تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse

اختراع و ساخت ماشین ظرفشویی کمک بسیار بزرگی به زندگی پر مشغله در دنیای امروز انجام داد. شسته شدن ظرف ها بدون دخالت شخص و در حالیکه مشغول انجام کار مورد علاقه تان هستید، واقعا هیجان انگیز است. در فاصله بین شسته شدن ظرف ها می توانید کتاب بخوانید و یا اینکه برنامه تلویزیونی مورد علاقه خودتان را تماشا کنید و این یعنی تغییر و پیشرفت در تکنولوژی. اما همین ماشین ظرفشویی ممکن است، بعد از مدتی نیاز به تعمیر داشته باشد حتی اگر از برند معتبری وستینگهاوس باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse اگر به دست افراد متبحر سپرده شود با کمترین هزینه و در کمترین زمان انجام خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse 

قبل از اینکه ماشین ظرفشویی به مرحله تعمیر برسد، باید توسط تعمیرکار ماهر عیب یابی بشود. مراحل عیب یابی بوسیله تعمیرکار به دقت انجام شده و بعد از اینکه نقص فنی پیش آمده شناسایی شد، تعمیرات آغاز می شود. برخی نواقص فنی که می تواند منجر به تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse شود را در ذیل اشاره می کنیم.

۱- گاهی وقتی که ظروف استیل را داخل ماشین می گذاریم بعد از پایان فرایند شستشو ظروف لک دار می شوند این موضوع ربطی به نقص فنی دستگاه ندارد و می تواند به علت نوع شوینده مورد استفاده، جانمایی غلط ظروف در سبد مخصوص و یا استفاده از نمک زیاد باشد. با تغییر این فاکتورها به احتمال خیلی زیاد لک های بوجود آمده در ظروف استیل برطرف خواهد شد.

۲- کاری که ماشین ظرفشویی انجام می دهد، شستن و خشک کردن ظروف است. گاهی دستگاه کار خشک کردن ظرف ها را به درستی انجام نمی دهد، این نقص می تواند به دلیل عدم وجود مایع جلا دهنده در ماشین، عدم تنظیم درست این مایع، چیدمان نادرست ظرف ها، انتخاب برنامه شستشوی نامناسب و در نهایت به دلیل خرابی المنت باشد. در بین موارد گفته شده فقط خرابی المنت نقص فنی بوده و به همین دلیل هم باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید. البته برای سایر موارد هم مشورت گرفتن از کارشناسان می تواند نتیجه بهتری داشته باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی
۳- اگر بعد از پایان شستشو مواد غذایی روی ظروف باقی ماند، این ایراد می تواند به دلیل مسدود یا کثیف شدن فیلتر دستگاه، مسدود شدن سوراخ آبفشان ها و یا خراب شدن آنها، گیر کردن پره های آبفشان با ظرف ها، عدم جانمایی درست ظروف در دستگاه، انتخاب برنامه شستشوی نامناسب، مسدود شدن لوله فاضلاب و یا چیدمان و قرار دادن حجم زیادی از ظروف در ماشین باشد. اگر یک چنین مشکلی را مشاهده کردید از دستکاری ماشین اجتناب کرده و حتما برای عیب یابی و  تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید.

۴- ماشین های ظرفشویی که نمک مصرف می کنند، ممکن است چراغ آلارم نمک آنها خراب شده و روشن بماند این عیب در صورت خرابی سنسور تشخیص نمک و استفاده از نمک نامرغوب بوجود می آید. اگر سنسور تشخیص نمک آسیب دیده باشد، باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

عموما ماشین های ظرفشویی چه خطاهایی را نشان می دهند ؟

۱- برخی خطاهای نمایان شده مربوط به گرم کن یا هیتر است.

۲- خطاهایی که ناشی از خرابی موتور و پاشش آب روی ظروف است که در یک چنین شرایطی حتما باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۳- خطاهایی که مربوط به آبگیری و تخلیه آب هستند و در نهایت در صورت بروز خطا در برد کنترل باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس Westinghouse با کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای مشورت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

مطالب مرتبط