تعمیر قهوه ساز دلونگی

میزان مصرف قهوه در کشور ما روز به روز در حال افزایش است و این روزها نوشیدن قهوه کم کم در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ رایج میباشد. دستگاه های قهوه ساز به شما این امکان را می دهند که به راحتی و مطابق میل خود قهوه مورد نظر خود را تهیه کرده و از نوشیدن آن نهایت لذت را ببرید;

در میان قهوه سازها، قهوه ساز دلونگی از مقبولیت ویژه ای در میان مصرف کنندگان برخوردار است و با استفاده از امکانات و آپشن های متنوعی که در ساخت این قهوه ساز به کار رفته توانسته است که به خوبی اعتماد مشتریان خود را جلب کند.قهوه ساز دلونگی

   برخی اجزای به کار رفته در قهوه ساز دلونگی

  • سیستم محافظ عطر و طعم
  • جت کف ساز چرخان، که کف بی نظیری را برای قهوه شما  به خصوص کاپوچینو آماده می کند.
  • تایمر زمان بندی ۲۴ ساعته
  •  یک فیلتر بادوام که به گونه ای طراحی شده است که ریزترین اضافات را هم از قهوه جدا می کند.

ممکن است اجزا با توجه به مدل قهوه ساز دلونگی شما و نوع قهوه ی مورد نظر متفاوت باشد.

نکاتی در مورد نگهداری صحیح از قهوه ساز دلونگی

مهم ترین نکته، انتخاب یک قهوه ساز با کیفیت و درجه یک میباشد; در صورتی که شما به هنگام خرید انتخابی مناسب داشته باشید و دستورالعمل های کارخانه سازنده قهوه ساز را به خوبی خوانده و رعایت کنید تا حد زیادی می توانید سلامت دستگاه قهوه ساز خود را تضمین نمایید;

در ادامه به چند نکته ای که رعایت آنها جهت افزایش طول عمر قهوه ساز دلونگی شما ضروری میباشد اشاره می کنیم.

۱٫ هر چند وقت یکبار برای تمیز کردن و رسوب زدایی قهوه ساز خود وقت بگذارید:تمیز کردن دوره ای و منظم دستگاه قهوه ساز دلونگی کمک قابل توجهی به حفظ بهتر دستگاه می کند; گاهی بر اثر رسوب مواد معدنی، عملکرد قهوه ساز شما کاهش پیدا کرده و حتی ممکن است طعم و بوی قهوه ای که درست می کنید به همین علت تغییر کند پس علاوه بر تمیز کردن باید نسبت به رسوب زدایی از تمام مجاری داخلی آگاهی داشته و با استفاده از محلول های زداینده رسوب این عمل را انجام دهید.

۲٫ در هنگام دم قهوه اگر دقت کافی داشته باشید متوجه خواهید شد که توسط دستگاه قهوه ساز، مقداری از قهوه به طور آسیاب شده در لا به لای اجزای مختلف دستگاه گیر می کند که با توجه به ماهیت اسیدی قهوه می تواند سبب خوردگی اجزای مختلف قهوه ساز شما شود;  که این به منزله ی یک مشکل اساسی برای شما به شمار می رود. بنابراین حذف قهوه مازاد آسیاب شده از دستگاه امری بسیار ضروری است.

 ۳٫ هنگامی که از دستگاه استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید :  انجام همین نکته ساده باعث افزایش طول عمر قهوه ساز دلونگی شما خواهد شد.

۴٫ همانطور که در مطلب قبل اشاره شد، یکی از مهم ترین نکته ها جهت حفظ و نگهداری صحیح از دستگاه، خواندن دفترچه راهنما و رعایت تمامی دستورالعمل های مربوط به آن است.

مشکلات متداول در قهوه ساز دلونگی

با وجود روشن بودن چراغ نشانگر، قهوه ساز کار نمی کند: مشکل در المنت

عمل نکردن قهوه ساز به طور اتوماتیک: ممکن است دستگاه نیاز به رسوب زدایی داشته باشد.

قهوه ساز نشتی دارد: ممکن است بیش از اندازه آب در دستگاه ریخته شده باشد یا واشرهای آب بندی با مشکل مواجه شده باشند.در صورت مشاهده نشتی سریعا باید به تعمیر دستگاه بپردازید.

نمایندگی تعمیر قهوه ساز دلونگی

در صورتی که قهوه ساز دلونگی شما با مشکلی مواجه شد که به تنهایی از عهده رفع آن برنیامدید، باید با یک مرکز تعمیر قهوه ساز دلونگی تماس بگیرید. فراز پشتیبان یک مرکز تعمیر قهوه ساز دلونگی میباشد ; که جهت انجام تعمیرات از متخصصین کاملا حرفه ای استفاده می کند که به سرعت برای تعمیر قهوه ساز شما وارد عمل می شوند.

قهوه ساز دلونگی