تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

بعد از یک مهمانی شلوغ و پر جمعیت ظرف‌ها را جمع کرده‌اید و در ماشین ظرفشویی‌تان چیده اید. هر دو طبقه پر از ظرف‌های نشسته شده است و شما قصد دارید بعد از راه انداختن ماشین ظرفشویی‌تان به جمع مهمانان بپیوندید، با خیالی راحت از اینکه ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی شسته می‌شوند. اما بعد از چند دقیقه متوجه می‌شوید که باید به تعمیر ماشین ظرفشویی‌تان فکر کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
اکثر ظرفشویی‌های تولید شده در سال‌های اخیر به سیستم عیب یابی مجهز هستند. یعنی به محض اینکه ظرفشویی شما اشکالی پیدا کند توسط صفحه نمایشگر پنل ظرفشویی، کد خطا (Error) نمایش داده می شود.

پس از نمایش کد خطا می‌توانید نسبت به رفع برخی از آنها اقداماتی انجام دهید. مانند این موارد که شیر آب ورودی را چک نمایید؛ یا اینکه درب دستگاه را درست ببندید؛ یا فیلترهای دستگاه را تمیز کنید؛ یا راه خروجی آب را کنترل نمایید. در غیر این موارد شما به یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی نیاز دارید. متخصصین با تجربه شرکت فراز پشتیبان در این مواقع می‌توانند به کمک شما بشتابند.

ایرادهای متداول ماشین ظرفشویی

مشکل ماشین ظرفشویی شما ممکن است یکی از موارد رایج زیر باشد:

۱- روشن نشدن ماشین ظرفشویی

مطمئن شوید که دوشاخه درست به پریز متصل است و پریز برق دارد. اگر مشکل حل نشد با متخصصین شرکت فراز پشتیبان مشورت کنید.

۲- وارد نشدن آب به دستگاه

در این حالت ورودی آب را چک کنید و مطمئن شوید که شیر فلکه باز باشد. اگر نتیجه نگرفتید برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود نیاز به تعمیرکار دارید.

۳- تمیز نشدن ظروف پس از اتمام کار دستگاه

جهت رفع این مشکل، قبل از چیدن ظروف داخل ماشین ظرفشویی مواد غذایی باقی مانده روی ظروف را با یک دستمال پاک کنید. در صورتی که پس از چیدن ظروف به هر دلیلی نخواستید دستگاه را راه اندازی کنید، حتماً از برنامه پیش شویی و یا خیساندن استفاده کنید تا ظروف خشک نشوند. نسبت به نوع ظروف، مقدار چربی و تعداد ظرفهای داخل ظرفشویی از برنامه تعریف شده برای آن دسته از ظروف استفاده نمایید. همچنین از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید.

در آخر چنانچه کلیه این موارد را رعایت کردید و مشکل حل نشد، با شرکت فراز پشتیبان تماس بگیرید.

۴- باقی ماندن لک و یا خشک نشدن ظرف‌ها

همیشه از مایع جلادهنده استفاده کنید چون در باقی نماندن لک روی ظروف و خشک شدن آنها تاثیر به سزایی دارد. دقت کنید که مایع جلا دهنده در برنامه‌های کوتاه مدت پاشیده نمی‌شود. پس به همین علت روی ظروف شما لک باقی می‌ماند.

در صورتی که موارد بالا را رعایت کردید و باز روی ظروف شما لک می‌ماند، لطفاً با مرکز تعمیر فراز پشتیبان تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را بخوانید: 

تعمیر ماشین ظرفشویی / تعمیر در خانه یا تحویل به نمایندگی تعمیرات!؟

چرا شرکت فراز پشتیبان را انتخاب کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی خود با شرکت فراز پشتیبان تماس بگیرد. این دلایل در واقع مزیت‌های رقابتی این شرکت با شرکت‌های مشابه و همکارش است:

۱- استفاده از قطعات اورجینال 

هر برندی ضمن تولید دستگاه، قطعات اورجینال نیز تولید می‌کند که در صورت خرابی دستگاه، نمایندگی‌ها قطعات مورد نظر را جایگزین قطعات از کار افتاده کنند. شرکت فراز پشتیبان از سال‌های قبل واردات قطعات اورجینال را شروع کرده و در انبارهای خود قطعات مورد نیاز برای تعمیر انواع ماشین‌های ظرفشویی را دارد. 

