تعمیر ساید بای ساید

تعمیر‌ساید بای‌ساید

یخچال‌های سایدبایساید خیلی زود جای خود را در آشپزخانه‌های ایرانی باز کردند. اگر این نوع یخچال‌ها خراب شوند، چگونه باید خرابی‌شان را برطرف کرد؟ در این مقاله به بیان برخی نکات در مورد خرید سایدبایساید، آشنایی با تعمیر آن ، دلایل روشن نشدن و تعمیرگاه‌ مناسب سایدبایساید میپردازیم. فراموش نکنید که تجربه، یکی از عوامل مهم در بازسازی و سرویس‌دهی یخچال سایدبایساید می‌باشد. فراز پشتیبان، نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید متشکل از تعمیرکاران با تجربه است که برای رفع مشکل و تعمیر سایدبای‌ساید، بهترین کارشناسان را به محل اعزام خواهد کرد.

دقت در خرید یخچال سایدبای‌‌‌ساید: یخچال یکی از کالاهای ضروری و پرمصرف مردم به شمار می‌آید که وجود آن بخصوص در زندگی روزمره افراد عصر حاضر، خیلی مهم می‌باشد. در نتیجه خرید کردن این محصول با هر مارکی، همواره احتیاج به دقت، تمرکز، پرس و جو و رعایت یکسری از نکات و مسائل دارد.
در هنگام خرید این محصول توجه به مدل، حجم، کیفیت و رنگ آن، بستگی به سلیقه افراد دارد که چگونه آن را با دیگر وسایل منزل خود همخوانی دهند. برای برخی از مشتریان آنچه که خیلی مهم است، سلامت یخچال می‌باشد؛ چرا که با توجه به تجربه‌ای که دارند، خرابی احتمالی یخچال و برطرف شدن به موقع مشکل پیش آمده را در نظر می‌گیرند.

یخچال‌های ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید متشکل از دو یخچال فریزر و معمولی می‌باشد. در واقع سازندگان این محصول با بروز‌‌رسانی آن، به این نوع یخچال دست یافته‌اند که هم با داشتن فضای بیشتر انرژی کمتری مصرف می‌کند و هم عملکرد و قابلیت فوق‌العاده آن متناسب با سلایق افراد مختلف است.

دلایل روشن نشدن یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید

همه یخچال‌ها با مارک‌های متفاوت، ممکن است دچار مشکل شوند و احتیاج به تعمیر داشته باشند، تعمیر یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید نیاز به افراد مجرب و دوره دیده دارد و تحت هیچ شرایطی افراد، نباید یخچال را خودشان تعمیر کنند؛ حتی اگر آن عیب، خیلی ساده و ناچیز باشد. چرا که به علت تکنولوژی بالا و حساسیت بالای محصول، احتمال اینکه آسیب بیشتری به یخچال برسد، وجود دارد. 

بعضی مشکلات رایج یخچال‌‌‌های ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید

یخچال خنک نمی‌کند و داخل آن گرم است.

یخچال سر و صدای زیادی دارد.

یخچال اتومات نمی‌کند و یکسره کار می‌کند.

یخچال نیاز به شارژ گاز دارد.

برد یخچال کار نمی‌کند.

 صفحه نمایش یخچال سوخته است.

موتور یخچال (کمپرسور) سوخته است.

المنت داخل یخچال سوخته است.

علل خراب شدن یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید:

ضربه خوردن یخچال

ضربه خوردن نمایشگر و شکستن آن

اتصال سیم‌‌‌ها در برد یخچال 

نشتی گاز یخچال و…

تعمیر ساید بای ساید
تعمیر ساید بای ساید
یکی از مشکلات و خرابی‌های مهم یخچال‌های ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید روشن نشدن یخچال است.

دلایل روشن نشدن یخچال:

 • می‌تواند به دلیل نارسایی برقی باشد یا قسمتی از سیم‌های برق یخچال دچار مشکل شده باشند، که باید سیستم برق‌رسانی یخچال کاملا چک شود و در هنگام وجود خرابی، تعمیر شده و یا قطعه مورد نظر عوض شود.
 • خرابی ممکن است به دلیل عیب ترموستات یخچال باشد و یا عملکرد آن، دچار مشکل شده باشد که در این صورت کمپرسور یخچال، از کار افتاده است. برای برطرف نمودن این مشکل باید ترموستات و قسمت اتصالات ترموستات با اهم متر مورد بررسی قرار گیرد.
 • می‌تواند اورلود یخچال مشکل پیدا کرده باشد که در این صورت حتما کمپرسور سوخته و از کار افتاده است چرا که اورلود در مسیر کمپرسور قرار دارد و اگر دچار عیب شود کمپرسور هم به مشکل برمی‌خورد و روشن نمی‌شود. برای برطرف کردن عیب اورلود هم نیاز به اهم متر می‌باشد، در این هنگام توجه به این نکته که برق یخچال قطع باشد امری ضروری است.
 • این احتمال نیز وجود دارد که سیم‌‌‌های رابط دچار پارگی و پوسیدگی شده باشند.

دقت در تعمیر ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید

یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید در نقاط مختلفش از بردهای الکترونیک متفاوتی برخوردار است و یافتن بردهای خراب این محصول نیاز به علم مختص به خودش را دارد. یک نکته‌ی مهم این است که برای درست کردن عیوب هر مارکی از این محصول قطعات فابریک همان مارک مورد نیاز می‌باشد.

