تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

در خرید یک ماشین لباسشویی باید نهایت دقت را داشته باشید تا یک ماشین لباسشویی باکیفیت و بادوام را خریداری نمایید.  اگر در خرید ماشین لباسشویی تنها به قیمت آن فکر کنید و یک ماشین لباسشویی ارزان را خریداری نمایید که کیفیت ساخت پایین دارد بعد از مدتی دچار مشکلات زیادی شده و دائما باید به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید.

بنابراین خرید یک ماشین لباسشویی مناسب با خدمات پس از فروش قوی می تواند یک سرمایه گذاری خوب برای شما باشد.

ماشین لباسشویی ایندزیتمشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورتی که ماشین لباسشویی شما به هر یک از مشکلاتی که در ادامه می آید رو به رو شد با نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

 • عدم شست و شوی تمیز لباس ها
 • عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی
 • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی
 • عدم تخلیه آب توسط ماشین لباسشویی
 •  وجود جریان برق در بدنه ماشین لباسشویی
 •  سر و صدای بیش از حد و لرزش غیرطبیعی ماشین لباسشویی
 •  عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی
 •  قفل شدن درب ماشین لباسشویی و ایجاد مشکل در باز کردن آن
 •  عدم آبگیری مناسب ماشین لباسشویی و عدم انجام عملیات پس از آبگیری
 •  وجود نشتی آب در ماشین لباسشویی
 • وجود مشکل در سیستم خشک کن ماشین لباسشویی
 • وجود مشکل در صفحه نمایش ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شود روی صفحه نمایش آن پیغام خطا یا ارور مربوطه نمایش داده می شود. شما باید در ابتدا ارور مربوطه را تشخیص داده و سپس اقدام به رفع و تعمیر آن کنید.

برای اینکه با ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت آشنا شوید و در صورت لزوم به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بپردازید در ادامه مهم ترین ارورهای این ماشین لباسشویی را بررسی خواهیم کرد.

F01 اتصالی ترمینال موتور

 F02 خرابی موتور

F03 خرابی سنسور ترموستاتی شست و شو

F04 خرابی هیدروستات

F05 مشکل در پمپ تخلیه یا هیدروستات

F07 ایراد در المنت

F08اتصالی رله المنت شست و شو

F09 خرابی

EEPROM F10عدم عملکرد صحیح هیدروستات

F11 مشکل در پمپ تخلیه

F12 قطع ارتباط برد دیسپلی و برد اصلی

F13خرابی سنسور خشک کن یا خرابی موتور فن

F14مشکل در خشک کن

F15ایراد در المنت خشک کن

F17  مشکل در قفل درب

F18 ایراد در صفحه نمایش

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می توانید این ارورها را چک کرده و در صورت امکان نسبت به رفع آن اقدام نمایید. گاهی برای رفع ایراد ماشین لباسشویی ایندزیت وجود میزان کمی از آگاهی کافی است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی باید کاملا مشخص و روشن باشد. برای اینکه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی برای شما مناسب باشد و دقیقا بدانید برای چه چیزی هزینه می کنید بهتر است که از مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.

فراز پشتیبان یکی از این مراکز است که ماشین لباسشویی شما را با کمترین قیمت ممکن تعمیر کرده و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی شما به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

ضمن اینکه قبل از حضور تعمیرکار در محل سکونت می توانید در مورد قیمت و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی از کارشناسان فراز پشتیبان سوال کنید.ماشین لباسشویی ایندزیت

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

فراز پشتیبان نمایندگی حرفه ای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در کشور می باشد. این مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توانسته با استفاده از تجربه و مهارت بالای تکنسین های خود خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

ضمن اینکه قطعات مصرفی که برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده می شود جزو بهترین قطعات موجود در بازار هستند. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فراز پشتیبان کاملا تضمین شده بوده و در محل انجام می گیرد. تکنسین های این مرکز در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند.

مطالب مرتبط