تعمیر ماشین لباسشویی خود را به چه شرکتی بسپارم؟

ماشین های لباسشوییماشین های لباسشویی برای بیشتر خانواده ها یکی از لوازم خانگی ضروری است و می توان گفت که همه یکی از آن ها را در منزل دارند. ماشین های لباسشویی کار شستشو و تمیز کردن لباس ها را خیلی آسان کرده اند و می توان گفت حتی بهتر از شستشوی دستی این کار را انجام می دهند. فرقی نمی کند که شما چه برندی از آن ها را خریداری کرده باشید و چقدر بابت آن پول داده باشید، ممکن است پس از مدتی کار کردن خراب شود، در این مواقع باید اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی کرد. اما خودمان که نمی توانیم این کار را انجام دهیم، پس می رویم به سراغ شرکت هایی که این کار را انجام می دهند.

 

شرکت هایی وجود دارند که مجموعه ای از تعمیرکاران حرفه ای را گرد هم آورده اند و می توانند نیاز شما برای تعمیرات ماشین لباسشویی را برطرف کنند. شما به وب سایت آن ها مراجعه می کنید و یا با آن ها تماس می گیرید و آن ها خیلی سریع یک تکنسین حرفه ای را می فرستند تا لوازم خانگی شما را بررسی و تعمیر کند. در این مطلب می خواهیم نکاتی را درباره ی تعمیر ماشین لباسشویی خدمت شما بگوییم و اینکه تعمیر ماشین لباسشویی خود را به چه شرکتی بسپارید.

 

چرا ماشین لباسشویی به تعمیرات نیاز دارد؟

اساسا همه ی لوازمی که ما استفاده می کنیم ممکن است خراب شوند. حتی مداد فشاری که استفاده می کنیم هم پس از مدتی دچار خرابی می شود. ماشین لباسشویی هم از این قاعده مستثنی نیست و به دلایل مختلف ممکن است خراب شود. برخی از این خرابی ها را می توان تعمیر کرد و برخی هم استفاده از ماشین لباسشویی را غیر ممکن می کند و باید به دنبال تعویض ماشین لباسشویی بود. خرابی ماشین لباسشویی می تواند دو حالت داشته باشد:

 

خرابی سخت افزاری

بخش های مختلفی در ماشین لباسشویی وجود دارند که مدام کار می کنند تا فرآیند شستشو و خشک کردن به خوبی انجام شود. این بخش ها که کارکرد فیزیکی دارند ممکن است دچار ساییدگی و فرسودگی شوند که در نهایت باعث از کارافتادگی ماشین لباسشویی می شود. مثلا ممکن است غلطک درون ماشین لباسشویی درست کار نکند و یا موتور خراب شود، در این مواقع نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی توسط یک تکنسین وجود دارد. این نوع خرابی ها در همه ی ماشین های لباسشویی مشترک است و همه ی آن ها ممکن است به آن دچار شوند.

 

خرابی نرم افزاری

همه ی ماشین های لباسشویی شبیه یکدیگر نیستند. هرچقدر که بیشتر می گذرد ماشین های لباسشویی مجهز به تکنولوژی های جدیدتری می شوند. ماشین های لباسشویی سطح پایین تر دارای کنترل هایی است که تنها رابط برق هستند و کار روشن کردن و تنظیم مدت زمان شستشو را انجام می دهند. اما در مدل های بالاتر پنل کنترل بصورت لمسی است و برنامه های رایانه ای دستورات دریافتی از پنل که شما وارد می کنید را دریافت کرده و باعث کار کردن ماشین لباسشویی می شوند. گاهی اوقات ممکن است این قسمت نرم افزاری دچار خرابی شود و شما مجبور به تعمیر ماشین لباسشویی شوید. البته این خرابی را یک تعمیرکار معمولی یا خودتان نمی توانید انجام دهید. باید با یک نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی ترجیحا نمایندگی برند ماشین لباسشویی تان تماس بگیرید تا یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای را برای تعمیر ماشین لباسشویی بفرستند.

 

سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی

لباسشویی از لوازمی است که از آن خیلی زیاد در خانه استفاده می شود. به دلیل اینکه بیشتر قطعات این دستگاه به صورت فیزیکی کار می کنند امکان خرابی در آن خیلی بیشتر است. همیشه می  گویند علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. ما در فراز پشتیبان می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی توسط تکنسین های حرفه ای ما انجام می شود و خرابی های احتمالی تعمیر شده و دستگاه بصورت مناسب چکاپ می شود تا در آینده خرابی که هزینه ی بیشتری را برای شما خواهد داشت جلوگیری شود. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی از هر برندی را از نمایندگی رسمی بخواهید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

شرکت بوش که شرکتی آلمانی است یکی از برترین سازندگان ماشین لباسشویی است. این شرکت در ایران هم بازار خوبی دارد. خانواده های زیادی از ماشین لباسشویی بوش استفاده می کنند و طبیعتا ممکن است برخی از آن ها با مشکل خرابی ماشین لباسشویی بوش مواجه شوند. برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش کار را باید به یک نمایندگی رسمی واگذار کرد چون:

 

  • یک نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بودن یعنی اینکه شرکت بوش این نمایندگی را تایید کرده است و می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید.

