تعمیر ماشین ظرفشویی

شرکت فراز پشتیبان با داشتن جواز وپروانه کسب از اتحادیه مربوطه و با تکنسین هایی مجرب و دوره دیده آماده ارائه هرگونه خدمات نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی شما هموطنان گرامی با هر برندی است. یکی از افتخارات ما توانایی جلب رضایت شما مشترک محترم میباشد. با اطمینان خاطر تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به ما بسپارید. ما میتوانیم در اسرع وقت جواب اعتماد شما را پاسخ دهیم.

اکثر ظرفشویی های موجود و تولید شده در سال های اخیر دارای سیستم عیب یاب می باشند. یعنی به محض اینکه ظرفشویی شما مشترک محترم ایرادی نرم افزاری ویا سخت افزاری پیدا کند توسط صفحه نمایشگر و یا چراغهای موجود بر روی صفحه پنل ظرفشویی کد خطای موجود( ارور ) را به شما مصرف کننده محترم نمایش میدهد.

شما بعنوان مصرف کننده میتوانید پس از نمایش کد خطای موجود نسبت به رفع تعدادی از آنها اقدامات لازم را انجام دهید. مانند این موارد که لطفا شیر آب ورودی را چک نمایید. یا اینکه درب دستگاه باز میباشد. یا فیلترهای دستگاه کثیف میباشند. یا راه خروجی آب از دستگاه را کنترل نمایید. در غیر اینصورت شما باید با شرکت و مرکز تعمیرات محصول خود تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی

بیشترین سوال های شما مصرف کننده محترم در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی میتواند در موارد مشروح ذیل خلاصه گردد :

۱-تمیز نشدن ظروف پس از اتمام کار دستگاه

جهت رفع این مشکل لطفا قبل از چیدن ظروف داخل ظرفشویی با یک دستمال مواد غذایی باقی مانده روی ظروف را پاک نمایید.

در صورتیکه پس از چیدن ظروف به هر دلیلی نخواستید دستگاه را راه اندازی کنید. حتما از برنامه پیش شویی ویا خیساندن استفاده کنید. تا ظروف خشک نشوند و بهتر تمیز گردند.

لطفا نسبت به نوع ظروف و مقدار چربی و تعداد ظرفهای داخل ظرفشویی از برنامه مخصوص و تعریف شده برای آن دسته از ظروف استفاده نمایید.

عدم استفاده از مواد شوینده ی خوب و استاندارد با معیارهای جهانی، میتواند مزید بر علت باشد. پس لطفا نسبت به نوع انتخاب و کیفیت این نوع مواد حساسیت به خرج دهید.

و در آخر چنانچه کلیه این نوع موارد رو رعایت کردید و باز مشکل حل نگردید. لطفا با شرکت و مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجاز تماس بگیرید.

۲- لک داشتن رو ظروف پس از اتمام کار ظرفشویی و یا خشک نشدن ظرفها

مایع جلا دهنده بیشترین تاثیر را بر نداشتن لک بر روی ظروف و خشک شدن آنها دارد. پس لطفا همیشه نسبت به داشتن این نوع مایع در ظرفشویی خود مطئمن باشید.

مورد بعدی که شما مصرف کننده محترم باید از آن آگاهی کامل داشته باشید. این است که در  برنامه های کوتاه مدت به هیچ عنوان مایع جلا دهنده پاشیده نمیشود. پس به همین علت رو ظروف شما لک باقی میماند.

در صورتیکه موارد بالا را رعایت کردید ونوع شوینده تان هم خوب میباشد و باز روی ظروف شما لک میماند. لطفا با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجاز تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

مصرف انرژی

خیلی از افراد قبل و یا حتی بعد از خرید ماشین ظرفشویی احساس میکنند که هنگام استفاده از محصول فوق هزینه مصرف برق و آب آنان بیشتر خواهد شد. در صورتیکه بر عکس آن میباشد . محصولات لوازم خانگی AEG و BOSCH با کمترین مصرف آب (حداکثر ۸ لیتر)  و ۱KW در یک سیکل کاری میباشد.

بعنوان مثال : خیلی از مصرف کننده ها گمان میکنند چون زمان کارکرد دستگاه بیش از دو ساعت میباشد پس هزینه مصرفی آب و برق آنان از دیگران بیشتر میباشد. در صورتیکه چنانچه شما ۱۴۴ پارچه ظرف را داخل سینک ظرفشویی خود بخواهید بشویید. در خوشبینانه ترین وضعیت بیش از ۲۰۰ لیتر آب مصرف می کنید. بغیر از زمانی را که در حالت ایستاده جلوی سینک صرف نموده اید. همانطور که ملاحظه میفرمایید در بهینه کردن مصرف صلاح شما استفاده از ماشین ظرفشویی میباشد.
محصولات بوش و آاگ با داشتن انرژی A پلاس مصرف انرژی را به شکل قابل توجهی پایین می آورد.