۲- زمان تحویل دستگاه در موعد مقرر  

وقتی دستگاه ظرفشویی خراب می‌شود، بی نظمی‌ زیادی در آشپزخانه روی می‌دهد. کاربران دوست دارند دستگاه‌های خراب خود را فورا به نمایندگی تحویل داده و آن را در موعد مقرر تحویل بگیرند. اگر ددلاین یا زمان تحویل به تاخیر بیفتد، بی‌نظمی ایجاد شده دیگر قابل تحمل نیست. بنابراین ماشین‌های ظرفشویی خود را به شرکتی بسپارید که در کمترین زمان ممکن دستگاه را تحویل دهند و به موعد تحویل نیز پایبند باشند.

وقت با ارزش شما برای شرکت فراز پشتیبان نیز اهمیت دارد و ما نهایت تلاشمان را در جهت صرفه جویی زمان برای شما به کار می گیریم.

۳- تعرفه‌های مناسب 

اگر دوست دارید با قیمت بسیار مناسب از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بهره ببرید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات شرکتی استفاده کنید که مجوز از اتحادیه مربوطه را داشته باشد و تعرفه‌های واقعی و مناسب برای مشتریانش در نظر بگیرد. از خدمات شرکت ما استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که در کنار کیفیت بالا و تخصص حرفه‌ای، خدماتی مقرون به صرفه و مناسب با شرایط اقتصادی خود دریافت می‌کنید.

 ۴- مشاوره پیش از تعمیرات

موارد خرابی ماشین ظرفشویی بسیار گسترده است. زمانی که دستگاه شما کار نکرد، نباید فورا آن را جابجا کنید و به تعمیرگاه ببرید، در این شرایط بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید. یک مشاوره خوب همیشه بهتر از یک تصمیم عجولانه است. در بسیاری از موارد تکنیسین‌های شرکت معتبر فراز پشتیبان با کارت شناسایی و یونیفورم مخصوص به منزل شما مراجعه می‌کنند، پس از بررسی‌های لازم راه حل‌های لازم را به شما ارایه می‌دهند. 

۵- تکنیسین‌های مورد اطمینان

هرگز دستگاه‌ های گران‌قیمت خود را به مراکز نامعتبر نسپارید. گاها نداشتن تخصص لازم و استفاده از قطعات نامرغوب باعث خرابی کامل یک دستگاه ماشین ظرفشویی می‌شود. فرازپشتیان با نمایندگی تعمیرات در سراسر ایران و آموزش نیروهای متخصص، غیر از تهران خدمات خود را در شهرهای دیگر نیز ارایه می‌دهد. فراز پشتیبان با استخدام تعمیرکاران حرفه‌ای در زمینه تعمیر انواع برند ماشین ظرفشویی توانسته است مجموعه‌ای قدرتمند و کارآمد در این زمینه را گردآوری کند. تعمیرکاران این شرکت به ابزارهای به روز مجهز هستند و می‌توانند ماشین‌های با تکنولوژی‌های جدید را عیب‌یابی و تعمیر کنند.

۶- مجوزها و استانداردهای لازم

در میان شرکت‌هایی که تعمیرات ماشین ظرفشویی انجام می‌دهند، آن شرکتی از اعتبار بالاتری برخوردار است که مجوزهای مربوطه را کسب کرده باشد و به استانداردهای لازم دست پیدا کرده باشد. شرکت فراز پشتیبان با سابقه درخشان تمامی مجوزهای لازم در حوزه کاری خود و نمایندگی برندهای مختلف را اخذ کرده است. مجوزهای اخذ شده نشانگر صلاحیت شرکت فراز پشتیبان در حوزه تخصصی خود است که توسط اتحادیه و مراجع ذی صلاح ارائه شده و موجب اعتماد روزافزون مشتری ها به متخصصین و تعمیرکاران این شرکت است.

۷- شهرت ما دلیلی بر کیفیت کار ما

شرکت فراز پشتیبان که در زمینه تعمیرات انواع وسایل خانگی فعالیت می کند، در زمینه تخصصی خود شرکتی شناخته شده و معتبر است. در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی نیز وضع به همین قرار است. هر روزه تماس‌های زیادی جهت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با شرکت گرفته می‌شود. همچنین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهرهای دیگر نیز فعال و پرکار است. مراجعه بالای شما به ما نشانه‌ی اعتماد شما به تخصص ماست.

با توجه به دلایل بالا و بسیاری مزایای دیگر، شرکت فراز پشتیبان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی شما بهترین گزینه است. از آنجا که شرکت فراز پشتیبان کاملا مشتری مدار است، مشتریان پیشین ما همیشه از خدمات شرکت راضی بوده و پیشنهادات آن ها همیشه در جهت بهبود خدمات مدنظر قرار گرفته شده است. ما در کنار شما هستیم تا از تعمیرات متخصصان ما رضایت کامل را به دست آورید.
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

برای تعمیر دستگاه ماشین ظرفشویی خود، تنها یک تماس با ما فاصله دارید. 

تعمیر ماشین ظرفشویی – نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران