هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!

تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت

هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!

شما از چه برندی از ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید؟ مسلماً اگر در حال مطالعه این مطلب هستید و  دارای ماشین ظرفشویی هستید و یا می‌خواهید به زودی خریداری کنید. در این مطلب قرار است تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت را مورد بررسی قرار دهیم که:

 •        تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت حساس است؟
 •        چه برندهایی تولید کننده ظرفشویی گران قیمت هستند؟
 •        کدام برندها بهتر هستند؟
 •        چه خرابی‌هایی ممکن است مشاهده شوند؟
 •        و اینکه تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت خود را به کدام شرکت بسپارید.

خوب بدون اینکه معطل شویم بهتر است برویم سراغ اصل مطلب.

هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!
هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!

 

تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت حساس است؟

ظرفشویی کارهای زیر را می‌کند:

 •        آب اضافه می‌کند؛
 •        آب را تا دمای مناسب گرم می‌کند؛
 •        خروجی مایع ظرفشویی را به‌صورت خودکار در زمان مناسب باز می‌کند؛
 •        آب را از قسمت‌های مختلف می‌پاشد تا ظرف‌ها تمیز شوند؛
 •        آب کثیف را تخلیه می‌کند؛
 •        آب بیشتری را جهت شستن ظروف می‌پاشد؛
 •        دوباره خودش را تخلیه می‌کند؛
 •        اگر کاربر این دستور را انتخاب کرده باشد، هوای داخل را داغ می‌کند تا ظرف‌ها خشک شوند.
حتی گفتن این پروسه نیز انقدر طول کشید چه برسد به انجام دادنش. دستگاهی که چنین پروسه‌ای را انجام می‌دهد، دارای ساختار مشکلی است و تعمیر آن نیز مسلماً دشوار و حساس خواهد بود. تعمیر اشتباه ماشین ظرفشویی می‌تواند باعث خرابی‌های بیشتری در آینده شود. به همین دلیل است که توصیه می‌شود جهت تعمیرات به نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید.

 

چه برندهایی تولید کننده ماشین ظرفشویی گران قیمت هستند؟

هیچ کالایی در زمینه لوازم خانگی بی دلیل گران قیمت نیست. شرکت‌هایی که تولیدکننده‌ی ماشین ظرفشویی هستند بر اساس کیفیت مواد بکار رفته، طول عمر مفید و ظرفیت شستشو بر ماشین‌های ظرفشویی تولیدی خود قیمت گذاری می‌کنند. عموماً ماشین ظرفشویی‌هایی که قیمت بیشتری دارند کیفیت بیشتری هم دارند. خوب با این اوصاف آیا می‌دانید کدام برندها دارای ماشین ظرفشویی گران قیمتی هستند؟

سامسونگ

سامسونگ شرکت نام آشنا و پرآوازه‌ی کره‌ای که از برترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است. ماشین‌های ظرفشویی گران قیمت این شرکت طول عمر بالا و عملکردی عالی دارند.

ال جی

ال جی نیز شرکتی کره‌ای است و نمی‌توان چیزی کمتر از عالی از لوازم تولیدی این شرکت بخصوص ماشین‌های ظرفشویی داشت.

کیچن اید

شرکت آمریکایی کیچن اید تولید کننده ماشین ظرفشویی با عملکرد قدرتمند است و در بین ایرانی‌ها نیز به دلیل عملکرد عالی طرفداران زیادی دارد.

بوش

تنها نام بوش کافیست تا به یاد کیفیت و مقاومت بالای محصولات این شرکت آلمانی بیفتیم. ماشین ظرفشویی تولیدی این شرکت در قیمت‌های مختلف عملکردی بسیار عالی دارند.

الگانس

ظرافت و زیبایی، چیزی است که برای محصولات شرکت الگانس عادی حساب می‌شود. نوآوری و کیفیت بالای ماشین‌های ظرفشویی تولیدی شرکت الگانس که شرکتی ایرانی است توجه همه را به آن جلب کرده است.

ویرپول

محال است صحبت از ماشین ظرفشویی بشود و از محصولات ویرپول نام برده نشود. این شرکت که خود را در تولید محصولات با کیفیت و عملکرد عالی اثبات کرده است در ایران نیز طرفداران بالایی دارد.