  • نمایندگی رسمی تعمیرات از قطعات اورجینالی استفاده می کند که مستقیما شرکت بوش تولید کرده است و تفاوتی با قطعات قبلی موجود در ماشین لباسشویی ندارد.

  • تکنسین های فعال در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش کارآزموده و متخصص هستند؛ یعنی کاملا به ساختار نرم افزاری و سخت افزاری ماشین های لباسشویی بوش آگاه بوده و می توانند به بهترین نحو آن را تعمیر کنند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش را می تواند به فراز پشتیبان بسپارید که نمایندگی رسمی بوش در تهران است و کلیه ی خدمات پس از فروش را ارائه می کند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی از هر برند به برند دیگر فرق می کند و نیاز است که تکنسین به خوبی با برند هم آشنایی داشته باشد. تعمیر ماشین لباسشویی آاگ هم باید به دست متخصص آن سپرده شود. ماشین های لباسشویی تولید شرکت آاگ بدلیل ساخت بسیاری عالی که دارد بهتر است توسط یک تکنسین انجام شود چون ممکن است یک تعمیرکار معمولی نتواند آن را به خوبی تعمیر کند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی نف

شرکت نف هم از شرکت هایی است که محصولاتی با کیفیت تولید می کند. برخی از مشتریان به دلایل مختلفی مانند پر نشدن آب ماشین لباسشویی، کم شدن قدرت ماشین لباسشویی برای تمیز کردن لباس ها و یا مشکلات دیگر با ما تماس می گیرند. فرقی هم نمی کند که چه مشکلی بوجود آمده باشد، تکنسین های حرفه ای فراز پشتیبان می توانند تعمیر ماشین لباسشویی نف را انجام دهند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

زیمنس هم یکی از شرکت های آلمانی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. کسانی که از محصولات کاملا از کارکرد آن راضی هستند. خرابی هایی که ممکن است بوجود بیاید شامل نشت کردن آب، زیاد شدن سر و صدای ماشین لباسشویی زیمنس به هنگام کار کردن است که تکنسین های فراز پشتیبان می توانند در کمترین زمان آن ها را درست کنند. پاسخگویی سریع و ارائه خدمات در کمترین زمان از دلایلی است که مشتریان ما را برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس انتخاب می کنند.

 

تفاوت تعمیر ماشین لباسشویی در برند های مختلف

اگر قرار بود هر برند از قطعات و تکنولوژی خاص خود برای ساخت ماشین لباسشویی استفاده کند دیگر دلیلی برای وجود این همه شرکت نبود. تفاوت در تکنولوژی ساخت و قطعات مورد استفاده در هر برند باعث شده است که هر تعمیرکاری نتواند به خوبی برند های دیگر را تعمیر کند. ما این نیاز را در نظر گرفتیم و توانستیم مجموعه ای از تکنسین های حرفه ای را برای هر برند تولید کننده ماشین لباسشویی گرد هم بیاوریم.

 

فراز پشتیبان نماینده تعمیرات ماشین لباسشویی بوش، آ ا گ و الکترولوکس و &hellip

 

اینکه مشتریان ما از هر برندی استفاده می کنند ما را بر آن داشت تا نمایندگی رسمی بیشتر برند های معتبر را کسب کنیم تا کیفیت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را بالا ببریم.

 

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

برای اینکه اعتماد مشتریان خود را بیشتر از گذشته جلب کنیم خود را با استاندارد های جهانی و استاندارد های خاص شرکت بوش هماهنگ کردیم و نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را کسب کردیم. در کنار ماشین لباسشویی بوش می توانید تعمیرات سایر لوازم خانگی بوش را به ما بسپارید.

 

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی های رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ کمتر وجود دارد و مفتخریم که فراز پشتیبان هم یکی از این نمایندگی های رسمی است که خدمات پس از فروش شرکت آاگ را ارائه می کند.

 

نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی الکترولوکس

الکترولوکس از شرکت های بزرگی است که نیاز به خدمت رسانی به مشتری های آن در تهران احساس می شد. این شرکت نیز فراز پشتیبان را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس قبول دارد و مشتریانی که از لوازم خانگی این شرکت استفاده می کنند می توانند برای تعمیرات با ما تماس بگیرند.

 

نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی زانوسی

شرکت زانوسی مدت هاست که در بازار جهانی فعالیت دارد اما به دلیل برخی مشکلات نتوانسته بود در ایران شروع به فعالیت کند. بالاخره در سال های گذشته این مشکل حل شد و محصولات این شرکت در داخل کشور ارائه می شود. مشکلی که وجود داشت کمبود قطعات اورجینال لباسشویی زانوسی برای تعمیرات بود. برای حل این مشکل فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی ارائه ی خدمت می کند. تکنسین های فراز پشتیبان به محصولات زانوسی آشنایی کامل داشته و تماما استاندارد های تعمیرات را رعایت می کنند.

 

سایر برند ها

 

فراز پشتیبان تنها به برند های بالا قانع نیست و نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی بسیاری از برند های دیگر است که می توانید برای بررسی این مورد با ما تماس بگیرید یا صفحه ی اصلی وب سایت را مشاهده فرمایید.

مطالب مرتبط