تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون

در برخورد با دیگران شاید اولین موردی که توجه آنها را جلب کند، لباس های شما باشد. بنابراین بر تن داشتن لباس های تمیز و آراسته برای هر فرد دارای اهمیت است. ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی ست که در هر خانه حداقل یک بار در هفته مورد استفاده قرار میگیرد ،

بنابراین خرید یک ماشین لباسشویی مناسب و با کیفیت می تواند یک انتخاب باارزش باشد. در طرف مقابل خرید یک ماشین لباسشویی بی کیفیت و ارزان قیمت ، شاید در ابتدا صرفه اقتصادی داشته باشد اما به مرور زمان فرسوده شده و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد که این موضوع ممکن است در نهایت موجب ایجاد ضرر مالی هنگفتی شود.ماشین لباسشویی

کدهای ظاهر شده روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی به چه علت می باشند؟

در صورتی که ماشین لباس شویی شما به ایراد یا نقصی دچار شود، بر روی اسکرین یا صفحه نمایش خطای مربوطه (error) درج می شود. شما باید کد یا خطای مربوطه را خوانده و با توجه به مفهوم آن، نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. جهت آشنایی شما با کد های خطا در ماشین لباسشویی هاردستون، کدهای زیر و مفهوم آنها گرد آوری شده است تا مشکلات ماشین لباس شویی خود را شناخته و در صورت امکان خودتان به رفع و تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون بپردازید.

کد خطا  E10: تراز نشدن آب مخزن _ گرفتگی لوله هوا

کد خطا E11 : مشکل در آب گیری بیش از اندازه _ مشکل در هیدروستات

کد خطا E12 : آب گیری زیاد _ مشکل در هیدروستات

کد خطا  E20: خراب شدن پمپ تخلیه و تخلیه نشدن آب

کد خطا E21 : مشکل در تخلیه آب و امکان سوختن پمپ تخلیه

کد خطا E31 : مشکل میکروسوئیچ

کد خطا E34 : اشکال در سنسور المنت

کد خطا E35 : اشکال در ترمیستور و کم نشان دادن دما

کد خطا E40 : مشکل مدار برد

کد خطا E50 : بالا رفتن ولتاژ برق شهری و امکان صدمه دیدن مدار

کد خطا E60 : مشکل در موتور

کد خطا E62 : مشکل در چرخش مناسب موتور

کد خطا E70 : ایراد در برد پنل کلید ها

کد خطا EC : مشکل در مدار برد الکترونیک

به هنگام برخورد با هر کدام از این پیغام های خطا می توانید در صورت داشتن آگاهی و مهارت کافی خودتان برای رفع مشکل وارد عمل شوید یا در صورت نیاز با یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین لباس شویی هاردستون تماس حاصل کنید.

نکات مهم در نگهداری از ماشین لباسشویی

اغلب مردم در استفاده از ماشین لباس شویی دچار اشتباهاتی می شوند که ممکن است به مرور زمان آسیب هایی را به ماشین وارد کند. در ادامه نکاتی را ذکر می کنیم که رعایت آنها در استفاده از ماشین لباس شویی می تواند حائزاهمیت باشد.

  •   بعد از هر دوره شست و شو می توانید درب ماشین لباسشویی خود را باز بگذارید تا با این کار از رشد قارچ ها جلوگیری نمایید.
  •   یکی از مهم ترین موارد در استفاده از ماشین لباسشویی، شست و شو و تمیز کردن فیلتر آب می باشد که بهتر است هر چند وقت یکبار این کار انجام شود.
  •   استفاده از مواد شوینده قدیمی میتواند موجب گرفتگی در ماشین لباسشویی شود بنابراین یکی از کارهای مهم تمیزکردن سینی مواد شوینده است.
  •   ماشین لباسشویی برای ایجاد یک عملکرد مناسب نیاز به فضای کافی جهت چرخش و شست و شو دارد. پس در صورتی که بار اضافی به ماشین لباسشویی خود تحمیل کنید ، این بار اضافی  فضای مورد نیاز برای چرخش را اشغال کرده و امکان شست و شوی مناسب را سلب می کند.

مراکز تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون

یکی از حرفه ای ترین نمایندگی های تعمیر ماشین لباس شویی هاردستون ، نمایندگی فراز پشتیبان می باشد. این مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ، با استفاده از کادری مجرب و افراد حرفه ای توانسته است خدمات ویژه و قابل توجهی به مشتریان خود عرضه کند. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فراز پشتیبان متخصصین خود را در کمترین زمان به محل اعزام نموده و به صورت کاملا تضمینی به تعمیر ماشین لباسشویی شما می پردازد.

ماشین لباسشویی

مطالب مرتبط