تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

مدتی می شود که ماشین ظرفشویی به کمک خانم ها آمده و زحمت ظرف شستن را از عهده آنها خارج کرده است; اهمیت ماشین ظرفشویی زمانی بیشتر نمود پیدا می کند; که شما تعداد زیادی مهمان داشته باشید و میزان بسیاری از ظروف در سینک ظرفشویی انباشته شده باشند; چه وسیله ای بهتر از ماشین ظرفشویی که بار شستن و خشک کردن تمام ظرف ها را یک تنه به دوش بکشد؟

بنابراین انتخاب یک ماشین ظرفشویی مناسب و باکیفیت را در دستور کار خود قرار دهید; تا یک عمر از بابت ظرف هایتان آسوده خاطر باشید; ماشین ظرفشویی بکو توانسته در طی مدت اخیر جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کند و از محبوبیت قابل توجهی برخوردار شده است.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بکو

همانطور که اشاره شد، ماشین ظرفشویی یک وسیله ی پرکاربرد در آشپزخانه بوده و هر روز برای شستن و خشک کردن ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرد;  حال اگر این ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه شود چیزی نزدیک به یک فاجعه رخ می دهد و آشپزخانه ی شما در میان انبوهی از ظرف ها گم می شود!

در ادامه قصد داریم تعدادی از مشکلات رایج که ممکن است ماشین ظرفشویی بکو را درگیر کند بررسی کنیم.

۱٫ تمیز شسته نشدن ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی:  وظیفه ماشین ظرفشویی شستن ظرف ها و تمیز کردن آنهاست. پس وقتی ظرف ها تمیز شسته نمی شود یعنی یک مشکل اساسی وجود دارد که می تواند; علل مختلفی مثل شل شدن واشر غلاف تخلیه یا کم بودن فشار آب خروجی از بازوهای آبپاش داشته باشد.

۲٫ سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی:  به طور کلی ماشین ظرفشویی دارای سر و صدا می باشد ولی وقتی این سر و صدا به حد آزار دهنده ای برسد نشان دهنده ی وجود یک مشکل است;  ممکن است پمپ دچار اختلال باشد و یا اینکه بازوهای آب پاش به درستی حرکت نکنند.

۳٫ سفید یا برفکی شدن ظروف شیشه ای:  به دلیل سخت بودن آب اتفاق می افتد.

۴٫ تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی: اگر بعد از استفاده از ماشین ظرفشویی بکو، آب داخل آن تخلیه نشود این موضوع نشان دهنده یک مشکل اساسی می باشد; ممکن است نیاز به استفاده از یک موتور یا پمپ تخلیه جدید پیدا کنید.

۵٫ بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی: اگر درب ماشین ظرفشویی بکو درست بسته و چفت نمی شود;  ممکن است که قفل درب دچار پوسیدگی شده باشد. ماشین ظرفشویی بکو

نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی بکو

  • هر چند وقت یکبار لاستیک در ماشین ظرفشویی بکو را چک کنید تا دچار پوسیدگی نشده باشد.
  • ظرف ها را طوری داخل ماشین ظرفشویی بکو قرار دهید که سبدهای ماشین آسیب نبینند.
  • از بررسی عملکرد مواد شوینده و آبپاش ها غافل نشوید.
  • به هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بکو به صدای آن دقت کنید و وجود هرگونه صدای اضافی را بررسی نمایید.
  • بررسی آب گرمکن و انتخاب دمای مناسب برای شستن ظرف ها امری مهم تلقی می شود.

با رعایت نکات ساده ی بالا تا حد زیادی می توانید نسبت به سلامت ماشین ظرفشویی خود اطمینان حاصل نمایید ; و عمر ماشین ظرفشویی خود را افزایش دهید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

اگر با وجود رعایت نکات بالا و استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی، باز هم ماشین ظرفشویی بکو شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد اصلا نگران نباشید. فراز پشتیبان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو می باشد;  که جهت حفظ اعتماد مشتریان خود از متخصصین با تجربه و حرفه ای استفاده کرده است;

در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود دارید فقط کافی است با مرکز فراز پشتیبان تماس حاصل کنید ; و ادامه ی کار را به متخصصین این مجموعه واگذار نمایید; ضمن اینکه هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در فراز پشتیبان کاملا شفاف است.

ماشین ظرفشویی بکو

مطالب مرتبط