برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

همه خانم‌ها به هنگام خرید لوازم خانگی حساسیت زیادی نسبت به برند و مدل آن‌ها دارند، چرا که باور دارند اگر از بهترین برند و بروز‌ترین مدل لوازم خانگی خرید شود، آنگاه احتمال خراب شدن آن‌ها به صفر می‌رسد. بله درست است! برند و مدل لوازم خانگی‌ تنها ۵۰ درصد از این باور را در بر‌می‌گیرند. مابقی، بستگی به چگونگی استفاده و نگهداری شما از آن‌ وسایل دارد.

برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟
برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

قهوه‌ساز معمولا به عنوان اساسی‌ترین عضو آشپزخانه‌ها به حساب نمی‌آید. بلکه بیشتر در کافه و رستوران‌ها از آن استفاده می‌کنند، زیرا قهوه به عنوان نوشیدنی مهم در تمام منو‌ها محسوب می‌شود. ولی در مقابل، افرادی که به شدت قهوه میل می‌کنند، تمایل دارند این دستگاه را برای منزل خود خریداری کنند. پس مانند هر وسیله دیگری باید نحوه استفاده و نگهداری آن را به خوبی بلد باشید تا دیر‌تر خراب شود.

اما آیا می‌دانید که در صورت خراب شدن آن برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا می‌دانید که علت خرابی قهوه‌ساز چیست؟ چگونه می‌توان از آن به خوبی نگهداری کرد؟ برای پاسخ به تمامی این سوالات بهتر است ادامه مطلب را به دقت مطالعه کنید.

علت خرابی قهوه‌ساز چیست؟

قهوه یک نوشیدنی پر‌طرفدار است که در بسیاری از هتل‌ها و کافه‌ها جزو اصلی‌ترین منو به حساب می‌آید. پس استفاده روزانه از دستگاه قهوه‌ساز احتمال خرابی آن را بالا می‌برد. اما در چه شرایطی دستگاه قهوه‌ساز خراب می‌شود:

نوشیدنی به سختی از دستگاه خارج می‌شود:

بعضی اوقات قهوه به راحتی از دستگاه خارج نمی‌شود یا اصلا از دستگاه بیرون نمی‌آید. زمانی این اتفاق می‌افتد که به تمیزی دستگاه بی‌توجه باشید. اگر استفاده شما از دستگاه قهوه‌ساز به صورت روزانه است، باید مرتبا دستگاه را تمیز کنید. اکثر مشکلاتی که برای این دستگاه به وجود می‌آید در نتیجه سهل‌انگاری نسبت به تمیزی دستگاه است.

برای تمیز کردن دستگاه باید فیلتر آن را در آب داغ و مواد شوینده قرار دهید تا رسوبات، کاملا از آن جدا شوند.

یکی دیگر از علت‌های خرابی دستگاه قهوه‌ساز، سختی آب است. شاید برایتان تعجب‌آور باشد، اما آب سخت به دلیل وجود املاح، باعث رسوب درون دستگاه شده به همین جهت توصیه می‌شود تا از آب سخت برای دستگاه قهوه‌ساز استفاده نشود و ترجیحا از آب تصفیه شده برای درست کردن این نوشیدنی پرطرفدار استفاده کنید.

روشن نشدن دستگاه:

گاهی ممکن است دستگاه روشن نشود. نگران نباشید هر روشن نشدنی به منزله سوختن دستگاه نیست. ابتدا مسیر جریان برق و اتصالات برقی را به خوبی چک کنید. امکان دارد مشکل از سیستم اتصالات برق باشد و مشکلی برای دستگاه وجود نداشته باشد.

جرم گرفتن نازل دستگاه:

نازل بخار دستگاه بعد از هر روز کاری یا استفاده در منزل ممکن است با گذشت زمان جرم بگیرد. برای جلوگیری از جرم‌گیری نازل بخار و عدم کارایی مناسب باید بعد از هر روز کاری یا استفاده از دستگاه در منزل، نازل بخار را تمیز کنید.

بهترین تعمیر قهوه‌ساز در تهران

همانطور که می‌دانید تهران با این حجم از جمعیت یکی از شلوغ‌ترین شهر‌های کشور است و برای یافتن یک شرکت تعمیراتی باید تحقیق بسیاری کرد. اما طی بررسی‌های انجام شده با اطمینان به شما می‌گوییم که شرکت فراز‌پشتیبان از بهترین شرکت‌های تعمیرات لوازم خانگی است و هر نوع لوازم خانگی با هر نوع برندی را توسط افراد متخصص و آموزش‌دیده تعمیر می‌کند.

برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟
برای تعمیر قهوه ساز در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

فراز‌پشتیبان برای هر یک از برند‌های لوازم خانگی به متخصصین خود آموزش‌های لازم را داده است تا بتوانند به صورت اساسی و تخصصی تعمیرات لوازم خانگی را بر‌عهده بگیرند و مانند روز اولش به مشتریان تحویل دهد.

قهوه‌ساز نیز مانند دیگر لوازم خانگی ممکن است دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر تخصصی باشد.
قطعا اگر می‌خواهید که تعمیر قهوه‌ساز در تهران به خوبی و بدون هیچ نقصی صورت گیرد، می‌توانید با شرکت فراز‌پشتیبان تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن تعمیرات قهوه‌ساز‌تان را به بهترین نحو انجام دهند.

از ویژگی‌های خوب این شرکت این است که شما لازم نیست دستگاه را به مراکز تعمیر ببرید، بلکه تنها با یک تلفن همکاران فراز‌پشتیبان در محل حاضر شده و در صورت لزوم وظیفه حمل و نقل را انجام می‌دهند. با اطمینان خاطر می‌توانید تعمیر قهوه‌ساز خودتان را به فراز‌پشتیبان بسپارید. چرا که شرکت فراز‌پشتیبان برای تعمیر قهوه‌ساز از قطعات اورجینال استفاده می‌کنند.

 

مقالات خواندنی: 

از خرابی های رایج دستگاه قهوه ساز چه می دانید؟

نکات طلایی برای تعمیر قهوه ساز!

تعمیرات اسپرسو / تعمیر اسپرسو – آنچه باید بدانید….

ویژگی های دستگاه قهوه ساز هوشمند

ویژگی بهترین انواع دستگاه قهوه ساز

نمایندگی تعمیر قهوه ساز دلونگی

قهوه و قهوه ساز

مطالب مرتبط