تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY

کندی یک کمپانی بسیار معروف و مشهور ایتالیایی بوده که قریب به ۶۸ سال است، در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند و به دلیل کیفیت بالا و استفاده از قطعات درجه یک توانسته بازار بسیار فعالی را در سراسر دنیا برای خود فراهم کند. در ایران هم محصولات کندی بسیار پر طرفدار بوده و به خصوص ماشین لباسشویی کندی CANDY محبوبیت بالایی دارد. استفاده از این وسلیه قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY را هم بوجود می آورد. چون هر وسیله برقی بعد از اینکه چند سال مورد استفاده قرار گرفت، باید تعمیرات و نگهداری دقیقی روی آن انجام شود. این کار علاوه بر اینکه عمر وسیله را زیاد می کند; باعث می شود ایرادات کوچک به مشکلات اساسی تبدیل نشوند;

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY یکی از همین پیشگیری های ضروری محسوب می شود;  به دلایل مختلفی ممکن است، لباسشویی کندی نیازمند تعمیر شود. بنا به هر دلیلی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY باشد، این کار باید به دست افراد خبره و کارشناس انجام شده تا صدمات جدی تری به ماشین وارد نشود.

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی
تعمیرگاههای مجاز تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY چه ویژگی هایی دارند؟

۱- در درجه اول یک تعمیرگاه مجاز کد و پروانه و شماره شناسایی دارد و بر اساس آنها اقدام به فعالیت می کند;  مشتریان باید قبل از تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY به این موضوع توجه کنند.

۲- تعمیرکاران حرفه ای مشتری را به طور کامل در جریان ایرادات ماشین گذاشته و در هر مرحله اگر نیاز به تعویض قطعه یا هزینه های اضافی باشد، مشتری را مطلع می کنند تا وی با آگاهی و اطمینان تصمیم بگیرد.

۳- برخی تعمیرگاههای مجاز در ۲۴ ساعت شبانه روز اقدام تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY کرده و برخی دیگر این کار را در کمتر از دو سااعت در محل مورد نظر مشتری انجام می دهند که این می تواند یک مزیت محسوب شود.

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی

برای اینکه کمتر نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY شوید نکات ذیل را رعایت کنید:

۱- در درجه اول بهتر است از مواد شوینده مرغوب و با کیفیت استفاده کنید تا در اثر این مواد فیلتر و ضمایم دچار اشکال نشده و کمتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی باشد.

۲- بعد از شستن لباس ها برای اینکه دیگ و لاستیک دور درب به طور کامل خشک شود حتما درب ماشین لباسشویی را برای چند ساعت باز بگذارید;  تا احتمال تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY و لاستیک آن کاهش یابد.

۳- استفاده از سرکه هر چند وقت یکبار باعث می شود، لوله ها و ضمائم ماشین ضد عفونی شده و بوی بد آن از بین برود ضمن اینکه فیلتر آن هم دیرتر خراب شده و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی و ضمائم آن به حداقل خواهد رسید.

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی
چه ایراداتی در ماشین لباسشویی باعث می شود، خوب کار نکند؟

۱- در صورتیکه بلبرینگ های ماشین خراب شده باشند قطعا نمی توانید از آن استفاده کنید و باید برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

۲- در صورت شکسته شدن سه نظام ابکش و تسمه، دیگ حرکت نکرده و نیاز به بررسی و بازبینی دارد.

 ۳- اگر المنت و یا نگهدارنده آن به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد; ماشین لباس شویی خوب کار نکرده و حتی ممکن است از کار بیفتد در این شرایط باید برای بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی CANDY با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

۴- در صورت بروز مشکلاتی نظیر برخورد شیلنگ به بدنه و یا وجود جسم خارجی در آبکش بهتر است، خودتان به ماشین دست نزده و برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی و اطلاع از اشکال آن با تعمیرکاران متخصص صحبت کنید;  تا یک مشکل کوچک به یه تعمیر پر هزینه تبدیل نشود.

 تعمیر ماشین لباسشویی کندی

مطالب مرتبط