تعمیر مایکروفر بکو Beko

مهمترین ویژگی مایکروفرها پخت سریع و آسان مواد غذایی است. ورود این لوازم به زندگی انسان باعث شد، کار آشپزی بسیار راحت شده و در یک زمان بسیار کوتاهی بتوان انواع غذاها و دسرها و شیرینی ها را آماده نمود. برندها و کمپانی های زیادی در سراسر دنیا و از جمله ایران مشغول طراحی و تولید لوازم خانگی بوده و برخی از آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کمپانی بکو هم در این زمینه سابقه طولانی داشته و محصولات ماندگار و با کیفیت و زیبایی را عرضه می کند. مایکروفر بکو در چند حجم تولید شده و توانایی پخت غذاهای مختلف، شیرینی ها، گریل کردن و یخ زدایی را داشته و جنس آن از استیل ضد زنگ است. همه این ویژگی ها باعث شده است، خریداران این محصول کمتر مجبور به تعمیر مایکروفر بکو Beko بشوند.

تعمیر مایکروفر
چه دلایلی می تواند، باعث تعمیر مایکروفر بکو Beko شود؟

۱- در برخی موارد ممکن است، مایکروفر بعد از مدت کوتاهی خاموش شده و فرایند پخت متوقف گردد. این موضوع به احتمال خیلی زیاد به خاطر ایراد در ترموستات است. کار ترموستات در مایکروفر تنظیم دما و رساندن آن به دمای مورد نظر بوده و اگر ایراد پیدا کند، ممکن است در میانه فرایند پخت، دستگاه خاموش شود. برای رفع عیب ترموستات حتما باید با نمایندگی مجاز تماس بگیرید و از تعمیر مایکروفر بکو Beko به صورت سرخود پرهیز کنید چون ممکن است، آسیبهای جدی تری به آن وارد کرده و هزینه ها تعمیر افزایش پیدا کند.

۲- مسئله دیگر که ممکن است، در این دستگاه بوجود آید، روشن نشدن گریل خواهد بود. گریل بوسیله المنت کار می کند. در صورت ایراد پیدا کردن المنت، گریل روشن نشده و یا اینکه خوب کار نمی کند. رفع ایراد گریل کار تعمیرکار بوده و برای همین باید تعمیر مایکروفر بکو Beko با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر بکو

۳- مایکروفر توانایی پخت غذاهای مختلف را داشته و برنامه های غذایی متعددی را می توان به آن داد. گاهی این برنامه ها بهم می ریزند و فرایند پخت انجام نمی شود. تنظیم مجدد برنامه پخت باید توسط نمایندگی و تعمیرگاههای مجاز انجام شود.

۴- مایکروفر بکو یک صفحه نمایش برای نشان دادن دما و نوع برنامه انتخاب شده دارد که اگر این صفحه و برد آن خراب شود، برنامه ها و دما دیگر قابل رویت نخواهد بود. در صورت مشاهده این مشکل برای تعمیر مایکروفر بکو Beko با تعمیرگاه تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر بکو

مراحل تعمیر مایکروفر بکو Beko چگونه است؟

برای تعمیر مایکروفر بکو Beko در اولین مرحله باید عیب یابی درست و دقیقی انجام شود. عیب یابی درست کمک می کند، تعمیر هدفمند انجام شده و هزینه های اضافی ایجاد نشود. برای همین عیب یابی باید به افراد متبحر و متخصص سپرده شود. بعد از مرحله عیب یابی تعمیر انجام خواهد شد. تعمیرگاههای مجاز مشتریان را در جریان همه مراحل تعمیر گذاشته و قبل از انجام هر کاری در مورد هزینه و در صورت نیاز خرید قطعات لازم با مشتری هماهنگ می شوند. البته برخی تعمیرگاهها کار عیب یابی و تعمیر وسیله را در همان محل انجام داده که  این حسن بزرگی برای تعمیرگاه است و از جابجایی و هزینه های حمل نقل و احتمالا آسیب های بیشتر به دستگاه جلوگیری می کند. مشتریان هم این نوع تعمیرات را ترجیح می دهند.

مطالب مرتبط