تعمیر ماشین لباسشویی و نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از اساسی‌ترین لوازم خانگی است که در تمامی آشپزخانه‌ها یافت می‌شود. امروزه گسترش و پیشرفت تکنولوژی در طراحی و ساخت ماشین‌های لباسشویی نیز اثر مثبتی داشته است و همواره مشاهده می‌کنیم که از آخرین تکنولوژی در ساخت ماشین لباسشویی نیز استفاده شده است.

خرید بهترین مارک ماشین لباسشویی یک مسئله مهم است، معمولا خریداران قبل از انتخاب برند تحقیقات لازم را انجام می‌دهند که آیا این برند ماشین لباسشویی طول عمر بالایی دارد یا خیر؟ به هنگام خراب شدن و نیاز به تعمیر آیا خدمات پس از فروش و یا گارانتی دارد یا خیر؟

این قبیل از سوالات معمولا برای بسیاری از خریداران به وجود می‌آید. اما این بار می‌خواهیم برای شما نحوه تعمیر ماشین لباسشویی را شرح دهیم، با وجود فراز پشتیبان دیگر نگران تعمیر ماشین لباسشویی خود نباشید.

نکات مهم در نگهداری درست از ماشین لباسشویی

برای آنکه عمر ماشین لباسشویی افزایش یابد و نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی نداشته باشید بهتر است قبل از استفاده این وسیله پرکاربرد ابتدا چگونگی نگهداری از این وسیله را یاد بگیرید; نکات مهم زیر برای چگونگی استفاده درست از ماشین لباسشویی آورده شده است، با مطالعه دقیق در حفظ این دستگاه کوشا باشید:

  • بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی نباید در آن لباس ریخت، زیرا این کار باعث می شود تا لباس ها به خوبی در آب نچرخد و شستشوی تمیزی نداشته باشند همچنین زمانی که لباس‌های کمی دارید از روشن کردن ماشین خودداری کنید زیرا انرژی زیادی از ماشین می‌گیرد و موجب به هدر رفتن انرژی می شود.
  •  ماشین‌های لباسشویی نسل جدید که از آخرین تکنولوژی روز جهان  بهره‌ می‌برند به ۱۴ برنامه شستشو مجهز هستند. برای آن که ماشین لباسشویی به درستی کار کند و لباس‌هایتان را به درستی بشوید بهتر است از برنامه متناسب با جنس و میزان کثیفی لباس‌ها استفاده کنید.
  • قبل از اینکه لباس‌ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید بهتر است جیب‌های لباس را کاملا بررسی کنید تا هیچ شیئی در آن نباشد، زیرا در هنگام شستشو ممکن است شی خارجی به درون لوله‌های ماشین لباسشویی برود و در آن جا گیر کند. این مانع سبب می‌شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار نکند و آب درون ماشین را تخلیه نکند.
  • برای جلوگیری از زنگ زدگی لگن ماشین لباسشویی و کپک زدن لاستیک دور درب، بعد از هر بار استفاده باید درب را باز بگذارید تا رطوبت به طور کامل خشک شود.
  • برای تمیز نگه داشتن ماشین بهتر است هر چند وقت یک بار ماشین را خالی،  بدون پودر و با حرارت بالا روشن کنید تا گرد و غبار داخل ماشین را از بین ببرد و میکروب زدایی کند.
  • اگر به هنگام روشن کردن متوجه شده اید که ماشین پر آب نشده است باید لوله های ماشین را چک کنید؛ احتمال دارد لوله‌های آن گرفته شده  و یا صافی رابط آن نیز تمیز نباشد. اگر چک کردن لوله‌ها و صافی را هر چند وقت یک بار انجام دهید دیگر نگران پر نشدن آب ماشین لباسشویی نمی شوید.
شرکت تعمیر ماشین لباسشویی
شرکت تعمیر ماشین لباسشویی

بهترین شرکت تعمیر ماشین لباسشویی کدام است؟

همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی از ملزومات هر آشپزخانه ای است و به هنگام خرابی نباید به هر فرد تعمیرکاری اعتماد کرد زیرا احتمال خراب کردن بیشتر آن وجود دارد. تا آنجایی که ممکن است باید با نمایندگی های مجاز و شرکت‌های تعمیرات لوازم خانگی معتبر در سراسر کشور که می توانند همانند یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی شما را بر عهده بگیرند، تماس حاصل فرمایید.

فراز پشتیبان یکی از برترین شرکت های تعمیر ماشین لباسشویی است که با ۲۰ سال سابقه کار در این زمینه همواره در جهت رضایت مشتریان قدم برداشته است.

چرا فراز پشتیبان بهترین شرکت تعمیر ماشین لباسشویی است؟

شرکت فراز پشتیبان در جهت نصب، تعمیر و تامین قطعات لوازم خانگی مانند لباسشویی فعالیت می کند. کادر فنی و متخصص فراز پشتیبان همواره در جهت رضایت مشتریان قدم برداشته و تمامی قطعات لوازم خانگی را با گارانتی برای مشتریان فراهم می کند.

تمامی پرسنلی که در فراز پشتیبان در حال فعالیت هستند افرادی تحصیل کرده و خبره هستند که دوره های تخصصی برای تعمیر ماشین لباسشویی دیده اند. کادر مجرب فراز پشتیبان به هنگام مراجعه به منزل برای تعمیر ماشین لباسشویی دارای فرم مشخص و کارت شناسایی هستند.

برای اطمینان و جلب رضایت بیشتر مشتریان شرکت فراز پشتیبان دارای مجوز رسمی از اتحادیه مربوطه است و تمامی قوانین شرکت تابع قوانین اتحادیه مربوطه است.

شرکت تعمیر ماشین لباسشویی

مطالب مرتبط