تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت indesit

ایندزیت یکی از برندهای مطرح ایتالیایی است که انواع لوازم خانگی مختلف از جمله ماشین ظرفشویی را تولید می کند. در این نوشتار قصد داریم تا در رابطه با ایرادات احتمالی ماشین ظرفشویی ایندزیت و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مطالبی را ارائه کنیم.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت indesit

در ادامه قصد داریم تا تعدادی از رایج ترین ایراداتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی ایندزیت به وجود بیاید را مورد بررسی قرار دهیم.

عمیر ماشین لباسشویی ایندزیتعدم ورود آب به ماشین ظرفشویی ایندزیت

در صورتی که متوجه شدید آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود ابتدا شیر آب ورودی پشت دستگاه را چک کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید. در صورتی که شیر باز بود شلنگ را نیز چک کنید که پیچ نخورده باشد.

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی ایندزیت

یکی از مشکلات شایع که برای انواع ماشین ظرفشویی اتفاق می افتد عدم تخلیه آب توسط دستگاه می باشد. اولین کاری که در چنین مواقعی باید انجام دهید این است که شلنگ تخلیه را چک کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید

. یکی از مشکلات رایج در مورد شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی عدم نصب صحیح آن می باشد که موجب اختلال در سیستم تخلیه می شود. پیچ خوردگی شلنگ تخلیه یکی دیگر از مشکلات ماشین ظرفشویی در تخلیه آب می باشد. همچنین می توانید فیلتر تخلیه پایین ماشین ظرفشویی را چک کنید که مسدود نشده باشد.

 بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی ایندزیت

 اگر ماشین ظرفشویی شما بوی بدی را از خود تولید می کند پیشنهاد می کنیم که از مواد شوینده مخصوص جهت پاکسازی رسوبات آهک استفاده کنید.

انجام دادن این کار حداقل یک بار در هر ماه باعث شست و شوی بهداشتی ماشین ظرفشویی شما شده و بوی بد آن را از بین خواهد برد.

وجود لکه روی ظروف و کدر بودن آنها

یکی از مشکلاتی که در ماشین های ظرفشویی پیش می آید وجود لکه بر روی ظروف بعد از شست و شو می باشد.وجود لکه بر روی ظروف شیشه ای معمولا به خاطر وجود رسوب کلسیم است. برای رفع این مشکل می توانید از قرص های شست و شوی باکیفیت که دارای آنزیم های جدید هستند استفاده نمایید تا ظروف شیشه ای کاملا شفاف شوند. همچنین استفاده از نمک ظرفشویی نیز در شست و شوی بهتر ماشین ظرفشویی موثر خواهد بود.

وجود حالت زنگ زدگی و رنگ قهوه ای

گاها پیش می آید که وجود ظروف دارای پوشش آهنی مانند قابلمه و تابه باعث این می شود که سایر ظروف مانند قاشق و چنگال نیز دچار همین حالت زنگ زدگی شوند.

پیشنهاد می کنیم که از قرار دادن این نوع ظروف در داخل ماشین ظرفشویی صرف نظر کنید.

عمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ایندزیت پیش بیاید نیمه تمام ماندن فرآیند شست و شو، روشن نشدن ماشین ظرفشویی، نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی، داغ شدن غیرطبیعی ماشین ظرفشویی، سر و صدای بیش از حد ماشین ظرفشویی، عدم خشک سازی ظروف، عدم شست و شوی مناسب ظروف، تمام شدن سریع مایع جلادهنده، باقی ماندن پودر شست و شو در محفظه، برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی و… می باشد.

در صورت بروز چنین مشکلاتی بهتر است که با یک مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی تماس گرفته و از آنها جهت سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی کمک بخواهید.

اگر ماشین ظرفشویی شما دارای گارانتی است و هنوز گارانتی آن به پایان نرسیده با شماره تلفن های موجود روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما در صورتی که امکان استفاده از گارانتی را ندارید باید با مراکز معتبر در حوزه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.

یکی از بهترین مراکز در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت فراز پشتیبان می باشد که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

مطالب مرتبط