تعمیر و درست نمودن یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید و یخساز آن و همچنین توانایی شناخت عیوب این محصول نیازمند تخصص، تجربه و مهارت می‌‌‌باشد. باید به گونه ای تخصص لازم برای تعمیر هر برند یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید را کسب کرد که حتی با شنیدن مشکل به وجود آمده در این محصول ایراد آن تشخیص داده شود.

چرا باید برای تعمیر ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید خود با فراز پشتیبان تماس بگیرید؟

 •  شما می‌‌‌توانید با تماس گرفتن با این نمایندگی‌ها راهنمایی‌‌‌های مورد نیاز برای درست کردن یکسری از مشکلات به وجود آمده در یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید خود بدون احتیاج به تعمیرکار، از اپراتور‌‌‌های فراز پشتیبان دریافت نمایید.
 • هنگام بروز مشکلات جدی، با تماس گرفتن با اپراتور نزدیک‌‌‌ترین نمایندگی، تعمیرکار یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید، خود را در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر می‌‌‌رساند. شما نیازی به حمل و نقل یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید خود (که اتفاقا حمل آن بسیار صعب و مشکل است) به محل تعمیرگاه ندارید. زمان تعمیر را شما با توجه به وقت آزادتان مشخص می‌کنید و تعمیرکاران ما، در تعیین زمان انعطاف پذیر هستند. خدمات ما همه روزه و حتی روزهای تعطیل ارائه می‌شوند.
 • تعمیر ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید از ضمانت‌‌‌نامه رسمی یکساله برخوردار می‌باشد و در صورت بازگشت اشکال تعمیرکاران ما مشکل را برطرف می‌کنند.
 • تعمیرات انجام شده بر روی یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید با استفاده از قطعه‌‌‌های اصل و اورجینال صورت می‌گیرد. فریب قیمت احتمالا ارزان‌‌‌تر قطعات چینی و بی‌کیفیت را نخورید. احتمال خرابی قطعات اورجینال بسیار کمتر از قطعات غیر اورجینال است. همچنین سازگاری قطعه مربوط به هر برند با آن برند بیشتر است. برندهایی که تعمیرات آن را انجام می‌دهیم تمام برندهای موجود در بازار را پوشش می‌دهد. سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا، دوو، کنوود و…
 • همه سرویس‌دهندگان یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید دارای پوشش یک دست می‌باشند. ابزارهای مورد استفاده آن‌ها مدرن‌ترین و کارآمدترین ابزارهای این حرفه است. تعمیرکاران فراز پشتیبان اخلاق حرفه‌ای را رعایت می‌کنند، به طوری که در برخورد با آن‌ها و در طول تعمیرات هیچ‌گونه نگرانی نخواهید داشت. همچنین با آموزش‌های دوره‌‌‌ای که برای تعمیرکاران خود در نظر گرفته‌ایم همیشه با روش‌های جدید، ابزارهای مدرن، برندهای محصول و موارد دیگر به روز می‌شوند.
 • هنگامی که شما برای یخچال ساید‌‌‌بای‌‌‌ساید خود به فراز پشتیبان مراجعه می‌کنید، به علت تعرفه‌های واقعی و به صرفه‌ی ما، هم می‌توانید ۷۵% اندوخته مالی داشته باشید و هم از اطمینان و آسودگی خیال، برخوردار هستید. بیشترین تبلیغات ما از طریق مشتریانی بوده است که پیش از این، از خدمات ما استفاده کرده و رضایت داشته‌‌‌اند و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده‌اند.
 • مشاوره رایگانی که اپراتورهای فراز‌پشتیبان در اختیار شما قرار می‌دهند موجب خواهد شد تا از راهنمایی‌های درست برخوردار شوید و خودسرانه کاری انجام ندهید که موجب خرابی بیشتر دستگاه شود.
 •  تعمیرات یخچال شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود، چون نیروهای ما متخصص و زبده هستند. قطعات مورد نیاز شما غالبا در انبارهای ما موجود است و از همه مهم‌‌‌تر ما برای وقت و زمان شما ارزش قائل هستیم.
 • نیاز نیست که شما ما را پیدا کنید؛ ما شما را پیدا کرده و دستگاه شما را تعمیر می‌کنیم. در شهر شلوغ و پرترافیکی مثل تهران این یک مزیت برای کسانی که وقت کافی ندارند محسوب می‌شود.
 • تعویض موتور یخچال، تعمیر برد یخچال، نشت‌یابی، شارژ گاز، تعویض فن و همه‌ی تعمیرات لازم دیگر در مورد ساید بای ساید شما با تخصص و دانش کافی توسط تکنیسین‌های ما صورت می‌گیرد.
هزینه‌ی مناسب و کیفیت خدمات دو آیتمی است که هر مشتری به دنبال آن است. ما در فراز پشتیبان هر دوی این آیتم‌ها را در کنار یکدیگر آورده‌ایم و با تعهد و تجربه و مهارت به شما ارائه می‌کنیم.
تعمیر ساید بای ساید
تعمیر ساید بای ساید
اگر ساید بای ساید شما احتیاج به سرویس یا تعمیرات اساسی دارد، کافی است همین حالا با فراز پشتیبان تماس حاصل کنید. تعرفه‌های قیمت، هزینه قطعاتی که احیانا نیاز به تعویض دارند و دیگر راهنمایی‌‌‌های لازم را به شما خواهیم داد و تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل، مراجعه و مشکل یخچال شما را برطرف خواهند کرد.