنید، شاید ایراد در این مورد باشد و با برطرف کردن آن مایکروفر روشن شود. بنابراین اگر مشکلی در فرایند پخت دستگاه بوجود آمد با یک تماس تلفنی با مراکز مجاز با کارشناس مربوطه صحبت کرده و نقص بوجود آمده را شرح دهید. در صورتی که ایراد جزئی بود، کارشناس به صورت تلفنی شما را برای رفع آن راهنمایی می کند، بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه ای خاصی باشد.

تعمیر مایکروفر

مطالب مرتبط