 

کدام برند بهتر است؟

نمی‌توان برند مشخصی را به عنوان بهترین برند انتخاب کرد. این نیاز شماست که برند مناسب را مشخص می‌کند. ممکن است محصولات برندی حجم بیشتری از ظروف را بشویند و در این صورت مناسب شما باشند و یا فاکتورهای دیگری که باید به هنگام خرید در نظر داشته باشید.

 

چه خرابی‌هایی ممکن است مشاهده شوند؟

ظرفشویی از لوازمی است که مدام در خانه استفاده می‌شود. زمانی که مهمانی‌ای دارید و حجم ظروفی که باید بشویید خیلی زیاد است متوجه اهمیت ویژه‌ی این دستگاه خواهید شد. خوب مسلماً دستگاهی که مدام استفاده می‌شود ممکن است دچار خرابی شود حتی اگر از بهترین و با کیفیت‌ترین برند باشد. برخی از خرابی‌های این دستگاه که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

 1.   سر و صدای زیاد: این مشکل آرامش خانه را به هم خواهد زد. حتماً جهت تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت با مشکل سر و صدای زیاد با نمایندگی معتبر تماس بگیرید.
 2.     تمیز نشدن ظروف: تمیز کردن ظروف اصلی‌ترین کار دستگاه است. احتمال وجود مشکل در سیستم پمپاژ آب وجود دارد.
 3.    بو گرفتن دستگاه و یا ظروف: احتمالاً فیلترهای دستگاه نیاز به تعویض پیدا کرده‌اند و یا اینکه قسمت دیگری دچار مشکل شده است.
 4.    تخلیه نشدن دستگاه: ممکن است موتور تخلیه خراب شده باشد و یا اینکه مسیر تخلیه دچار گرفتگی شده باشد.
 5. ۵.     پر نشدن آب دستگاه: مشکل ممکن است از موتور و یا گرفتگی مسیر ورودی آب باشد.

و…

این نکته کاملاً مشخص است که اگر تخصص کافی را ندارید به هیچ وجه نباید سعی کنید خودتان مشکل را حل کنید. اگر ماشین ظرفشویی شما گران قیمت است حساسیت کار بیشتر نیز می‌شود. در چنین مواردی باید دقت کنید که حتماً باید به مرکزی مطمئن و معتبر مراجعه کنید.
هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!
هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!

جهت تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت خود به کجا مراجعه کنیم؟

مرکزی وجود دارد که نیازی نیست شما مراجعه کنید بلکه تکنسین به منزل شما می‌آید. ماشین ظرفشویی از لوازمی است که وزن آن زیاد است و اگر دچار خرابی شد نمی‌توان آن را به راحتی جابجا کرد. چه می‌شد اگر به تعمیرگاه زنگ می‌زدید و تکنسین به منزل می‌آمد؟

برخی از مراکز تعمیرات از تکنسین‌های مجربی برخوردار نیستند. گاهی پیش می‌آید که تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت به تعمیرگاهی سپرده می‌شود و دستگاه دچار خرابی می‌شود. گاهی نیز اصلاً از قطعه اورجینال استفاده نمی‌کنند و خرابی‌ها تکرار می‌شوند.

روزهای تعطیل نمی‌توانید ظرفشویی خود را جهت تعمیر به جایی ببرید و باید منتظر باشید تا تعطیلات تمام شود؛ حتی اگر تعطیلات نباشد باز هم اگر ساعات کاری تمام شده باشند برای تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت خود به مشکل خواهید خورد.

شاید اصلاً خرابی جدی نباشد و با مشاوره‌ای ساده و تلفنی حل شود؛ کدام مرکز مشاوره رایگان ارائه می‌کند و در دسترس است؟

خوب مرکزی که همه‌ی مشکلات بالا را حل کرده باشد خیلی سخت پیدا می‌شود اما فرازپشتیبان همه‌ی این مشکلات را در نظر گرفته و تک تک مشکلات بالا را نیز حل کرده است. فرازپشتیبان، مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت از تمامی برندها با مجوز رسمی است که خدمات خود را در تهران و کلان شهرها ارائه می‌کند.

 

مقالات خواندنی:  

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

تعمیر ماشین ظرفشویی برندهای ال جی، بوش، موریس، الگانس، سامسونگ

ظرفیت ماشین ظرفشویی ها و نحوه انتخاب یک ظرفشویی مناسب

۴ اشتباه رایج کاربران هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

مطالب مرتبط