تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO

بکو یک برند معروف و با کیفیت ترکیه ای بوده که در تولید و عرضه لوازم خانگی شهرت دارد. این کمپانی توسط شخصی به نام وهبی کوچ تاسیس شد و چند سال بعد توسط یک شرکت آلمانی خریداری و بیش از پیش به شهرت رسید. ماشین لباسشویی بکو BEKO یکی از محصولات این کمپانی بوده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قطعات به کار رفته در آن ماندگاری بالایی دارند. بکو علاوه بر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تلویزیون و یخچال هم تولید می کند و همه این لوازم طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند. هر وسیله برقی قاعدتا بعد از مدتی استفاده و کار کردن ممکن است، نیاز به تعمیر داشته باشد و تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO   هم دور از ذهن نبوده و گاهی به دلایل مختلف باید آن را به دست تعمیرکار حرفه ای بسپارید تا رفع عیب شود ;  یک ماشین لباسشویی به دلایل زیر باید مورد تعمیر یا بررسی قرار بگیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
در صورت مشاهده چه ایراداتی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO اقدام کنیم؟

۱- یکی از  ایراداتی که باید به خاطر آن به فکر تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO بیفتید; روشن نشدن آن است در این شرایط به هیچ وجه موتور یا قسمت های برقی را دست کاری نکنید چون ممکن است; علاوه بر آسیب زدن به خودتان به ماشین هم آسیب جدی وارد کنید. بهترین کار تماس با یک نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی بکو BEKO  است.

۲- گاهی ماشین روشن شده ولی آبگیری نمی کند; این ایراد ممکن است به خاطر سیستم مکش آب و یا لوله ها باشد به هر دلیلی که این اتفاق بیفتد باید برای رفع آن با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

۳- یک ایراد مهم در این وسیله عدم تخلیه آب است; عدم تخلیه دیگ به دلایل مختلفی مانند ایراد در پروانه پمپ، مسدود شدن فیلتر پمپ یا شیلنگ، خرابی الکتروپمپ و خرابی پمپ تخلیه ممکن است;  بوجود آید به هر دلیلی که این اتفاق رخ دهد;  باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۴- برق داشتن بدنه یک ایراد فنی مهم محسوب شده که گاهی به دلیل نشت برق در خازن و یا خرابی سیم کشی ها و عدم اتصال سیم ارت و تنظیم نبودن درب ماشین رخ می دهد. در این شرایط نباید خودتان اقدام به رفع عیب کنید چون ممکن است، باعث برق گرفتگی شدید شود.

۵- گاهی ماشین لباسشویی صداهای زیاد و ناهنجاری از خود تولید می کند این صداها عموما به دلایل ذیل ممکن است ایجاد شود:

  • بست های داخل ماشین شل شده اند.
  • تسمه وسیله خراب شده و یا اینکه افتاده است.
  • در صورتیکه المنت و یا نگهدارنده آن سر جای خود نباشد، ماشین صداهای زیادی تولید می کند.
  • در ماشین لباسشویی یکسری لاستیک های ارتعاش گیر وجود دارد که اگر این لاستیک ها پوسیده شده باشند، وسیله صداهای ناهنجار تولید خواهد کرد، در این شرایط لاستیک ها باید عوض شوند; در اثر برخورد شلنگ به بدنه هم صدا ایجاد شده و باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO  با تعمیرگاه تماس بگیرید.
  • درصورتیکه ماشین لباسشویی درست جانمایی و تراز نشده باشد هم صدای زیاد تولید خواهد کرد;

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
هر کدام از ایرادات بالا می تواند به تنهایی دلیل کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO  باشد و در صورت تاخیر در تعمیر، ایراد مذکور می تواند گسترده شده و هزینه های بیشتری را روی دست مصرف کننده بگذارد; برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو BEKO  با تعمیرگاههای که کد و مجوز داشته تماس گرفته و حتما از آنها بخواهید شما را در جریان جزئیات ایراد ایجاد شده و هزینه های تعمیر بگذارند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

مطالب مرتبط