تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy

ماشین های ظرفشویی لوازمی مدرن برای زندگی پر مشغله امروز هستند. این وسیله شستن و خشک کردن ظرفها را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام داده و انرژی خیلی کمی هم مصرف می کند. استفاده از این وسایل به مرور زمان آنها را نیازمند تعمیر می کند. برند کندی یکی از برندهای محبوب و با کیفیت است و در سراسر دنیا محصولات آن به فروش می رسد و طرفداران زیادی دارد.

ماشین ظرفشویی کندی candy یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی بوده و سالانه افراد زیادی ترجیح می دهند، ماشین ظرفشویی با این مارک داشته باشند. به هر حال هر وسیله برقی با بهترین کیفیت هم بعد از مدتی استفاده ممکن است، نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy هم از این مسئله مستثنی نخواهد بود. این وسیله هم قطعاتی دارد که به مرور زمان فرسوده شده یا شاید نیاز به تعویض داشته باشند در نتیجه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy یک امر عادی است.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy از چه کسی کمک بگیریم؟

برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy بهترین جا تعمیرگاههای مجاز هستند که با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص کار را با بهترین کیفیت و البته کمترین هزینه انجام می دهند. تعمیرلوازم برقی و خانگی هیچ وقت نباید به دست افراد نابلد و غیر متخصص سپرده شوند چون امکان گسترده شدن نواقص و همچنین تحمیل هزینه سنگین تر به مشتری وجود خواهد داشت. ضمن آنکه خود این وسایل جزو لوازم گران مورد استفاده در خانه هستند و خرید مجدد آنها می تواند هزینه های زیادی را به بار بیاورد، بنابراین حتما برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy از تعمیرگاههای مجاز کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

چه ایراداتی باعث می شود نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy باشد؟

عیب یابی این وسایل عموما ایرادات متنوعی را نشان می دهد:

۱- مثلا ماشین روشن نمی شود که می تواند به دلیل قطعی برق، خرابی فیوز، خرابی محافظ و خرابی موتور و سیم کشی داخل آن باشد. در مورد آخری باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy با نمایندگی تماس بگیرید.

۲- ماشین ممکن است، کار نکند ولی لامپ نشانگر روشن باشد. در این حالت شاید شیر آب بسته باشد، فشار آب پایین بوده و یا اینکه دگمه روشن را نزده اید، درب دستگاه خوب بسته نشده است و یا اینکه ایرادی فنی داشته باشد. برای رفع ایراد فنی حتما باید با کارشناس مشورت کنید.

۳- اگر ماشین ظرفشویی آبگیری نشود دلایل مختلفی ممکن است، داشته باشد. مثلا آب ساختمان قطع است، شیر ورودی بسته و یا اینکه خراب شده باشد، شیر برقی خراب و یا اینکه جلوی آن با مواد غذایی مسدود شده است، در صورتی که نقص در شیر برقی باشد باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۴- ظرف ها اگر خوب شسته نمی شوند و اثر مواد غذایی یا ماده شستشو دهنده روی آن باقی می ماند می تواند به علت چیدمان بد ظروف و یا استفاده از پودر یا قرص نامرغوب باشد. در این صورت پودر یا قرص را عوض کرده و ظرف ها را دوباره بشوئید. البته گاهی این اتفاق به دلیل بسته شدن سوراخ های ورودی آب و انتخاب برنامه غلط برای شستشو هم ممکن است، رخ دهد.

۵- اگر ظرف ها بعد از شسته شدن خوب خشک نشدند، ممکن است المنت ماشین خراب شده باشد. در یک چنین شرایطی برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی candy با تعمیرگاه تماس بگیرید و خودتان دستگاه را دستکاری نکنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

خدمات پس از تعمیر چیست؟

برخی تعمیرگاههای مجاز گارانتی بعد از تعمیر دارند و مشتریان می توانند در صورت بروز همان اشکال در یک بازه زمانی معین دوباره بدون پرداخت هزینه جدیدی درخواست تعمیر را به نمایندگی بدهند و نمایندگی هم این کار را انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط