تعمیر ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)

لوازم خانگی را می توان مهم ترین لوازمی دانست که در طی زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. ضرورت وجود این لوازم به گونه ای است که بدون وجود این لوازم روند زندگی مختل خواهد شد. زمانی به این موضوع پی می بریم که یکی از لوازم خانگی ما دچار ایراد شده و از کار می افتد. مثلا تصور کنید که چند روز را بدون وجود یخچال در خانه سپری کنید. خراب شدن و ایجاد ایراد در لوازم خانگی مسئله ای کاملا طبیعی است که ممکن است برای هر کدام از ما اتفاق بیفتد. بنابراین بسیار مهم است که موضوع تعمیر لوازم خانگی را در زمان خرید این لوازم و استفاده از آنها مورد توجه قرار دهیم. در این نوشتار قصد داریم تا تعمیر ماشین لباسشویی را بررسی کرده و به طور خاص در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بوش صحبت کنیم و یک مرکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی بوش را به شما معرفی کنیم.تعمیر ماشین لباسشویی بوش

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی بوش

قطعات استفاده شده در تولید ماشین لباسشویی بوش فوق العاده باکیفیت بوده و طول عمر بالایی دارند. به همین دلیل احتمال خرابی این قطعات حداقل در سال های اولیه استفاده بسیار پایین است. در صورتی که در سرویس و نگهداری این ماشین لباسشویی دقت کنید تا مدتهای زیادی نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش پیدا نخواهید کرد. در ادامه نکاتی در مورد نحوه نگهداری از ماشین لباسشویی بوش ارائه می شود.
یک نکته مهم در نگهداری ماشین لباسشویی بوش این است که به طور کامل تراز باشد که برای انجام این کار می توانید از پیچ های زیر ماشین لباسشویی استفاده کنید. ماشین لباسشویی بوش را در جایی قرار دهید که در معرض نور مستقیم آفتاب و همچنین بارندگی و سرما نباشد. در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی بوش ولوم تامیر آن را تغییر ندهید. اگر قصد تغییر برنامه ماشین لباسشویی بوش را دارید ابتدا آن را خاموش کرده و سپس اقدام به تغییر برنامه نمایید. بعد از پایان کار شست و شوی ماشین لباسشویی درب آن را باز بگذارید تا هوا به داخل آن رفته و رطوبت آن را از بین ببرد. بین شست و شوی متوالی حتما یک ساعت فاصله بیاندازید. در هنگام خاموش بودن ماشین لباسشویی بوش فلکه تغذیه آب را ببندید.
ارورهای ماشین لباسشویی بوش
تکنولوژی به کار رفته در ماشین لباسشویی بوش فوق العاده پیشرفته می باشد. یکی از آپشن های ماشین لباسشویی بوش مربوط به سیستم عیب یابی خودکار آن است که در پیدا کردن ایرادهای ماشین لباسشویی کمک زیادی می کند. این ایرادات تحت عنوان ارور شناخته شده و هنگامی که هر گونه مشکلی برای ماشین لباسشویی بوش پیش بیاید یک ارور روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایان می شود که حاکی از بروز ایراد در سیستم آن می باشد. برخی از این ارورها مربوط به مسائل پیش پا افتاده مانند باز بودن درب ماشین لباسشویی هستند و برخی دیگر نشان دهنده مشکلات جدی در سیستم ماشین لباسشویی می باشند.
ماشین لباسشویی بوش دارای کدهای خطا یا ارورهای مختلفی می باشد. از جمله رایج ترین این ارورها می توان به APDATE ERROR اشاره کرد که علت آن وجود مشکل در برد دستگاه است و باید به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش فرستاده شود. از دیگر ارورهای ماشین لباسشویی بوش می توان به ارور E19 اشاره کرد که ممکن است به دلیل ضعف ولتاژ یا خرابی المنت باشد. ارور E28 معمولا به دلیل خرابی سنسور کف دیگ یا شکستگی در سنسور به وجود می آید. البته به جز این موارد ارورهای دیگری نیز در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی بوش نمایان می شود که هر کدام علت خاص خود را داشته و باید رفع شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوشبهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ساختار و تکنولوژی ماشین لباسشویی بوش به گونه ای است که در صورت عدم آگاهی کامل هیچگونه اقدامی در رابطه با تعمیر آن نمی توان انجام داد. بنابراین در صورت بروز مشکلات جدی برای ماشین لباسشویی بهترین کار این است که از خدمات مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش استفاده کنید. یکی از مراکز معتبر در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش فراز پشتیبان است که با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده کار تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش را انجام می دهد. برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش کافی است  با فراز پشتیبان تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. تعمیرکار مورد نظر در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و ایراد دستگاه شما را پیدا می کنند. تعمیرکاران فراز پشتیبان تجربه بالایی دارند و از جدیدترین ارورهای موجود درماشین لباسشویی بوش مطلع هستند. به همین دلیل مشکل دستگاه شما را به سرعت تشخیص داده و در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بوش از بهترین قطعات ارجینال در تعمیر دستگاه شما استفاده می کنند.
– در مورد هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز فراز پشتیبان کاملا شفاف عمل کرده و از همان ابتدا نرخ تعمیر ماشین لباسشویی بوش را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت صلاحدید اقدام به اعزام تعمیرکار جهت تعمیر ماشین لباسشویی شما کند. ضمن اینکه هزینه تعمیرات فراز پشتیبان کاملا منصفانه می باشد.

مطالب مرتبط