نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس، مشترکین می توانند از خدمات قابل توجهی استفاده کنند. شرکت الکترولوکس که از شناخته شده ترین برند های جهانی در تولید لوازم خانگی این برند می باشد، در حال حاضر به علت ادغام و ترکیبی که با شرکت آاگ داشته است به یک کمپانی عظیم چند ملیتی تبدیل شده است.

پس از اینکه این دو شرکت با هم ترکیب شدند میزان فروش ماشین ظرفشویی الکترولوکس بسیار افزایش یافت و تا شصت درصد رشد یافت. این امر که با کیفیت بالای این دستگاه همراه بود تعداد زیادی از افراد را در جوامع مختلف بر این داشت تا از این برند معروف خریداری کنند.

فراز پشتیبان، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

با توجه به اینکه کارکرد لوازم خانگی الکترولوکس بخصوص ماشین ظرفشویی این برند بسیار عالیست اما نیاز به حضور نمایندگی ها همیشه در میان مشترکین احساس می شود. الکترولوکس از طریق نمایندگی های مختلفی که دارد، همیشه حامی مشترکین خود بوده است و سعی در جلب رضایت آن ها دارد. فراز پشتیبان یکی از بهترین نمایندگی های این شرکت خارجی در ایران می باشد که خدمات مورد نیاز مشترکین را به طور گسترده و تخصصی در اختیارشان قرار خواهد داد.

فراز پشتیبان، دپارتمان تخصصی و حرفه ای الکترولوکس با توجه به کیفیت خدماتی که برای مشترکین خود در نظر دارد، به آن ها این هشدار را می دهد که همیشه در صورت بروز حتی کوچکترین مشکلات در کارکرد ماشین ظرفشویی الکترولوکس تنها به نمایندگی های مجاز و رسمی آن مراجعه کنند تا دستگاه با مشکلات فنی بزرگتری روبرو نشود.

مراجعه برخی از مشترکین به نمایندگی های غیرمجاز باعث به وجود آمدن خرابی های عمقی تری در دستگاه شده است و پس از آن تعمیر بسیار پیچیده تر و سخت تر شده است. از طرفی این امر با صرف هزینه های بسیار بالا برای مشترکین به همراه می باشد و آن ها مجبورند چندین بار هزینه کنند تا بتوانند به تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس بپردازند.

نظرات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس برای رفع برخی از مشکلات احتمالی

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکساگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس آب را تخلیه نکرد:

در صورتی که ماشین ظرفشویی الکترولوکس به خوبی آب را تخلیه نمی کند، شما بر روی صفحه نمایش کد ارور I 20 را خواهید دید. گرچه می توان این ارور را در موارد دیگر نیز مشاهده کرد اما در حالتیکه آب درون ماشین ظرفشویی بماند و چنین کد خطایی مشاهده شود باید دانست که مشکل مربوط به پمپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس می باشد. بهترین راه اینست که قبل از توجه تمرکزتان به پمپ، شلنگ خروجی و فیلتر را نیز چک کنید تا احیانا مشکل مربوط به آن ها نباشد.

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس روشن نشد:

در صورتی که ماشین ظرفشویی الکترولوکس روشن نشود، برد دستگاه باید حتما بررسی شود. توجه کنید که برق اتصالی نداشته باشد و از بابت عدم مشکلات برقی اطمینان حاصل کنید. به طور کل، هنگامی که ماشین ظرفشویی تحت هیچ شرایطی روشن نشود ایراد اصلی و اولیه به برد آن برخواهد گشت.

در بالا به دو مورد از ایرادات شایع ماشین ظرفشویی الکترولوکس و نظرات فراز پشتیبان در رابطه با تشخیص مشکل اشاره شد. اگر شما هم از مشترکین ماشین ظرفشویی الکترولوکس می باشید بهتر است با این نمایندگی در ارتباط باشید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن عیب را برطرف کنید.

مطالب مرتبط