تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone

مراکز و شرکت هایی که کار تعمیر لوازم خانگی را انجام می دهند، باید از چند جنبه دارای صلاحیت باشند. تعمیر لوازم خانگی به دلیل اینکه عمدتا این وسایل قیمت بالایی دارند، بسیار مهم بوده و باید به دست افراد متبحر و متخصص سپرده شود. در بین برند ها و مارک های لوازم خانگی هاردستون یکی از بهترین آنهاست اما به هر حال هر وسیله برقی ممکن است به دلایل مختلف نیازمند تعمیر شود وتعمیر ظرفشویی هاردستونHardstone هم از این قائده مستثنی نیست.

تعمیر ظرفشویی هاردستون
از ماشین ظرفشویی چطور استفاده کنیم که کمتر دچار مشکل شود؟

باید برای استفاده از همه وسایل برقی یکسری نکات و قواعد رعایت شود تا این لوازم عمر طولانی تری داشته و نیاز به تعمیر کمتری داشته باشند برخی از این قواعد به شرح ذیل است:

۱- سعی کنید لوازم برقی و ماشین ظرفشویی هاردستون را در اوج مصرف برق روشن نکنید این کار علاوه بر اینکه هزینه های برق را افزایش می دهد به موتور وسیله هم فشار وارد خواهد کرد و ممکن است، بعد از مدت کوتاهی نیاز به تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone داشته باشید.

۲- دومین نکته در استفاده از لوازم برقی و ظرفشویی هاردستون این است که سعی کنید، همه ظرف ها را جمع کرده و یک جا بشویید و برای هر تکه کوچک ظرف ماشین ظرفشویی را مرتب روشن نکنید. این کار علاوه بر اینکه در مصرف مواد شوینده و برق صرفه جویی می کند، بر عمر و ماندگاری دستگاه افزوده و نیاز به تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone را به میزان زیادی کاهش می دهد.

۳- در صورت مشاهده هر گونه مشکل در وسیله و ظرفشویی از دستکاری آن پرهیز کرده و برای تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone و سایر لوازم برقی با افراد متخصص و متبحر تماس بگیرید. دست کاری لوازم برقی می تواند آسیب وارد شده را افزایش داده و به میزان زیادی هزینه های تعمیر را زیاد کند.

۴- برای محافظت از لوازم برقی و ظرفشویی حتما رابط محافظ بگیرید تا در صورت قطع و وصل شدن برق به موتور و سیستم برقی دستگاه آسیب وارد نشود. آسیب های برقی لوازم هزینه تعمیرات بیشتری روی دست مشتریان می گذارد و تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone هم از این قاعده مستثنی نیست.

تعمیر ظرفشویی هاردستون

ماشین های ظرفشویی عموما دچار چه ایرادهایی می شوند ؟

۱- یکی از ایرادهایی که ممکن است، در ماشین ظرفشویی بوجود آید، روشن نشدن موتور است. در این حالت کلید و پریز و محافظ وسیله را چک کنید در صورتی که دوباره روشن نشد حتما برای تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone یا هر وسیله دیگر که دچار این مشکل شده به مرکز تعمیرات مجاز تماس بگیرید.

۲- در صورت آبگیری نکردن دیگ ماشین امکان بروز ایراد در پمپ مکش آب و یا اتصلات آن و شیر برقی دستگاه وجود دارد اما بررسی و تعمیر این این نقص باید توسط شخص متخصص انجام شود. برای همین در اولین فرصت با کارشناس مراکز مجاز تماس بگیرید.

۳- برای تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone لزوما نیاز نیست هزینه پرداخت کنید. برخی ایرادات فقط با مشاوره و تماس تلفنی با کارشناسان مراکز مجاز تعمیرات کاملا  برطرف شده و برای آن هزینه ای هم دریافت نمی شود.

تعمیر ظرفشویی هاردستون
مراکز مجاز تعمیرات لوازم برقی و تعمیر ظرفشویی هاردستون Hardstone باید چه صلاحیت هایی داشته باشند؟

۱- تمامی تعمیرکاران این مراکز باید به لحاظ تخصصی و اخلاقی مورد تایید بوده و حریم خصوص مشتریان را رعایت کنند.

۲- این تعمیرکاران باید در مورد دریافت هزینه ها کاملا با مرکز هماهنگ بوده و بدون اجازه مرکز هزینه ای دریافت نکنند.

۳- تعمیرات باید در کوتاهترین زمان و با بهترین قطعات و کیفیت انجام شود و بعد از تعمیرات مشتری باید بتواند از خدمات گارانتی و پشتیبانی هم استفاده کند.

۴- برای انجام تعمیرات حتما با مشتری هماهنگ شده و در ساعت های تعیین شده این کار انجام شود.

مطالب مرتبط