تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE

تعمیر وسایل برقی به عنوان یک حرفه تخصصی و مهم شناخته می شود اما برخی افراد گمان می کنند با در دست داشتن یک آچار می توانند همه وسایل برقی خانه شان را تعمیر کنند که این البته کاملا اشتباه است و می تواند صدمات بیشتری هم به وسیله وارد کند; لباسشویی هاردستون HARDSTONE یک برند با کیفیت و در عین حال با دوام است اما گاهی به دلایل مختلف دچار اشکال شده که حتما باید برای تعمیر آن از افراد متخصص کمک بگیرید و خودتان دست به کار نشوید.

دست کاری کردن لباسشویی هاردستون HARDSTONE یا هر وسیله برقی دیگر می تواند یک اشکال جزیی را به یک تعمیر پر هزینه و وقت گیر تبدیل کند.

تعمیر لباسشویی هاردستون 

چه زمانی لباسشویی هاردستون HARDSTONE نیاز به تعمیر دارد؟

۱- یک ایراد فنی در این ماشین روشن نشدن آن است. روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند به دلیل اشکال برقی یا ایراد در موتور باشد. در هر صورت در این شرایط نیاز به تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE است.

۲- گاهی ماشین لباسشویی به لحاظ برقی مشکلی ندارد یعنی روشن می شود ولی نمی چرخد; این موضوع می تواند دلایل متعددی داشته باشد که باید توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود.

۳- اگر دیگ ماشین کار نکرد یعنی با روشن کردن وسیله شروع به چرخیدن نکرد باید حتما برای تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

۴- ایراد دیگر که می تواند این وسیله برقی را محتاج تعمیرکار کند، اینکه قادر به آبگیری نباشد یعنی لوله های ورودی آب نتوانند مکش درستی انجام دهند.

۵- در هر زمانی که احساس کردید ماشین به شدت می لرزد و یا اینکه صداهای متفاوت و بیشتری تولید می کند;  حتما برای تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE با تعمیرگاه تماس گرفته و قبل بررسی آن را دوباره روشن نکنید چون امکان گسترده شدن مشکل وجود دارد.

۶- یک ایراد دیگر که عموما در ماشین های لباس شویی دیده می شود، عدم توانایی آنها در تخلیه آب است، یعنی نمی تواند آب داخل ماشین را خارج کند، در این حالت هم باید تعمیرگاه مجاز ارتباط برقرار کنید.

۷- نکته ای که بسیار حائز اهمیت است و وجود آن می تواند باعث اتصالی ماشین بشود، نشت کردن دیگ آب است یعنی وسیله در حین کار کردن آب پس بدهد در این حالت اولین کاری که باید بکنید، این است که دکمه تخلیه را زده و بعد برای تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE با یک نمایندگی مجاز سریعتر تماس بگیرید.

۸- گاهی درب ماشین به خوبی بسته نمی شود و بین درب و لاستیک اطراف آن فاصله می افتد در این حالت هم باید با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا ایراد رفع شود; در صورت وجود یک چنین ایرادی ماشین را روشن نکنید.

۹- متصاعد شدن بوی بد از داخل ماشین و لوله های آن هم دلیلی دیگری برای تعمیر لباسشویی هاردستون HARDSTONE است، چون امکان دارد لوله یا فیلتر فاسد شده و نیاز به تعویض داشته باشند.

تعمیر لباسشویی هاردستون 

 یک تعمیرگاه مجاز هاردستون چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه باخیال راحت کار تعمیر لباسشوی خود را به تعمیرگاه بسپارید; دقت کنید مرکز مذکور حتما کد داشته و از واحد پشتیبانی و کارشناسی برخوردار باشد و همچنین مشتری را در جریان روند تعمیر و قطعات مورد استفاده بگذارد;

تعمیرگاههای که این کار را در محل انجام داده و وسیله را جابجا نمی کنند، بهتر هستند چون در هزینه ها و وقت مشتری صرفه جویی خواهد شد.

تعمیر لباسشویی هاردستون 

مطالب مرتبط