تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس، مشترکین می توانند از تعمیر و سرویس دهی لوازم خانگی این برند اطمینان خاطر داشته باشند. سطح بالای کیفیت خدماتی که در اختیار مشترکین قرار داده می شود و حضور سریع کارشناسانی معتبر و آماده به کار، سبب خواهد شد تا میزان رضایت آن ها در پایان کار افزایش یابد.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکسدرباره الکترولوکس

شرکت الکترولوکس که به عنوان یک کمپانی بزرگ و چند ملیتی در کشور سوئد شناخته شده است محصولاتی بسیار باکیفیت و کارا را راهی بازار لوازم خانگی می کند. بیشترین تولیدات این شرکت، جاروبرقی است که وارد بازار می شود و توانسته است مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نماید.

شرکت الکترولوکس به مشترکین خود اهمیت زیادی می دهد و به رضایت آن ها توجه ویژه ای می کند. این شرکت در سراسر کشور های دنیا از جمله ایران دارای نمایندگی های معتبر و متعددی می باشد که در حال خدمت رسانی به مشترکین خود می باشند.

فراز پشتیبان، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

فراز پشتیبان از جمله بهترین مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در سطح ایران است که با خدمات گسترده و قابل توجهی که در اختیار مشترکین این برند قرار داده، مورد اعتماد آن ها واقع شده است. در نظر داشته باشید که حتما به نمایندگی های معتبر الکترولوکس مراجعه کنید و هرگز تعمیر دستگاه خود را به دست افراد ناشی نسپارید.

خدمات مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

  • اعزام نیرو های مجرب و توانا که با آموزش های تخصصی وارد کار شده اند و در زمینه تعمیر لباسشویی الکترولوکس بسیار ماهر و باتجربه می باشند.
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال که موجب عملکرد عالی و بالای ماشین لباسشویی می شود. تنها با کارگذاری قطعات اصل می توان کارکرد اولیه یک ماشین لباسشویی معیوب شده را به آن بازگرداند.
  • خدماتی بسیار سریع و حرفه ای که موجب خواهد شد مشکل دستگاه مشترکین در همان روز تماس با نمایندگی فراز پشتیبان، حل شود.
  • اعلام هزینه ها به مشترکین در زمان بررسی و تشخیص مشکل ماشین لباسشویی.
  • وجود ضمانت برای خدماتی که به مشترکین داده می شود.
  • خدمات شبانه روزی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

نکات ایمنی جهت تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

بدون اطلاع داشتن از قطعات فنی ماشین لباسشویی به هیچ وجه آن را دستکاری نکنید.

توجه داشته باشید که خودسرانه برای ماشین لباسشویی قطعه نگیرید و قطعات غیرفابریک را جایگزینی برای قطعات معیوب دستگاهتان قرار ندهید.

قبل از هر اقدامی ابتدا با فراز پشتیبان تماس بگیرید. اپراتور ها و مشاورین این مجموعه به شما کمک خواهند کرد تا در صورت نیاز به تعمیر و یا مشکلات جزئی ماشین لباسشویی اقدامات اصولی و درست را انجام دهید و اگر نیاز به حضور کارشناس برای سرویس دهی بود خودتان بدون انجام هیچ اقدامی منتظر باشید تا مشکل به طور تخصصی رفع شود.

هیچگاه به صورت خودسرانه قطعات دستگاه را باز نکنید.

اگر مشترکین بدون هیچگونه اطلاعی از کارکرد قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس وارد عمل شوند نه تنها به عملکرد اصلی و  طبیعی آن آسیب خواهند زد بلکه نمایندگی نیز دیگر هیچ حمایتی از دستگاه خراب شده نخواهد داشت.

مطالب مرتبط