تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens

در دنیای مدرن امروز داشتن یک ماشین ظرفشویی مدرن که همه ظرف ها را در کمترین زمان شسته و خشک کند، بسیار ضروری به نظر می رسد به خصوص در خانه هایی که همه افراد آن شاغل هستند و یا در رستوران ها و هتل ها و مکان هایی که ظرف های کثیف به تعداد بالا وجود دارد. یکی از برندهایی که در این خصوص می تواند به شما کمک کند; ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens است. این مدل ظرفشویی ماندگاری و کیفیت بالایی دارد اما به هر حال ممکن است در اثر استفاده دچار اشکالاتی شود که شما مجور شوید; دست به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens بزنید البته منظور ما تعمیر توسط کارشناسان متخصص است.

 تعمیر ماشین ظرفشویی
عمدتا چه ایراداتی باعث تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens می شود؟

۱- اولین مشکلی که باید به سبب آن اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens کنید، داغ نشدن آب وسیله است. ظرف ها به دلیل اینکه چرب هستند و ممکن است مواد غذایی روی آنها چسبیده باشد، باید با آب داغ شسته شوند; داغ نشدن آب ماشین باید رفع شده و این کار توسط تعمیرگاه مجاز انجام شود.

۲- مسئله دیگری که ممکن است; بوجود آید;  روشن نشدن ماشین بوده که می تواند به دلایل مختلف رخ دهد; مثلا ممکن است، پریز به برق نباشد یا اینکه سیم رابط معیوب بوده یا محافظ دستگاه ایراد پیدا کرده باشد; اگر همه این موارد را چک کردید و ماشین مجددا روشن نشد، باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens با مرکز خدمات و تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و از دستکاری وسیله جدا پرهیز کنید.

۳- یک ایراد اساسی دیگر که موجب می شود، دستگاه کار نکند، عدم آبگیری آن است یعنی ماشین ظرفشویی روشن شده اما آبگیری نمی کند. این موضوع می تواند به دلیل بسته بودن شیر ورودی آب، مسدود بودن فیلتر شیر برقی; فشار کم آب و یا تا خوردگی شلنگ رابط باشد. اگر همه این موارد را چک کردید و باز هم وسیله آبگیری نکرد ; حتما با تعمیر گاه برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens تماس بگیرید.

 تعمیر ماشین ظرفشویی

۴- اگر پودر در مخزن مخصوص به آن باقی ماند و به طور کامل مصرف نشد;  ممکن است بر اثر ایراد سیستم مکانیکی درب مخزن، مسدود بودن ورودی آب فشان، سوختن بویین جا پودری و برخورد آب فشان به مخزن این اتفاق بیفتد;  پیدا کردن دلیل اصلی این ایراد قطعا کار شما نیست و باید در این خصوص با یک فرد مطلع و آشنا به سیستم دستگاه تماس بگیرید.

 ۵- اگر در حین استفاده از ماشین ظرفشویی متوجه شدید، دستگاه نمک زیاد مصرف می کند; ممکن است، شیر برقی مخزن نمک آسیب دیده باشد. در صورت یک چنین ایرادی باید شیر تعمیر شده یا تعویض شود; برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens و شیر برقی مخزن نمک باید حتما با کارشناس تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۶- یکی از وظایف ماشین ظرفشویی خشک کردن ظرف ها بعد از فرایند شستشو است; اگر این کار توسط دستگاه انجام نشود یا به صورت ناقص صورت گیرد، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد; مثلا مایع جلادهنده در ماشین وجود ندارد و یا اینکه المنت دستگاه خراب شده است; در صورت یک چنین ایرادی حتما از یک شخص مطلع مشورت بگیرید.

مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens چه کاری برای شما انجام می دهند ؟

مراکز مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس Siemens در درجه اول از دستگاه بازدید کرده و عیب یابی می کنند و بعد از مشخص شدن عیب نحوه رفع و میزان هزینه های مربوط به آن را به مشتری اعلام خواهد کرد  ; تا مشتری بتواند برای آن برنامه ریزی کند. نکته مهم در این زمینه استفاده از قطعات اصل در صورت نیاز به تعویض قطعات است;  که حتما باید در نظر گرفته شود و برای همین توصیه می شود جهت تعمیر وسایل و لوازم خانگی حتما به تعمیرگاههای مجاز و متخصص مراجعه کنید.

 تعمیر ماشین ظرفشویی

مطالب مرتبط